כל מה שחשוב לדעת על ביטוח למאמני פילאטיס

בין אם יש לכם סטודיו לפילטאיס, בין אם אתם מארחים חוג במועדון כושר בחדר דייירים בבניין מגורים ובין אם אתם עובדים כשכירים בתחום, כדאי שיהיה לכם ביטוח למאמני פילאטיס, שיעזור לכם להגן על עצמכם מפני תביעות. מה הביטוח מכסה ולמה הוא כל כך חשוב?

תחום הפילאטיס תופס תאוצה, והסיכון שלכם הולך וגדל

בשנים האחרונות ענף הפילאטיס הפך להיות אחד מפעילויות הספורט האהובות ביותר על הקהל הישראלי. יותר ויותר מאמנים, מדריכים ומורים עוסקים בתחום זה, כעצמאים או כשכירים, ומעבירים חוגים לצעירים ולמבוגרים שמעוניינים לתרגל תנועות ויציבה באופן נכון.

פריחת ענף הספורט הזה מגדילה עבור המאמנים את כמות העבודה ואת כמות המתאמנים, ובמקביל גם את הסיכון שחלילה משהו ישתבש ושיגידו נגדם תביעת בסכומי עתק. הדרך היחידה להגן על עצמכם מפני תביעה שכזו היא באמצעות ביטוח למאמני פילאטיס, או כפי שהיא לעתים נקראת – ביטוח אחריות מקצועית למאמני פילאטיס.

למה כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח למאמני פילאטיס?

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ספורט ולמאמני כושר הוא אחד הביטוחים החשובים שיהיה לכל מי שמעביר שיעורים והדרכות הכרוכות בפעילות גופנית. זוהי הפוליסה היחידה שתאפשר לכם להתמודד במקרה שבו אחד המתאמנים שלכם חלילה ייפצע במהלך או לאחר אימון, ויחליט להגיש נגדכם תביעה ולטעון שהתרשלתם במילוי תפקידכם בתור מדריכים, מורים או מאמני פילאטיס.

מה בעצם מכסה ביטוח למדריכי פילאטיס?

זה לא משנה אם אתם מעבירים אימוני פילאטיס מזרן או פילאטיס מכשירים, למתחילים או למתקדמים, לצעירים או למבוגרים. כל מתאמן יכול להיפצע תוך כדי או כתוצאה מהאימון ועללול להיגרם לו נזק גופני או נפשי, והוא עשוי לתבוע אתכם ובמקביל גם את המקום שבו השיעור הועבר. תביעות כאלה יכולים להגיע לסכומים רציניים מאוד, שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו, וזה עוד לפני תשלום הפיצויים שבית המשפט עלול לחייב אתכם לשלם למתאמן בגין פגיעתו. רק עם ביטוח למאמני פילאטיס, מבטיח לכם שרוב ההוצאות המשפטיות שלכם יכוסו על ידי חברת הביטוח ולא תאלצו להתמודד איתם לגמרי בעצמכם.

מה צריך שיהיה לכם כדי שתוכלו לרכוש ביטוח אחריות מקצועית למאמני פילאטיס?

ביטוח מאמני פילאטיס ניתן להתאמה לפי צורכיכם, ותוך התאמה למספר מאפיינים של העסק עצמו.  ראשית חשוב שיהיה בידכם תעודת מדריכי פילטיס ממוסד לימודים מורשה. כמו כן תאלצו לגבות הצהרות בריאות מהמתאמנים שלכם, ואף להציג תעודת עזרה ראשונה בתוקף (שיש לחדש מדי שנתיים).

כמה עולה ביטוח למדריכי פילאטיס?

ישנם גורמים רבים שמשפיעים על מחיר ביטוח למדריכי פילטיס. אלה 3 הגורמים המרכזיים:

  • היסטוריה ביטוחית – אם הגשתם תביעה לחברת הביטוח בעשור האחרון בעקבות נזק שנגרם למתאמן, יתכן וידרשו מכם לשלם דמי השתתפות עצמית גבוהים יותר, פרמיה גבוהה יותר או יחריגו מקרים מסוימים מהפוליסה. מי שהעבר הביטוחי שלו "חלק", יהנה ממחיר מוזל על הפוליסה.
  • גבולות האחריות – עם רכישת הפוליסה, תתבקשו לבחור באיזה סכום אתם מעוניינים לבטח את עצמכם. מצד אחד ככל שגובה הכיסוי יהיה גבוה מספיק, הפוליסה תתייקר, אך מצד שני תהיו יותר מכוסים. חשוב לקבוע פגישה עם סוכן ביטוח כדי לחשב במדויק את הסכום הנדרש לצורך כיסוי תביעות, כדי שלא תצטרכו לשלם סכום נכבד מכיסכם ברגע האמת.
  • דמי השתתפות עצמית – כדי להוזיל את מחירה החודשי של הפוליסה תוכלו לבקש שיאפשרו לכם לשלם דמי השתתפות עצמית גבוהים יותר.

ביטוח למאמני פילאטיס – כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

מלבד ביטוח למורי פילאטיס, חשוב שיהיה לכם גם ביטוח עסק, כדי להתגונן מפני מצבים של הצתה, שריפה, גניבות, רעידת אדמה וכו'. כמו כן ביטוח צד שלישי לעסק חשוב גם כן על מנת להתגונן מפני תביעות של גורמים חיצוניים שנגרם להם נזק, כגון שכנים של הסטודיו שברשותכם או אורחים מזדמנים שהגיעו לסטודיו ונפצעו או נפגעו.

ביטוח למדריכי פילאטיס עושים רק בפתרונות עדיפים!

במאמר זה הסברנו למה בעצם כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח למאמני פילאטיס, מה הוא מכסה, מי יכול לרכוש אותו ואילו פתרונות משלימים חשוב שיהיה לכם. כמו כן הסברנו שישנם גורמים רבים שעשויים להשפיע על מחיר הביטוח וציינו 3 מתוכם.

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתמחים כבר עשרות שנים בהתאמת ביטוח אחריות מקצועית למדריכים ולמאמנים בכל התחומים ועובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל חברות הביטוח המובילות בארץ. נשמח להציע לכם ביטוח למאמני פילאטיס בהתאמה אישית ובמחיר משתלם. צרו קשר ותיהנו משירות מקצועי ומשקט נפשי.

ביטוח למאמני פילאטיס
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.