ביטוח חיים זוגי

כיום יותר ויותר זוגות נשואים, מעוניינים לברר פרטים על ביטוח חיים זוגי. האם יש בזה יתרונות, ואם כן – מהם? כמה הוא עולה ומה הוא בעצם מעניק לכם? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מה זה פוליסת ביטוח חיים זוגי?

כמו הפוליסה הסטנדרטית, גם בביטוח מזג זה מדובר על כיסוי/פיצוי למקרה מוות ומעטפת הגנה ביטוחית לאנשים היקרים לכם מכל – בן/ת הזוג והילדים. במקרה פטירה בתקופת הביטוח, הסכום שביטחתם את עצמכם מועבר למוטבים שבחרתם, ויעניק להם רשת של ביטחון כלכלי ויאפשר להם להם להמשיך ולשמור על איכות חייהם, ומבלי לדאוג שדבר מה יחסר להם.

כמה עולה ביטוח חיים זוגי?

מדובר בתשלום פרמיה שמשולם בהתאם לגובה סכום הפיצוי שאתם מעוניינים לבטח את עצמכם וכמובן תוך התחשבות בצרכים שלכם וביכולותיכם הכלכליות. פוליסה זוגית מיועד לספק למשפחתכם ביטחון כלכלי באמצעות סכום חד-פעמי משמעותי, שיועבר לידיהם במידה וחלילה תלכו לעולמכם.

מה כולל ביטוח חיים זוגי?

כאמור הפוליסה כוללת כיסוי ביטוחי למקרה של פטירת המבוטח. אתם אלה שבוחרים את המוטבים שיקבלו את הסכום המשמעותי שהחלטתם לבטח את עצמכם ביום הצטרפותכם. הביטוח תקף בדרך כלל עד גיל 75.

מהם היתרונות המשמעותיים בביטוח חיים זוגי?

במידה וחלילה אחד מבני הזוג הולך לעולמו, המוטב יהיה זכאי לקבל את הפיצוי בגין המבוטח שנפטר, ובנוסף לכך סכום הביטוח בפוליסה של המבוטח הנותר מוכפל, מבלי שיצטרך לשלם פרמיה יקרה יותר. יש לציין שהכפלת סכום הביטוח מתבצעת אוטומטית, ללא צורך בחיתום ובהצהרת בריאות.

כמו כן חשוב לציין שמאחר ואתם עושים את הביטוח ביחד, תקבלו הנחה מסוימת בתשלום הפרמיה, לעומת מקרה שבו כל אחד עורך לעצמו ביטוח חיים לחוד.

מה קורה במקרה ששני המבוטחים נפטרים, חלילה?

אם שני המבוטחים נפטרו בגין אותו מקרה ביטוחי ואותן נסיבות בתוך תקופה של שנה או אם מקרה ביטוחי כלשהו נגרם לשני המבוטחים בתוך תקופה של 30 יום, המוטבים יהיו זכאים לקבל סכום כפול עבור כל אחד מהמבוטחים.

עם זאת, ישנם מקרים מסוימים שלגביהם אותן הטבות אינן תקפות שחשוב לציין אותם, למען הסר ספק:

  • אחד המבוטחים הגיע לגיל שבו נגמרה תקופת הביטוח.
  • אחד המבוטחים ביטל את הביטוח, בהתאם להוראות חוק חוזה הביטוח
  • אחד המבוטחים הגדיל את סכום הביטוח לסכום של 2.5 מיליון ₪ ומעלה

איך מצטרפים?

כדי לערוך ביטוח חיים זוגי, חשוב להיעזר בסוכן ביטוח. הפוליסה מתאימה לבני זוג בגילאים 20-70, וכל אחד מבני הזוג רשאי לבטח את עצמו בסכומים שנעים בין 500,000 ₪ ועד 2,000,000 ₪. ניתן לרכוש את הפוליסה כפוליסה עצמאית שעומדת בפני עצמה או בנוסף לביטוח חיים קיים.

אנחנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח נשמח לענות על כל שאלה נוספת שיש לכם, ולעזור לכם לבחור את הפוליסה שתבטיח לכם וליקירכם שקט נפשי אמיתי, תוך התאמה אישית לצורכיכם. השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
ביטוח חיים משלים
ביטוח חיים משלים – חשוב או מיותר?

לרוב האנשים קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם, המכונה ביטוח שארים. אך האם היא אכן מספקת או ששווה לשקול לרכוש ביטוח חיים משלים, כדי שאם חלילה הנורא מכל יקרה, עתיד המשפחה יהיה מובטח?

קראו עוד »
מה ההבדל בין תקופת אכשרה לבין תקופה המתנה בעולם הביטוח?

כשאנחנו רוכשים ביטוח, המטרה של כולנו זה לקבל שקט נפשי – לא משנה מה קורה, אנחנו רוצים לדעת שיהיה לנו גב כלכלי שיעזור לנו להתמודד עם האירוע שקרה לנו. חברות הביטוח גם רוצות שנרגיש כך, אך הן מעמידות תנאים לכך, כגון תקופת אכשרה או המתנה. אז מה ההבדל ביניהן ולמה זה משהו שחובה שכל מבוטח יכיר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.