איך לבחור סוכנות ביטוח?

אם אתם כאן, סימן שאתם צרכנים חכמים: אתם עורכים השוואות בין מוצרים, מחפשים המלצות ומשקיעים מאמצים כדי לקבל החלטה נכונה. אז למה צריך לשים לב? איך לבחור סוכנות ביטוח אמינה, מקצועית ואיכותית? קבלו 5 מדדים שיעזרו לכם לבחור סוכן או סוכנת מעולה עבורכם.


איך לבחור סוכנות ביטוח?

1. זמינות – סוכן הביטוח שלכם צריך להיות זמין עבורכם תמיד, ובעיקר בעת צרה.
אם אתם עומדים לפני הליך רפואי מורכב או חלילה נפגעתם בתאונה, אם הרכב או הדירה שלכם ניזוקו או אם קרתה כל סיבה אחרת שהיא דורשת להפעיל את הביטוח, הסוכן הוא האדם הראשון שאתם צריכים לפנות אליו. הוא זה שיעזור לכם להתנהל בצורה נכונה מול חברת הביטוח כדי לממש את הזכויות והכספים המגיעים לכם במסגרת פוליסת הביטוח שברשותכם.

2. אדיבות – סוכן הביטוח שלכם הוא האדם הנכון לפנות אליו בכל עניין, בין אם מדובר בנושאי חיסכון ארוך טווח ובין אם מדובר בעניין ביטוחי. חשוב שהוא יעניק לכם תחושת ביטחון, שיהיה לכם נעים לשוחח איתו ושהוא יוכל להעניק לכם תשובה נעימה, עניינית, מקיפה ומקצועית בכל שאלה שיש לכם.

3. טכנולוגיה מתקדמת – תחום הביטוח כיום מרכז מספר רב של חברות ביטוח ומוצרים. מורכבות זו דורשת כלים טכנולוגיים המסייעים בעריכת השוואות ותמיכה בתהליך קבלת ההחלטות מתוך מגוון המוצרים ומגוון החברות הרחב הקיים בשוק.

סוכנות ביטוח טובה היא גם כזו המאמצת טכנולוגיות חדשות, שנועדו לסייע לסוכן בהליך ההשוואה של מוצרים מרובים ומורכבים, כך שהתוצאה תהיה שתקבלו את ההמלצות הטובות ביותר לרכישת מוצרי הביטוח המתקדמים ביותר ואלו שעלותם היא הנמוכה ביותר ביחס לכלל החברות בשוק.

כלקוחות, רצוי שתוודאו שהסוכן שלכם משתמש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. פשוט תשאלו אותו או אותה באלו כלים טכנולוגיים הוא משתמש, אם בכלל, על מנת לנתח את התיק הביטוחי שלכם והצרכים שלכם כדי להמליץ על פתרונות טובים יותר.

4. יוזמה  – אתם אנשים עסוקים ואין לכם זמן לעדכן את חברות הביטוח או את הסוכן בשינויים המתחוללים בחייכם. בנוסף לכך גם אין לכם זמן כדי להתעדכן בכל החידושים בענף הביטוח.

סוכן ביטוח טוב הוא כזה שידאג אחת לתקופה ליצור עמכם קשר ולברר האם חלו שינויים מהותיים בסטטוס המשפחתי, בשכר או בצרכים שלכם, כי שינויים כאלו דורשים התאמות בכיסוי הביטוחים שברשותכם.

בנוסף לכך, ובאותה ההזדמנות, הסוכן יעדכן אתכם בשינויים מהותיים שהתרחשו בעולם הביטוח שבעקבותיהם ימליץ לכם לבצע התאמות או שידרוגים של הביטוחים הקיימים שברשותכם. כך תדעו שקיימת בקרה על תוכניות הביטוח שלכם ובחינה מחודשת של הרלבנטיות שלהן אחת לתקופה.

5. מקצועיות – כדאי לבדוק האם הסוכן שלכם מתעדכן באופן שוטף בחידושים בעולם הביטוח הכללי והביטוח הפנסיוני, האם הוא יוצא מעת לעת לקורסים והשתלמויות מקצועיות, האם אתם מבחינים שיש לו במפגשים ביניכם או בהתכתבויות עולמות תוכן חדשים ועדכונים שהוא מעביר לכם? האם הוא יודע לענות לכם על שאלות מורכבות בתחומי הביטוח והחיסכון הפנסיוני? במידה וכן, אנחנו שמחים לבשר לכם כי מצאתם את הסוכן הטוב עבורכם.

איך לבחור סוכנות ביטוח
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ההבדלים בין אנשי מקצוע בתחום הפיננסי והפנסיוני

בשנים האחרונים התחום של ניהול הון בתחום הפיננסי, הפנסיוני והביטוחי הולך ותופס תאוצה, וישנם אנשי מקצוע רבים בתחום שיכולים לעזור לכם לנהל יותר טוב את הכסף. אז איך בוחרים מתוך היצע את איש המקצוע המתאים ביותר לצורכיכם? אנחנו כאן כדי לעשות סדר.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.