איך פותחים קופת גמל להשקעה?

הרבה אנשים מחפשים פתרון גמיש ונזיל שבו יוכלו לחסוך את כספם וליהנות מתשואה נאה ומגלים מוצר אטרקטיבי שנקרא קופ"ג להשקעה, אשר עונה על כל דרישותיה ואף מציע הטבות נוספות. אז איך פותחים קופת גמל להשקעה? המענה נמצא במאמר שלפניכם.

איך לפתוח קופת גמל להשקעה?

לפני שנדבר על הצד הפרקטי, רק נזכיר שמדובר באפיק חיסכון שמאפשר לחסוך בקלות ובגמישות לכל מטרה שהיא, והכסף נשאר נזיל לאורך כל החיסכון. כלומר תוכלו למשוך אותו בכל עת, ולשלם רק עמלת מס רווח הון. אבל אם תמתינו עם משיכת הכספים עד לגיל פרישה, ותחליטו לקבל את כספכם כקצבה חודשית, תיהנו גם מפטור על מס זה.

אז איך פותחים קופת גמל להשקעה? על פניו, התנאים מאוד פשוטים: כל אחד ואחת, בכל גיל שהוא,  יכול להפקיד על שמו מדי שנה כל סכום שהוא, עד לתקרה של כ- 71,000 ₪ לשנה (נכון לשנת 2021). ההפקדות הן גמישות ויכולות להתבצע על בסיס חודשי או בהפקדות חד פעמיות עד לגובה התקרה שציינו מדי שנה.

עם זאת, בדומה לכל מוצר חיסכון, גם במוצר זה קיימים מגוון רחב של בתי השקעות שמציעים שלל מסלולי השקעה, ולכן נדרשת השוואת קופות גמל להשקעה, תוך התחשבות בפרמטרים רבים. הדרך הקלה, המהירה, הפשוטה והיעילה ביותר לעשות זאת היא פשוט להיעזר באחד מסוכני הביטוח של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח, שמשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת לצורך השוואה בין בתי ההשקעות המובילים בתחום כדי לחסוך לכם דמי ניהול, להציע לכם תשואה טובה ולהתאים לכם את הפתרון המושלם.

כמה קופות גמל להשקעה אפשר לפתוח?

כאמור כל אדם, בכל גיל, יכול לחסוך עם קופת גמל להשקעה, ולהשקיע כל סכום עד לתקרה של כ- 71,000 ₪. משמעות הדבר היא שניתן לפתוח קופת גמל על שם כל אחד מבני המשפחה, ולהפקיד סכומים אלה כל שמו.

לדוגמה: אם אתם משפחה של זוג עם שני ילדים, תוכלו לפתוח 4 קופות שונות, אחת עבור כל בן משפחה, ולהפקיד שם סה"כ עד כ- 284,000 ₪ מדי שנה.

זהו מוצר מושלם שמתאים מאוד לחיסכון לילדים, ומשלים את תוכנית חיסכון לכל ילד הממשלתית. בעוד בתוכנית חיסכון לכל ילד אפשר להגיע לסכום צנוע יחסית, הרי שבתוכנית קופ"ג להשקעה אפשר בקלות לחסוך סכומים הרבה יותר משמעותיים, שבעתיד יעזרו מאוד לילדיכם (או לכם כמובן).

פתיחת קופת גמל להשקעה? רק עם סוכן ביטוח!

פתיחת קופת גמל היא צעד חכם למי שמעוניין לחסוך ובו זמנית לשמור על הכסף שלו זמין בכל עת. עם זאת, כדי למקסם את הרווחים ולחסוך בעמלות הניהול שעלולות "לנגוס" ברווחים שעשה הכסף שלכם, חשוב מאוד לפנות לסוכן ביטוח כדי לערוך השוואה מסודרת בין כל האופציות הקיימות בתחום, לערוך השוואה יסודית, מעמיקה ואיכותית. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. רוצים לשמוע פרטים נוספים? צרו איתנו קשר עוד היום, ואנחנו נשמח לחזור אליכם, לענות על כל שאלה שיש לכם וללוות אתכם במקצועיות ובאדיבות.

איך פותחים קופת גמל להשקעה (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
להצטרפות לקופת גמל להשקעה
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.