ביטוח חיים אובדן כושר עבודה

מלבד מקרה של מוות בטרם עת, ישנן סיטואציות נוספות שדורשות מחשבה על שלום המשפחה ועתידה. אחת הדרכים לדאוג ליקיריכם הוא באמצעות ביטוח חיים אובדן כושר עבודה. אז מה הוא בדיוק נותן לכם? על כך במאמר שלפניכם

ביטוח חיים אובדן כושר עבודה

כשאתם מבטחים את עצמכם בביטוח חיים, המשמעות היא שיקירכם חשובים לכם, ואתם חושבים כיצד אתם יכולים לדאוג להם, גם אם המקרה הכי גרוע יקרה ופועלים בהתאם לכך. אבל עוד לפני שחושבים על הטרגדיה הקשה מכל, חשוב לתת עת הדעת גם על סיטואציות נוספות, למשל פגיעה מתאונה או מחלה קשה שבעקבותיהן אתם עלולים למצוא את עצמכם חסרי יכול להתפרנס.

האם יש הבדל בין ביטוח חיים לביטוח אובדן כושר עבודה?

בעוד ביטוח חיים נועד לספק למוטבים שבחרתם יציבות כלכלית במקרה של פטירה, באמצעות סכום פיצוי משמעותי וחד פעמי. ביטוח שמכסה רק מקרי מוות נקרא גם ביטוח ריסק טהור. ניתן להרחיב את הביטוח כדי שיכסה גם מקרים של אובדן כושר עבודה, תאונות, מחלות קשות וכדומה.

פוליסת אובדן כושר עבודה חיונית עבור כל אדם, בעיקר אם אחרים תלויים בפרנסתו. היא מעניקה לכם שקט נפשי במקרה שבו אם אתם אינכם מסוגלים לעבוד ולהתפרנס כתוצאה ממחלה, תאונה או פציעה באופן זמני או קבוע – תוכלו לקבל קצבה חודשית שתעזור לכם ולמשפחתכם לשמור על רמת החיים שאליה התרגלתם. סכום הקצבה נקבע לפי משכורת (לשכירים) או דיווחי הכנסה (לעצמאים) ועוד.

מהו היתרון של ביטוח חיים אובדן כושר עבודה?

הרחבת הביטוח יוצרת מעטפת איכותית ומקיפה, שתאפשר למוטבים שלכם לשמור על איכות חיים גבוהה. ביטוח כזה יוכל לעזור להם במקרה הצורך להתמודד עם אובדן ההכנסה מבלי לדאוג לפן הכלכלי, בין אם חלילה יגדעו חייכם בטרם עת ובין אם חלילה תאבדו את כושר העבודה ותאלצו לעבור תקופת שיקום ארוכה או להתמודד עם נכות זמנית או צמיתה.

ביטוח בהתאמה אישית

בתחום הביטוח קיים מגוון רחב של פוליסות ביטוח חיים אובדן כושר עבודה והפערים בין חברות הביטוח עשויים להיות משמעותיים, הן מבחינת תשלום הפרמיה והן מבחינת הכיסויים. בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח נדע להמליץ ולהתאים עבורכם את הפוליסה המתאימה, תוך התחשבות מלאה בהכנסה הרצויה, בצרכים, בעיסוקכם וביכולותיכם הכלכליות. במקרה של תביעה, נרתום את הניסיון והיכולות שלנו על מנת לעמוד לצד משפחתכם ועזור לה להשיג את שלה.

ביטוח חיים אובדן כושר עבודה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ביטוח חיים משלים
ביטוח חיים משלים – חשוב או מיותר?

לרוב האנשים קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם, המכונה ביטוח שארים. אך האם היא אכן מספקת או ששווה לשקול לרכוש ביטוח חיים משלים, כדי שאם חלילה הנורא מכל יקרה, עתיד המשפחה יהיה מובטח?

קראו עוד »
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
עלות ביטוח חיים
עלות ביטוח חיים – איך אפשר לשלם פחות ועדיין לדאוג למשפחתכם?

עלות ביטוח חיים אינה זולה, ועם עליית יוקר המחייה, כשהוצאות המשפחה הולכות וגדלות, כולנו מחפשים מצד אחד איך לחסוך, ומצד שני קיימת ההבנה כי לצד הוצאות המשפחה הולכות וגדלות, חייבים לדאוג לרשת ביטחון כלכלית למשפחה, כי במקרה של מות המפרנס, המשפחה עלולה להיתקל בקשיים כלכליים משמעותיים. במאמר זה נסביר מה אפשר לעשות.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.