ביטוח עסק

תוכן עניינים

ביטוח עסק נועד כדי לספק הגנה העסק מפני נזקים של רכוש וגוף העובדים.

עסקים מכל סוג המקיימים את פעילותם במתחם משרדים, בחנויות או במפעלי ייצור ובתי מלאכה, מחזיקים רכוש רב בבית העסק.

אך מעבר לרכוש שבבעולתם, העסקים גם מארחים לקוחות בעסק, ועלולים להיקלע למצבים רבים ומגוונים שמאיימים עליהם בפני נזק כלכלי משמעותי. לדוגמה, נזקים עלולים להיגרם לרכוש ולגוף כתוצאה מאש, רעידת אדמה או נזקי טבע. כמו כן בעלי מקצועות חופשיים עלולים להיתבע בגין הפרה של חובה מקצועית כלפי לקוחות שבגינה נגרם נזק ללקוח. על מנת להיערך למקרים השונים מומלץ לכל בעל עסק לערוך ביטוח לעסק שיקנה לו הגנה מקיפה לסיכונים העיקריים הרלבנטיים לבית העסק ולעיסוק של העובדים בו. 

מה כולל ביטוח עסק?

פוליסת ביטוח עסק מעניקה הגנה מפני נזקים שונים לרכוש ולגוף של העובדים בעסק ושל לקוחות העלולים להתרחש במהלך הפעילות הרגילה של העסק. להלן דוגמה לביטוחים המקובלים במרבית פוליסות הביטוח לעסקים:

  • פוליסה מבנה ותכולה מפני נזקי אש, נזקי טבע ורעידת אדמה, נזקי פריצה. 
  • ביטוח אובדן הכנסות ו/או אובדן רווחים עקב הפסקת פעילותו של העסק כתוצאה מהתרחשותו של אירוע ביטוחי הנכלל במסגרת ביטוח הרכוש.
  • ביטוח צד שלישי (ביטוח צד ג') עבור ביטוח עסק
  • חבות מעבידים לצורך כיסוי נזקי גוף שנגרמו לעובדים במהלך עבודתם ו/או עקב עבודתם בבית העסק.
  • פולסית  ציוד אלקטרוני כולל שחזור מסמכים עקב אובדן ושחזור מדיה מגנטית.
  • אחריות מוצר
  • ועוד

מדוע חשוב לערוך ביטוח עסק?

עסקים רבים מהווים מקור הכנסה עיקרי עבור בעל העסק ומשפחתו. לכן, ראוי שבתור בעלי העסק תדאגו למצב בו אתם מוגנים מפני אירוע שעלול לגרום להפסקה לאורך תקופה משמעותית בפעילותכם העסקית. עריכת פוליסת ביטוח מתאימה באמצעות סוכן ביטוח איכותי תאפשר הגנה ראויה למקרי ביטוח שונים. עסקים שאינם מחזיקים ביטוח עסק פועלים ברשלנות ובחוסר אחריות כלפי משפחתם, עובדיהם ושכניהם.

חשוב לדעת

קיימים מגוון רחב של ורסיות לביטוח עסקים. ביטוח משרד, ביטוח חנות, ביטוחים המסווגים לפי סוג המקצוע הם רק חלק מהדוגמאות הקיימות בשוק וכמעט כל חברות הביטוח מציעות פוליסות בתחום זה במטרה לספק לכם מענה. ההיצע קיים בשפע, ולכם נותר רק לבחור.  כדי לבחור את הביטוח המתאים ביותר לצורכיכם, הצעד הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לסוכן ביטוח.

אנחנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח, מעמידים לשירותכם סוכנים אדיבים ומקצועיים שישמחו לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה ולהתאים לכם את הפוליסה האידיאלית. צרו איתנו קשר ותיהנו משירות מקצועי ובגובה העיניים.

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח או לחיסכון עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מכל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