ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה – גלגל ההצלה שלכם!

רובצת אחריות כבדה על כתפיהם של מדריכי שחייה, שעליהם ללמד למעשה אנשים כיצד לשחות ולהתנהג בתוך המים. עם זאת, אי אפשר לעולם להבטיח שלא יקרה דבר למתאמנים. לכן כדי להתגונן מפני הנורא מכל, חשוב שיהיה בידכם ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה.

חשיבותו של ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה

בין אם אתם משמשים כמדריכים או כמאמנים למבוגרים, למתבגרים או לילדים, חשוב תמיד שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה. אנשים רבים נרשמים לשיעורי שחייה כיוון שאינם מכירים את התנועות ואינם יודעים כיצד להתנהג בתוך המים, ולכן הם עלולים להימצא בסכנה.

בתור המדריכים, מוטלת עליכם האחריות שלא יקרה להם שום דבר. לא משנה כמה שנים אתם עוסקים בתחום ואיזה ידע וניסיון יש לכם, גם אתם אנושיים, וטעויות עלולות לקרות בתום לב ולצערנו גם לגרום לנזקים, שבעקבותיהם עלולים להגיש נגדכם תביעה. הדרך להתגונן מפני תביעה כזו היא לרכוש ביטוח למדריכי שחייה.

מדריכי שחייה מתמודדים מול סיכונים רבים

ביטוח אחריות מקצועית למאמני שחייה אינו שונה במהותו מביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר ומדריכי ספורט. יש לציין שהדבר הקריטי שכן נחשב לייחודי יחסית בתחום זה הוא רמת הסיכון שבו אתם נמצאים, שנחשבת לגבוהה ביותר בהשוואה למי שעוסק בענפי ספורט אחרים, הנובעת עקב המקום והתנאים שבמסגרתם האימונים מתקיימים ולפעמים גם בגלל מצבם הפיזי או גילם של המשתתפים. מאמנים ומדריכי שחייה חשופים מאוד לתביעות העלולות לנבוע עקב פציעות או חלילה טביעה של לקוחותיהם.

דוגמאות למצבים שעלולים להוביל לתביעה נגדכם:

  • סכנת טביעה בבריכה
  • קפיצה לבריכה
  • החלקה בשטח הבריכה
  • ועוד

מה הפוליסה מכסה?

באמצעות הביטוח אפשר לצמצם את הסיכון הכרוך בתביעות משפטיות, ופשוט לעבוד בראש שקט. הפוליסה מגנה עליכם מפני תביעות משפטיות שעלולים להגיש נגדכם בעקבות טעות שבוצעה בתום לב וגרמה לנזק למתאמנים שלכם בעקבות אימון או הדרכה אצלכם.

הביטוח מעניק לכם כיסוי המאפשר לכם לכסות הן את ההוצאות הכרוכות בניהול משפט והן את הפיצויים שתידרשו לשלם לתובע, במידת הצורך. הסכום יכול להגיע בקלות לכמה עשרות או מאות אלפי שקלים ואף למעלה מכך, ולכן הביטוח עוזר לכם לעבור את המשבר ולחזור לאחר מכן לשגרת עיסוקכם. הכיסוי ניתן על ידי חברת הביטוח, בהתאם לתנאי הפוליסה וגובה גבול האחריות, בהתאם למה שסיכמתם מראש ביום הצטרפותכם לפוליסה.

למי מתאים ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה?

אנו מתאימים פוליסות למדריכי שחייה, מאמני שחייה ומורי שחייה. אם אתם מציעים לימודי שחייה לפעוטות, ילדים, מבוגרים, קשישים או מטפלים במים, אם אתם מאמנים לטריאטלון או לאולימפיאדה יחידים או נבחרות, אם אתם עוסקים באימון שחייה אומנותית או שחייה צורנית, כדאי מאוד שיהיה לכם את הביטוח הזה.

רוצים לעבוד בראש שקט? הצטרפו עוד היום

פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עובדת עם חברות הביטוח המובילות בארץ בענף של ביטוח אחריות מקצועית ומספקת את שירותיה כבר עשרות שנים לאינספור לקוחות מרוצים שנהנים משירות מקצועי ויחס אישי וחם. במידה ואתם מעוניינים לרכוש ביטוח למדריכי שחייה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נתאים לכם ביטוח מדריכי ספורט ייעודי, איכותי ואטרקטיבי.

ביטוח אחריות מקצועי למדריכי שחייה (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
חסכו אלפי שקלים על ביטוח אחריות מקצועית
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.