ביטוח אחריות דירקטורים בהראל

ביטוח אחריות דירקטורים בהראל – המפתח שלכם לשקט נפשי

ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה מבית, כפי ששמו מעיד עליו, מעניק הגנה לדירקטורים ולנושאי משרה. הגנה זו נועדה לספק מענה במקרה של תביעות אישיות בגין מעשה שלא כדין אשר ארע או שנטען שארע במסגרת תפקידם בחברות ציבוריות, פרטיות, חברות לתועלת הציבורית ועוד.​

​למי מיועד ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה?

הפוליסה שהראל מציעה מיועדת לדירקטורים ולנושאי משרה המעוניינים בהגנה מפני תביעות אישיות בגין מעשה שלא כדין אשר ארע או שנטען שארע במסגרת תפקידם. חשוב לציין כי הפוליסה אינה מיועדת להגנה מפני תביעות שתוגשנה כנגד החברה עצמה כגוף משפטי, אלא מפני תביעות המוגשות באופן אישי כנגד דירקטורים ו/או נושאי משרה בגין מעשה שלא כדין שבוצע במסגרת תפקידם.
 

מה הם עיקרי הפוליסה?

ביטוח אחריות דירקטורים מבית הראל כולל שיפוי של הדירקטורים ונושאי המשרה בגין נזק אשר נגרם כתוצאה מתביעה, וכן שיפוי של החברה בה הם עובדים, במקרה בו החברה רשאית ו/או נדרשת על-פי חוק לשפות את הדירקטורים ו/או נושאי המשרה בגין נזק כאמור.


חשוב לדעת שהפוליסה הינה על בסיס מועד הגשת התביעה. קיימות פוליסות הנוקבות בתאריך רטרואקטיבי. כמו כן, יש לזכור כי מוחרגות תביעות או הליכים ידועים או תלויים ליום תחילת הביטוח.

זה הזמן להעניק לכם שקט נפשי

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח שמים את הלקוח במרכז. אנחנו מתאימים לכל אחד ממלקוחותינו את הביטוח הנדרש עבורו בהתאם לצורכיו הייחודיים. הסוכנים שלנו ישמחו להעניק לכם מידע נוסף ולענות על כל שאלה שמתעוררת לכם בתחום הביטוח. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, או להשאיר פרטים כדי שנחזור אליכם בהקדם.


***​​הפרטים והתנאים המלאים של פוליסת הביטוח מפורטים בתנאי הפוליסה. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, ייגברו תנאי הפוליסה.

לחצו על הקישור לקריאת מידע נוסף בנושא – ביטוח דירקטורים.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.