כמה עולה ביטוח עסק ואיך אפשר להוזיל עלויות?

כמה עולה ביטוח עסק היא שאלה שמעסיקה כל בעל עסק שרוצה להגן על מקור פרנסתו. העניין שהתשובה לשאלה זו יכולה מאוד להשתנות מאדם לאדם, ולכן ריכזנו לכם כאן כמה פרטים שכדאי לכם לשים לב אליהם כשאתם מקבלת הצעת מחיר.

כמה עולה ביטוח עסק? תלוי

ביטוח עסק הוא עניין מורכב למדי והוא נע על פני טווח מחירים רחב: מצד אחד קיימת פוליסה בסיסית שכל חברת ביטוח מציעה, ומצד שני היא לא מספקת את רוב בעלי העסקים, וכולם רוצים לערוך בה שינויים והתאמות על מנת שהיא תכסה אותם ככל הניתן ובו זמנית גם שהיא תהיה זולה ככל הניתן.

מחיר הפוליסה תלוי מאוד בסוג הפעילות שלכם ואופיה, בסכום ההכנסות שלכם, בכמות העובדים, בהיסטוריה הביטוחית שלכם (האם הגשתם תביעה לחברת ביטוח במהלך 3 השנים האחרונות), וכמובן גם בצרכים הייחודיים שלכם, למשל האם אתם צריכים ביטוח סייבר, ביטוח שבר מכני או ביטוח אחריות מקצועית.

במילים אחרות – בהחלט יכולה לקרות סיטואציה שבה שני בעלי מקצוע מאותו התחום ישלמו סכום אחר על הפוליסה שלהם, כי אחד מהם מעסיק רק 2 עובדים ועושה את צעדיו הראשונים בתחום ואילו האחר מעסיק 10 עובדים והכנסותיו גבוהות יותר, או לחלופין שני בעלי מקצוע עם אותן הכנסות וכמות עובדים, אבל בגלל שאחד מהם הגיש תביעה לחברת הביטוח, הפוליסה שלו תתייקר.

קודם כל מאפיינים את הצרכים

למרות ההבנה הרבה לרצונכם לקבל כאן ועכשיו תשובה לשאלה כמה עולה ביטוח עסק, כפי שהבנתם מהפסקה הקודמת, חשוב מאוד קודם כל להכיר אתכם ולאפיין את צורכיכם. יש להעריך אילו סיכונים עלולים לאיים עליכם, להבין מה המרכיבים של בית העסק, איזה ניסיון יש לו, מהי ההיסטוריה שלו ורק אז להתפנות לענות על השאלה שמטרידה אתכם.

סוכן ביטוח שמתמחה בתחום העסקי יכול ללוות אתכם במילוי השאלון, צעד אחר צעד ולאחר מכן לקחת את המידע על מנת לערוך עבורכם השוואת מחירים מעמיקה, כלומר: לקבל עבורכם הצעות מחיר ולבחון בשבילכם מהי האפשרות המשתלמת ביותר, הן מבחינת המחיר, הן מבחינת הכיסויים הנדרשים והן מבחינת התנאים להגשת התביעה. כמובן שהסוכן יתאים לכם את גובה הכיסוי וגבולות האחריות, בהתאם לאופיו הייחודי של העסק.

למה בכלל צריך סוכן כדי לדעת כמה עולה ביטוח עסק?

לא משנה אם אתם עומדים לפתוח את העסק שתמיד פינטזתם עליו או שאתם שוקלים לחברת ביטוח אחרת לצורך חידוש ביטוח עסק. התחרות על כל לקוח פוטנציאל היא עזה. חברות ביטוח לפעמים ינסו לפתות אתכם עם מחירים מפתים, ולרכוש לעצמכם ביטוח עסק אונליין ובלחיצת כפתור. עם זאת, חשוב לזוכר כי המחיר אינו חזות הכול. לרוב החברות יציעו לכם את הפוליסה הבסיסית עם התאמות מינימליות, וכמובן לא יוכלו לבחון עבורכם אלטרנטיבות שעשויות יותר להשתלם.

יש בעלי עסקים חושבים שיחסכו זמן אם יחקרו בעצמם כמה עולה ביטוח עסק, אבל מהר מאוד תגלו שזה לא ככה. מי שמעוניין לבטח את העסק כראוי, חייב ללמוד את התחום ולהכיר את זה לעומק ולהבין באמת מהם צרכי העסק. אי אפשר להישען על המלצות של חברים וקולגות, כי מה שמתאים לאחד, לא יתאים לאחר. החלטה לא נכונה תיגרום לכם לרכוש פוליסה שעלולה לא לכסות מקרים מסוימים, ואז תצטרכו לשלם מכיסכם עליהם. רק סוכן ביטוח עסקי יכול לדאוג לכם.

רוצים לדעת כמה עולה ביטוח עסק? פנו אלינו עוד היום

לסיכום, ראינו שיש לקחת פרמטרים רבים שעשויים להשפיע על דמי הפרמיה שתשלמו לחברת הביטוח, ובנוסף חשוב מאוד להסתכל על התנאים והכיסויים שאתם מקבלים ולא להסתפק בהשוואת מחירים לביטוח עסק בלבד.

סוכני הביטוח של פתרונות עדיפים עובדים בענף הביטוח העסקי כבר יותר מ- 20 שנה ומכירים את עולם הביטוח העסקי על בוריו, ומציעים פתרונות איכותיים ויצירתיים, להתאמה אופטימלית לצורכיו של כל בעל עסק. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות, ביניהם: הראל, הפניקס, מגדל, מנורה ועוד. נשמח לערוך עבורכם השוואה מקצועית ומקיפה על מנת להתאים לכם את הביטוח המשתלם ביותר, שגם יעניק לכם שקט נפשי.

כמה עולה ביטוח עסק

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.