ניהול תיק השקעות

תוכן עניינים

למי מתאים ניהול תיק השקעות?

ניהול תיק השקעות הינו מוצר המתאים לבעלי 300,000 ש"ח נזילים ופנויים להשקעה.

מי מנהל את התיק?

מנהל התיק הינו עובד בבית ההשקעות שהינו בעל רישיון ניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך. לאחר פגישת היכרות עם מנהל תיקים, מתכנן פיננסי בכיר או מנהל בכיר בבית ההשקעות יתאימו עבורך מסלולי השקעה באופן אישי, וזאת לאחר שלמדו עליך, על שאיפותיך, ציפיותיך מתיק ההשקעות והמטרות שלשמן מיועדת ההשקעה.

לכמה זמן כדאי להשקיע?

רצוי שתקופת ההשקעה תהיה לטווח בינוני-ארוך כך שללקוח לא צפוי צורך קרוב בכספים המנוהלים.

רמת הסיכון בתיק ההשקעות תיקבע בהתאם לפגישה עם הלקוח ומנהל ההשקעות  ולאחר בדיקת הנכסים הפיננסים שלו לרבות מענה על שאלון מפורט ויסודי. לאחר ניתוח הנכסים, המעבר היסודי ושקלול הנתונים, הלקוח ונציג בית ההשקעות יחליטו יחדיו מהי רמת הסיכון בה ינוהל ציק ההשקעות.

מה צריך לעשות?

הלקוח יפתח חשבון ניירות ערך נוסף בבנק שלו אליו הוא רגיל וזאת בנוסף לחשבון העובר ושב שברשותו. חשבון ניירות הערך יאפשר למנהל ההשקעות להשקיע ולנהל את כספי הלקוח בהתאם לפרופיל שהוגדר בעת פתיחת החשבון.

הלקוח יעביר יפוי כוח לביצוע פעולות של קנייה ומכירה למנהל ההשקעות כך שלאחר פתיחת החשבון והעברת יפוי הכח מנהל ההשקעות יתחיל  לנהל את  תיק ההשקעות, בסניף הבנק של הלקוח ובשקיפות מלאה.

הלקוח יוכל לעקוב אחר ביצועי תיק ההשקעות בכל עת אם על ידי עיון בפורטל הלקוחות של בית ההשקעות ואם עלי ידי צפיה באמצעות פורטל הבנק.
יש להיכנס לאזור המידע האישי באתר הראל, להקליד את מספר תעודת הזהות וכל הנתונים ייפרשו בפניך.

רוצים לפתוח תיק השקעות מנוהל?

לפרטים ומידע נוסף, צרו איתנו קשר בכל עת.

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.