ביטוח חיים כלל – לשמור על רמת החיים של משפחתך

כולנו חוששים לדבר או לחשוב על זה, אבל האמת היא שאם חלילה יקרה לכם משהו, משפחתכם תהיה בבעיה כלכלית משמעותית. באמצעות ביטוח חיים כלל תוכלו לשמור על רמת החיים של משפחתכם, גם אם תאבדו את יכולתכם לעבוד ולהתפרנס

מה מעניק לכם ביטוח חיים כלל?

ביטוח חיים כלל נועד לספק לכם וליקירכם מענה כלכלי במקרה שבו חלילה נפגעתם, נפצעתם, איבדתם את יכולת העבודה וההשתכרות שלנו, עברתם תאונה שגרמה לנכותכם או חלילה אם תלכו לעולמכם. מדובר בהחלט בביטוח חשוב מאוד, שמטרתו לסייע בשמירת ההמשכיות הכלכלית במצבי קיצון, שכל כך חשוב להיערך עליהם מבעוד מועד.

סוגי ביטוחים בחברת כלל

כשמדברים על ביטוח חיים כלל חשוב להיות מודעים שקיימים מגוון רחב של ביטוחים, שבכל אחד מהם יש כמה וכמה מוצרים.

ביטוח חיים למקרה מוות

מקרה מוות בתוך המשפחה הוא לא רק משבר רגשי עמוק, אלא גם מכה כלכלית מטלטלת, שעלולה לפגוע על רמת החיים שמשפחתכם התרגלה אליה. אך בהחלט ניתן ליהמנע מסיטואציה כזו, אם מתכוננים אליה מראש ורוכשים ביטוח חיים כלל.

בקטגוריה זו חברת כלל ביטוח ופיננסים מציעה מגוון פתרונות:

 • ספיר למקרה מוות בסכום חד פעמי – בביטוח חיים כלל למקרה מוות אתם קובעים מראש סכום חד פעמי שיינתן למשפחתכם במקרה של מוות חלילה. כך, אם מצטברים חובות בעקבות המקרה והתחייבויות שוטפות, משפחתכם תוכל להמשיך לחיות ברמה נאותה.
 • ריסק אישי חכם "ספיר" – לרוב כשמצטרפים לביטוח חיים דמי הפרמיה (התשלום החודשי) עולים בהתאמת לגיל הביטוח וסכום הביטוח נותר כפי שהוא. ביטוח חיים כלל במסלול זה נועד לקבוע מה יהיה הגיל הביטוחי שממנו תתקבע הפרמיה וסכום הביטוח יילך ויקטן. במילים אחרות, תוכלו לקבוע בעצמכם הן את גובה הפרמיה המקסימלית שתשלמו והן את המועד בו יקטן סכום הביטוח, בהתאם לצורכי חייכם המשתנים.
 • סילוק הלוואה במקרה מוות "שוהם" (ביטוח חיים למשכנתא) – מוצר זה נועד למי שמעוניין בסילוק המשכנתא בסכום שנקבע מראש, במקרה של מוות חלילה. במקרה פטירה עלול להוות מכשול משמעותי מבחינה כלכלית ולהקשות על החזר הלוואת המשכנתא, ובאמצעות פוליסה זו תוכלו להבטיח שלא ירבוץ על משפחתכם נטל החזרת החוב.
 • מוות שנגרם בתאונה בלבד – מוות כתוצאה מתאונה מותיר את המשפחה ההמומה להתמודד עם עול כלכלי מיידי ופתאומי. פוליסה מוות מתאונה במסגרת ביטוח חיים כלל יכולה לסייע למנוע את נזקיה הכלכליים של התאונה והשפעתם על יקיריכם.
 • שוהם נגיש – פוליסה זו נועד לפירעון הלוואת משכנתא לאנשים עם מוגבלות מקצרת חיים. אם ביקשתם להצטרף לפוליסת ביטוח חיים למקרה מוות לפירעון הלוואת משכנתא וחברות הביטוח דחו אתכם עקב מצב רפואי מסוים, תוכלו להצטרף לפוליסה זו, לאחר שאקטואר יבחן אתכם ויאשר כי אתם עומדים להגדרת "אדם עם מוגבלות מקצרת חיים"
 • ביטוח חיים למקרה מוות אנשי מפתח – ביטוח זה מאפשר לחברה או ארגון להגן על עצמה עקב פטירתו של אחד מאנשי המפתח שלה, אותו לב פועם שהשפעתו על העסק היא גדולה ומשמעותית ובעלת השפעה מכרעת על התפתחות החברה והכנסותיה. באמצעות ביטוח זה, החברה יוצרת מעין רשת ביטחון כלכלית, במטרה לכסות או להקטין את הנזקים במקרה מוות של איש מפתח ולהבטיח את יציבות פעילותה.

חבילות ביטוח חיים מיוחדות

חברת כלל ביטוח ופיננסית מציעה גם חבילות ביטוח מיוחדות, שנוצרו כדי להעניק לכם מענה רחב היקף, במקרים של סכנה ממשית לפגיעה ברמת החיים.

