איך להגן על העסק שלכם מפני נזקים?

אחרי שהקדשתם שעות והשקעתם הון בפתיחת העסק שתמיד חלמתם להקים, לא חבל שהכל ייהרס ברגע? אם אתם לא רוצים להמר על העתיד הכלכלי שלכם, זה הזמן לעשות ביטוח לעסק.

רוצים שקט נפשי? כדאי שתרכשו ביטוח עסקי

"יש דברים שאנחנו כבר רגילים אליהם ומקבלים אותם כמובן מאליהם, ורק משבר יכול להזכיר לנו כמה הם חשובים וכמה חשוב להגן עליהם", זו היתה התבונה של ר', שביום חורפי אחד חרב עליו עולמו והוא מצא את עצמו מתמודד עם נזק בשווי של כ- 300 אלף ₪ אחרי סערה קשה במיוחד.

לא משנה איך תסתכלו על זה, וכמה תנסו להדחיק את זה, אבל האמת היא שכל רגע יכול לקרות אירוע אחד שיהרוס לנו את התוכניות ושייקח אותנו למסלול שונה לחלוטין מזה שדמיינו. הצפה אחרי יום גשום, שריפה בגלל פיצוץ של בטרייה לאופניים חשמליים או כל סיבה אחרת, פריצה וונדליזם, רעידת אדמה ועוד שורה ארוכה של אירועים שאי אפשר לתכנן או לשלוט בהם, פשוט יכולים לקרות ללא כל התראה מראש. התוצאה? הרס עצום ונזקים רבים שידרשו סכום עתק לצורך תיקון וכמובן זמן לבצע את כל אלה.

ביטוח עסק – חובה לכל מי שרוצה לעבוד בראש שקט

ישנן כמה וכמה מדינות ברחבי העולם, שמחייבות כל בעל עסק לרכוש ביטוח לעסק עוד לפני שהוא מתחיל לקבל לקוחות. דווקא בישראל, שבדרך כלל נוהגת להציב דרישות רבות לבעלי עסקים, אין חובה לרכוש פוליסת ביטוח לעסק.

ועדיין, למרות שאין בישראל מדיניות של ביטוח חובה לכל בעל עסק, אנחנו ממליצים בחום לשקול לרכוש אותו, ולא להותיר את גורל עתידכם בידי הגורל. לדאבוננו, אנו נתקלים במקרים רבים של בעלי עסקים שמראש מחליטים לוותר על הביטוח הזה, שעשוי להיות עבורם ממש רשת ביטחון בזמן מקרה חירום. בעלי עסקים רבים, ובעיקר אלו שמנהלים עסקים קטנים, מונעים משיקולים כלכליים. עם זאת, כדאי מאוד לזכור שעלות הביטוח החודשית הוא אפסי ביחד לעלות של שיפוץ ושיקום העסק, אם חלילה הוא ייפגע. אף אחד לא יודע לנבא את העתיד, אבל לא עדיף לדעת שאם חלילה הנורא מכל קורה, לא תישארו חסרי כל?

לאילו צרכים בסיסיים הביטוח מספק מענה?

לא משנה מה גודל העסק שלכם, כדאי מאוד שיהיה לכם ביטוח עסקי, על כל צרה שלא תבוא. בין אם יש לכם מפעל עם מאות או אלפי עובדים או עסק קטן שבו אתם מחזיקים במספר כובעים, ניתן להתאים לכם ביטוח עסק שמתאים למידותיכם, ממש כמו סיר למכסה.

חשוב לדעת שביטוח עסק בנוי ממספר שכבות הגנה: השכבה הראשונה, או השכבה הגנרית, היא ששכבה שמספקת למרבית בעלי העסקים מענה. בדרך כלל היא כוללת מספר כיסויים בסיסיים: ביטוח מבנה, ביטוח רכוש וציוד, ביטוח צד שלישי, ביטוח חבות מעסיקים וכן ביטוח אובדן רווחים והכנסות. כל הכיסויים האלה נועדו לספק מענה כלכלי מיידי למגוון סיטואציות שעלולות לערער על עצם קיומו של העסק.

השכבה השנייה היא שכבת ההרחבות. שכבה זו כוללת הרבה מאוד ביטוחים ספציפיים, כלומר כאלה, שאינם מתאימים לכל בעל עסק. זו השכבה שבה נמצאים כיסויים דוגמת ביטוח סייבר, שבר מכני, אחריות מקצועית וכדומה. זה המקום למפות את הצרכים שלכם ולבדוק מהם הסיכונים שאליהם אתם חשופים ולבדוק מהן ההרחבות שכדאי לכם לשקול. סוכן ביטוח מהתחום העסקי, יוכל לעזור לכם לעשות את התהליך על הצד הטוב ביותר.

רוצים לעבוד בלי דאגות? פנו אל המומחים שלנו!

כיום ישנן חברות ביטוח רבות שמציעות פוליסות ביטוח לעסקים. כל אחת מציעה כיסויים מסוימים ומחירים מסוימים כראות עיניה. לכן, חשוב לעשות עבודה דקדקנית שבוחנת מה בדיוק כל פוליסה כוללת, כדי שבזמן אמת לא תמצאו את עצמכם עומדים מול שוקת שבורה ומצד שני לא תשלמו הון על פוליסת הביטוח.

לשם כך אנחנו בסוכנות פתרונות עדיפים מעמידים לשירותכם נבחרת מנצחת של סוכני ביטוח שמתמחים בתחום העסקי כבר עשרות שנים, ועובדים בצמוד לחברת הביטוח המובילות. כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לחזור אליכם ולהתאים לכם ביטוח עסק משתלם ובהתאמה אישית.

איך להגן על העסק שלכם מפני נזקים (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.