איך פותחים קופת גמל להשקעה?

הרבה אנשים מחפשים פתרון גמיש ונזיל שבו יוכלו לחסוך את כספם וליהנות מתשואה נאה ומגלים מוצר אטרקטיבי שנקרא קופ"ג להשקעה, אשר עונה על כל דרישותיה ואף מציע הטבות נוספות. אז איך פותחים קופת גמל להשקעה? המענה נמצא במאמר שלפניכם.

איך לפתוח קופת גמל להשקעה?

לפני שנדבר על הצד הפרקטי, רק נזכיר שמדובר באפיק חיסכון שמאפשר לחסוך בקלות ובגמישות לכל מטרה שהיא, והכסף נשאר נזיל לאורך כל החיסכון. כלומר תוכלו למשוך אותו בכל עת, ולשלם רק עמלת מס רווח הון. אבל אם תמתינו עם משיכת הכספים עד לגיל פרישה, ותחליטו לקבל את כספכם כקצבה חודשית, תיהנו גם מפטור על מס זה.

אז איך פותחים קופת גמל להשקעה? על פניו, התנאים מאוד פשוטים: כל אחד ואחת, בכל גיל שהוא,  יכול להפקיד על שמו מדי שנה כל סכום שהוא, עד לתקרה של כ- 71,000 ₪ לשנה (נכון לשנת 2021). ההפקדות הן גמישות ויכולות להתבצע על בסיס חודשי או בהפקדות חד פעמיות עד לגובה התקרה שציינו מדי שנה.

עם זאת, בדומה לכל מוצר חיסכון, גם במוצר זה קיימים מגוון רחב של בתי השקעות שמציעים שלל מסלולי השקעה, ולכן נדרשת השוואת קופות גמל להשקעה, תוך התחשבות בפרמטרים רבים. הדרך הקלה, המהירה, הפשוטה והיעילה ביותר לעשות זאת היא פשוט להיעזר באחד מסוכני הביטוח של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח, שמשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת לצורך השוואה בין בתי ההשקעות המובילים בתחום כדי לחסוך לכם דמי ניהול, להציע לכם תשואה טובה ולהתאים לכם את הפתרון המושלם.

כמה קופות גמל להשקעה אפשר לפתוח?

כאמור כל אדם, בכל גיל, יכול לחסוך עם קופת גמל להשקעה, ולהשקיע כל סכום עד לתקרה של כ- 71,000 ₪. משמעות הדבר היא שניתן לפתוח קופת גמל על שם כל אחד מבני המשפחה, ולהפקיד סכומים אלה כל שמו.

לדוגמה: אם אתם משפחה של זוג עם שני ילדים, תוכלו לפתוח 4 קופות שונות, אחת עבור כל בן משפחה, ולהפקיד שם סה"כ עד כ- 284,000 ₪ מדי שנה.

זהו מוצר מושלם שמתאים מאוד לחיסכון לילדים, ומשלים את תוכנית חיסכון לכל ילד הממשלתית. בעוד בתוכנית חיסכון לכל ילד אפשר להגיע לסכום צנוע יחסית, הרי שבתוכנית קופ"ג להשקעה אפשר בקלות לחסוך סכומים הרבה יותר משמעותיים, שבעתיד יעזרו מאוד לילדיכם (או לכם כמובן).

פתיחת קופת גמל להשקעה? רק עם סוכן ביטוח!

פתיחת קופת גמל היא צעד חכם למי שמעוניין לחסוך ובו זמנית לשמור על הכסף שלו זמין בכל עת. עם זאת, כדי למקסם את הרווחים ולחסוך בעמלות הניהול שעלולות "לנגוס" ברווחים שעשה הכסף שלכם, חשוב מאוד לפנות לסוכן ביטוח כדי לערוך השוואה מסודרת בין כל האופציות הקיימות בתחום, לערוך השוואה יסודית, מעמיקה ואיכותית. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. רוצים לשמוע פרטים נוספים? צרו איתנו קשר עוד היום, ואנחנו נשמח לחזור אליכם, לענות על כל שאלה שיש לכם וללוות אתכם במקצועיות ובאדיבות.

איך פותחים קופת גמל להשקעה (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קופת גמל להשקעה מומלצת
איזה קופת גמל להשקעה מומלצת?

אם אתם מחפשים קופת גמל להשקעה מומלצת הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק איפה תוכלו למקסם את החסכונות הכספיים שלהם. אז איך עושים את זה נכון ואיך לדעת שקיבלתם המלצתם אמינה? מוזמנים לקרוא ולגלות

קראו עוד »
להצטרפות לקופת גמל להשקעה
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.