בדיקת ביטוח חיים – 3 יתרונות

ביטוח חיים הוא ללא ספק ביטוח חשוב, שנחשב גם לאחד היקרים. הוא מהווה ללא ספק הוצאה משמעותית מדי חודש, ולאורך שנים אנחנו משלמים עליו סכומים בלתי מבוטלים. בדיקת ביטוח החיים והתאמתו לצורכיכם היא צעד חיוני שיכול להוזיל לכם את העלויות ויש לה גם יתרונות נוספים.

מהם היתרונות בבדיקת ביטוח חיים?

1) הוזלת עלויות

חברות הביטוח מתחרות ביניהן על לב הצרכן. לכן, לפעמים בהחלט ניתן למצוא פוליסות דומות ואפילו זהות בין כמה חברות שהשוני העיקרי ביניהן הוא המחיר. עם זאת לפעמים מדובר בתעתוע עיניים: חשוב להבין לעומק באילו מקרים יקירנו יוכלו לפדות את ביטוח החיים, מהם תנאי הפוליסה והאם מדובר בפרמיה שמשתנה לאורך השנים ואם כן – אז בכמה? לכן, כמו שאנחנו נותנים למוסכניק לבדוק רכב שאנחנו מעוניינים לרכוש, חשוב להיעזר בסוכן ביטוח מקצועי ומוסמך שמתמחה בבדיקת ביטוח חיים, שבקי היטב בתחום.

2) התאמה אישית

הרבה אנשים לפעמים רוכשים ביטוח חיים שאינו מתאים לצורכיהם, ולפעמים אפילו כלל אינם מודעים לעניין. לעתים  אנשים אפילו מחזיקים בביטוח חיים כפול, כשלמעשה בו כל צורך שהוא. ביטוח חיים נועד לספק מענה למשפחתכם במקרה שבו אתם חלילה נפטרים. אם אתם אנשים צעירים, ואינכם תומכים בהורים, בבן/ן זוג ובילדים, אין לכם למעשה צורך בביטוח זה, ואתם משלמים מדי חודש מאות שקלים. בדיקת ביטוח חיים יכולה לאתר את הביטוח המיותר, וסוכן הביטוח יוכל לבטל אותו עבורכם. יש לציין שבמהלך הבדיקה יתכן ויאותרו חסרים בביטוחים שהם כן נדרשים עבורכם, ואז גם כן הסוכן יוכל לעזור לכם להתאימם במדויק לצרכים שלכם.

3) בחירת מוטבים נכונים

להרבה אנשים יש ביטוח חיים אבל במהלך החיים הם שכחו לעדכן את המוטבים המועדפים עליהם, שיקבלו את סכום הפיצוי המגיע להם במסגרת הפוליסה, במקרה שבו חלילה תלכו לעולמכם. כאשר אין מוטבים ברורים – יתכן ומי שיקבל את הפיצוי הם דווקא אנשים אחרים מאלו שאתם מעוניינים לעזור להם ביום שאחרי. הדבר בעיקר נכון עבור אנשים שפתחו פרק ב' בחייהם, או שאין להם קרובי משפחה. לכן חשוב לבצע בדיקת ביטוח חיים, שתעזור לכם לוודא שכל הפרטים מעודכנים, ושאתם יודעים בדיוק מי יקבל את הכסף.

חשוב לדעת – הרפורמה על ביטוחי החיים

בשנת 2019 משרד האוצר ביצע רפורמה בביטוחי חיים, שהוזילה תשלומי הפרמיות בעשרות אחוזים! חשוב להבהיר שאותה רפורמה חלה רק על ביטוחים שנערכו לאחר פברואר 2019, ולכן אם יש לכם ביטוח ישן יותר, לא תוכלו ליהנות מהתעריף המוזל, אלא אם כן תחליפו אותו בחדש. סכום החיסכון יכול לחסוך לכם אלפי שקלים מדי שנה. כדי לדעת מה החיסכון הצפוי לכם, וכיצד ניתן לבטל את הביטוח הישן ולהצטרף לחדש, יש לפנות לסוכן ביטוח.

בדיקת ביטוח חיים – רק אצל המומחים!

אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מבצעים בדיקה מקיפה ואיכותית, לצורך התאמה אישית של הביטוחים שברשותכם, נותנים לכם תמונה ברורה על הביטוחים שלכם, וממליצים על צעדים לשיפור הביטוח הקיים, מבלי שתצטרכו בהכרח לשלם עליו יותר.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
עלות ביטוח חיים
עלות ביטוח חיים – איך אפשר לשלם פחות ועדיין לדאוג למשפחתכם?

עלות ביטוח חיים אינה זולה, ועם עליית יוקר המחייה, כשהוצאות המשפחה הולכות וגדלות, כולנו מחפשים מצד אחד איך לחסוך, ומצד שני קיימת ההבנה כי לצד הוצאות המשפחה הולכות וגדלות, חייבים לדאוג לרשת ביטחון כלכלית למשפחה, כי במקרה של מות המפרנס, המשפחה עלולה להיתקל בקשיים כלכליים משמעותיים. במאמר זה נסביר מה אפשר לעשות.

קראו עוד »
ביטוח חיים משלים
ביטוח חיים משלים – חשוב או מיותר?

לרוב האנשים קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם, המכונה ביטוח שארים. אך האם היא אכן מספקת או ששווה לשקול לרכוש ביטוח חיים משלים, כדי שאם חלילה הנורא מכל יקרה, עתיד המשפחה יהיה מובטח?

קראו עוד »
רפורמת ביטוחי חיים
רפורמת ביטוחי חיים הובילה לירידה של עשרות אחוזים בעלויות

בשנת 2019, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אישרה את רפורמת ביטוחי חיים. הרפורמה, שנכנסה לתוקף בחודש פברואר, הביאה להוזלה משמעותית של תעריפי הביטוח, בשיעור של כ-30% בממוצע. האם גם אתם יכולים להוזיל את העלויות שלכם בעשרות אחוזים?

קראו עוד »
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.