הלוואה מחברות ביטוח – האם זה משתלם

בעבר הבנקים החזיקו במונופול על הלוואות כך שגופים פיננסיים אחרים כמו חברות ביטוח או חברות אשראי לא יכלו להציע שירותי הלוואות. כיום כאשר ניתן היתר למתן הלוואות לגופים נוספים השוק הפך תחרותי יותר ואנחנו הלקוחות נהנים מהלוואות בתנאים מועדפים. הלוואה מחברות ביטוח היא הלוואה רגילה לחלוטין. ההתנהלות תהיה דומה מאוד לזו של הבנקים רק שהיא תתבצע מול חברת הביטוח. אלו הן הלוואות חוץ בנקאיות שניתנות בכפוף להערכה פיננסית והתחייבות שלכם לעמוד בתשלומי ההחזר.

מי רשאי לקבל הלוואה מחברות ביטוח?

הלוואות חוץ בנקאיות בחברות ביטוח ניתנות לכלל הציבור לשימוש פרטי ועסקי. אין חובה לרכוש ביטוח בחברה בשביל לקבל הלוואה. כל שעליכם לעשות זה להגיש את הבקשה ולהמתין לקבלת אישור מנציג החברה. חברת הביטוח מבררת מול הבנק פרטים אודות מצבכם הפיננסי ומקבלת החלטה בהתאם. נכסים, הכנסה קבועה ועמידה בהחזרים בהלוואות קודמות מגדילים את הסיכויים שלכם לקבלת תשובה חיובית מהירה.

מנהלים פוליסת חיסכון לטווח ארוך באחת מחברות הביטוח? הכסף שבקופה יוכל לשמש ערבון לקבלת הלוואה מחברות ביטוח בתנאים הכי טובים שיש! בצעו בדיקה בפורטל הר הכסף ביטוחים לאיתור חיסכון פנסיוני או קופת גמל באחת מחברות הביטוח.

איך מתכוננים נכון להגשת הבקשה?

במעמד בקשת ההלוואה תתבקשו לציין את הסכום ואת המטרה לשמה אתם מבקשים הלוואה. שינוי עתידי של הסכום עלול לסרבל את התהליך כך שכדאי לבצע מראש את כל החישובים. נציג חברת הביטוח יבקש לדעת מהי מטרת ההלוואה, אך בפועל איש לא יוודא שאתם אכן מייעדים את הכסף למטרה שהצהרתם עליה. ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה מחברת ביטוח לטובת שיפוץ הבית, מימון אירוע, הליך רפואי, מעבר דירה, רכישת רכב, נופש ועוד. קחו בחשבון שחברת הביטוח עתידה לבחון את הנתונים הפיננסיים שלכם מול הבנק והימנעו מראש מהצגת נתונים שקריים.

הלוואה מחברות ביטוח

מתי הלוואות מחברות ביטוח משתלמות?

האפשרות לקבל הלוואה מחברת ביטוח הופכת את השוק לתחרותי יותר. אתם כלקוחות מוזמנים להגיש בקשה להלוואה גם מול חברת הביטוח וגם מול הבנק או חברת האשראי. בצעו השוואה חכמה בין כל ההצעות שקבלתם ותבחרו בהצעה האטרקטיבית ביותר. הלוואה מחברות ביטוח משתלמת היות ומדובר בהלוואה חוץ בנקאית שאינה מגבילה אפשרות להשתמש במסגרת האשראי או קבלת הלוואות נוספות בבנק. ההלוואות של חברות הביטוח ניתנות פעמים רבות בתנאים טובים יותר מאלו של הבנק, אל תפספסו את ההזדמנות לחסוך כסף.

בדיקת זכאות ללא התחייבות

הגשת בקשת הלוואה לכל מטרה פתוחה בפניכם ללא כל התחייבות. אנכם מחויבים לקבל את ההצעה של נציג החברה גם לאחר שהוא ביצע בירורים מול הבנק. אתם כלקוחות חכמים מנצלים את הזכות שלכם לבצע השוואת מחירים ולבחור בהלוואה עם הריבית הטובה ביותר. כדאי לבצע השוואה בין תנאי הלוואה בבנק לבין ריבית של הלוואה חוץ בנקאית בחברת ביטוח.

הלוואה מחברות ביטוח
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
כמה כסף אתם יכולים לחסוך על ביטוחים?
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.