 • חבילת כלל כפול למשפחה – מספקת הגנה מלאה למשפחה עם ביטוח חיים כלל במקרה מוות של אחד מבני הזוג. במסגרת חבילה זו חברת כלל תכפיל את סכום הביטוח, ללא עלות נוספת, במקרה של פטירת שני בני הזוג בטווח של 12 חודשים.
 • חבילת ריסק משכנתא פלוס – אם רכשתם פוליסת ביטוח חיים למשכנתא מסוג שוהם ואתם מעוניינים בהשלמם כיסויים ביטוחים על מנת לספק ביטחון כלכלי רחב יותר למשפחתכם – זו החבילה המתאימה עבורכם. חבילה זו כוללת ביטוח חיים כלל למקרה מוות, כיסוי מוות מתאונה, כיסוי נכות עקב תאונה וכיסוי מחלות קשות.
 • חובה לעצמאים – פוליסה זו מתאימה לבעלי עסק שמחפשים שילוב בין חיסכון פנסיוני לבין הגנות ביטוחים להם ולמשפחתם.פוליסה זו מאפשרת לכם לקבל מגוון הטבות, כולל: ביטוח ריסק, ביטוח ייחודי למחלות קשות ופיצוי חד פעמי בעת גילוי מחלה קשה

אובדן כושר עבודה

הכיסויים הבאים מעניקים לכם שקט נפשי במקרה של אובדן כושר עבודה במסגרת ביטוח חיים כלל:

 • כלל מגן הכנסה – מיועד לכל מי שמעוניין להגן על עצמו ועל יקירי מפני אובדן הכנסה כתוצאה ממחלה קשה או מתאונה שלא יאפשרו להם להמשיך לעבוד. הקושי בהתמודדות, שיקום והחלמה הוא משמעותי, אך לצדו קיים גם קושי כלכלי שכן גם עם הקצבאות של ביטוח לאומי שבקושי מספיק לכיסוי ההוצאות הבסיסיות. ביטוח זה יאפשר לכם להמשיך לחיות ברמת החיים אליה הורגלתם, להתרכז בתהליך ההחלמה והשיקום, בתקווה שתוכלו לשוב בהקדם למעגל העבודה.
 • כלל מגן פנסיית נכות – מטריה לקרן פנסיה נועדה למי שברשותו קרן פנסיה חדשה ומעוניין  להרחיב את ההגנה במקרה של אובדן כושר עבודה כתוצאה ממחלה או מתאונה, במקרים שבו לא זכאים לקבל פנסיית נכות מקרן הפנסיה. פוליסה זו כוללת כיסוי מקרה ביטוח לפי עיסוק ספציפי ואף ניתן לשדרג אותה באמצעות הרחבות של ביטול תקופת אכשרה, ביטוח קיזוז גורם ממשלתי.

ביטוח למקרה נכות

תאונה שגרמה לנכות היא אירוע קשה בפן הנפשי ובפן הכלכלי כאחד, ועלולה לאתגר אתכם ואת משפחתכם. לכן לא מספיק לעשות ביטוח חיים למקרה מוות, אלא חשוב שיהיה לכם גם ביטוח למקרה נכות מבית כלל ביטוח ופיננסי, כדי שתקבלו פיצוי כספי גם במצב זה. ביטוח למקרה נכות מתאונה מיועד למי שרכש לעצמו ביטוח חיים כלל והוא נועד ספק מענה הן במצב של נכות מלאה לצמיתות והן במצב של נכות חלקית ותמידית כתוצאה מתאונה.

איך מצטרפים לביטוח חיים כלל?

מתלבטים איזו פוליסת ביטוח אתם צריכים? מתלבטים איזו חבילה הכי משתלמת ומתאימה לכם? רוצים שקט נפשי אמיתי? המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עומדים לשירותכם בכל עניין שאלה. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברת כלל ביטוח ופיננסים כבר שנים רבות וכבר צירפנו לביטוחים שלהם אינספור לקוחות מרוצים תוך התאמה אידיאלית לכל אחד ואחת מהם. צרו קשר איתנו עוד היום ונשמח לצרף גם אתכם!

ביטוח חיים כלל
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
עלות ביטוח חיים
עלות ביטוח חיים – איך אפשר לשלם פחות ועדיין לדאוג למשפחתכם?

עלות ביטוח חיים אינה זולה, ועם עליית יוקר המחייה, כשהוצאות המשפחה הולכות וגדלות, כולנו מחפשים מצד אחד איך לחסוך, ומצד שני קיימת ההבנה כי לצד הוצאות המשפחה הולכות וגדלות, חייבים לדאוג לרשת ביטחון כלכלית למשפחה, כי במקרה של מות המפרנס, המשפחה עלולה להיתקל בקשיים כלכליים משמעותיים. במאמר זה נסביר מה אפשר לעשות.

קראו עוד »
רפורמת ביטוחי חיים
רפורמת ביטוחי חיים הובילה לירידה של עשרות אחוזים בעלויות

בשנת 2019, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אישרה את רפורמת ביטוחי חיים. הרפורמה, שנכנסה לתוקף בחודש פברואר, הביאה להוזלה משמעותית של תעריפי הביטוח, בשיעור של כ-30% בממוצע. האם גם אתם יכולים להוזיל את העלויות שלכם בעשרות אחוזים?

קראו עוד »
ביטוח חיים עושים עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.