הרבה יותר מסוכן ביטוח

אם אתם מחפשים סוכן ביטוח בפתח תקווה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתמחה מזה כ- 20 שנים בכל מה שקשור לביטוח אישי ומשפחתי ומוצרי חיסכון לטווח הארוך, ותוכלו להיפגש איתנו בקלות, מבלי שתצטרכו לבזבז זמן יקר בנסיעה.

איך למצוא סוכן ביטוח בפתח תקווה?

בין אם נולדתם וגדלתם בעיר ובין אם רק עכשיו הגעתם לכאן ואתם מחפשים סוכן ביטוח בפתח תקווה, הרי שמדובר במשימה שדורשת תשומת לב חשובה  ועדיף שלא לחכות איתה רק עד לרגע שצריך לממש ביטוח.

כמובן שאפשר לקבל המלצות משכנים, חברים וקולגות על סוכן ביטוח מומלץ בפתח תקווה – אבל לא תמיד תקבלו המלצה שהיא באמת אמינה, כי חלק מהאנשים ימליצו על מישהו רק כי הם מקורבים אליו (למשל, בן דוד, אח, חבר, שכן, הילד של… וכו'). לכן חשוב לבדוק את ההמלצה היטב לפני שמחליטים לאמץ אותה. גם המלצות בגוגל ברשתות החברתיות ובאתרי הדירוגים למיניהם לא תמיד מוכיחים את עצמם, במיוחד כיום כשיש קמפיינים ממומנים ומשפיענים שמקבלים כסף כדי להמליץ על אדם מסוים.

אז מה עושים? כדי לאתר סוכן ביטוח בפתח תקווה, בדקו היטב מה הוא מציע לכם. למשל, בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מציעים לכם בדיקה מקיפה של תיק הביטוח והחיסכון שלכם, ללא עלות וללא כל התחייבות מצדכם.

במסגרת הבדיקה אנחנו נציג בפניכם את הנקודות הבאות:

  • תמונת מצב עדכני של כל מוצרי הביטוח והחיסכון הפנסיוני שברשותכם
  • המלצות כיצד להפחית דמי הניהול והפרמיות שלכם במידה ואפשר
  • השוואה באמצעות סימולטרים מתקדמים בין דמי ניהול, פרמיות וכיסויים של ביטוחים ומוצרים פיננסיים
  • התאמת מסלולי השקעה בהתאם לאפיון צרכים ובהתאם לרצונותיכם
  • ריכוז חסכון ואיחוד חשבונות בחברות המובילות בתחומן בישראל
  • המלצות לשינויים והתאמה אישית לסדר העדיפויות האישי והמשפחתי
  • סיוע מ – א' עד ת' בביצוע שינויים ויישום ההמלצות
  • ביטול כפל ביטוחים וביטוחים מיותרים לפי מידת הצורך

וזה לא הכול!

בסוכנות שלנו אנחנו עובדים עם מספר רב של חברות ביטוח ובתי השקעות כדי להעניק לכם את הפתרונות האופטימליים עבור כל סוגי המוצרים בתחום הביטוח, החסכונות וההשקעות. כמו כן אנחנו מקפידים להתעדכן בכל מה שחדש בתחומים אלה, לעבוד בשקיפות מלאה ולעדכן אתכם בהתקדמות בכל תהליך שאנחנו מבצעים עבורכם. אנחנו מלווים אתכם ואת משפחתכם במסירות גם לאחר סיום תהליך הרכישה בכל היבטי השירות, ומסייעים לכם לנהל תביעות מול חברת הביטוח, לפי מידת הצורך.

לא עוד סוכנות ביטוח אלא ONE STOP SHOP!

אנחנו יודעים כמה זה קשה ומתסכל לפזר את כל הביטוחים והמוצרים הפיננסיים שלכם בכמה מקומות, לערוך מעקב ובקרה ולמצוא את האדם הנכון לשוחח איתו, ובמיוחד כשצריך לממש את הביטוח בזמן אמת וגם ככה אתם לחוצים או אם גם ככה קשה לכם להתמודד עם תחום אפור שמציף לא מעט שאלות.

לכן, היה לנו חשוב למצוא לכם פתרון שבאמת ישרת אתכם ולרכז עבורכם את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת, לנוחותכם המלאה: סוכן ביטוח בפתח תקווה, ממש ליד הבית, במקום מרכזי ונוח, ליד קניון אבנת המפורסם (אם כי כיום ניתן גם להיפגש בזום, במידה ותהיו מעוניינים בכך).

שניפגש?

אין לנו ספק שניתן לשפר באופן משמעותי את מצב הביטוח והחיסכון שלכם, ואנחנו נשמח לשבת אתכם לקפה במשרדנו בפתח תקווה, שנמצא בפארק אולימפיה, ולהעניק לכם שירות מקצועי ומכל הלב. השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה.

סוכן ביטוח בפתח תקווה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ההבדלים בין אנשי מקצוע בתחום הפיננסי והפנסיוני

בשנים האחרונים התחום של ניהול הון בתחום הפיננסי, הפנסיוני והביטוחי הולך ותופס תאוצה, וישנם אנשי מקצוע רבים בתחום שיכולים לעזור לכם לנהל יותר טוב את הכסף. אז איך בוחרים מתוך היצע את איש המקצוע המתאים ביותר לצורכיכם? אנחנו כאן כדי לעשות סדר.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.