איתור קרנות השתלמות וקופות גמל

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לאיתור קרנות השתלמות וקופות גמל, בעיקר הודות למיזם של משרד האוצר ובנק ישראל שנקרא הר הכסף. עם זאת, יש כמה דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם מתחילים בתהליך חיפוש הכספים.

האם חיפוש קרנות השתלמות עולה כסף?

אם תקלידו בגוגל "חיפוש קרן השתלמות על שמי" או "איתור קרן השתלמות לפי תעודת זהות", ייתכן מאוד שתתקלו במודעות ממומנות של חברות שרלטניות שמציעות את השירותים האלה תמורת תשלום של מאות שקלים.

חשוב מאוד לא להתפתות לפתוח את הארנק, כי ניתן לגמרי בקלות ליהנות משירות זה בחינם באמצעות הר הכסף – מיזם של משרד האוצר המאפשר לכל דורש לאתר קרנות השתלמות (ומוצרים פנסיונים אחרים) שלכם ואפילו של קרובי משפחתכם.

במאמר הזה נתנו טיפים איך לדעת אם מדובר בנותן שירות אמין או שרלטן?

איתור קרנות השתלמות וקופות גמל באמצעות הר הכסף – האם זה כדאי?

בעשור האחרון התברר כי יש לחברות הביטוח והפיננסים סכומים של עשרות מיליארדים שאין להם כל דורש. מדובר בכספים ששייכים לאנשים ששכחו מקיומם, שנותק עמם הקשר מסיבה כזו או אחרת או שבעליהם הלכו לעולמם.

אתר הר הכסף הוא מיזם של משרד האוצר ובנק ישראל, שנועד להשיב את הכספים האבודים לבעליהם או לבני משפחתם, באמצעות פרטים מזהים. באתר תוכלו למצוא פרטים לא רק על קרנות השתלמות, אלא גם על קופות גמל, קרנות פנסיה ואפילו ביטוחי חיים.

איתור קרנות השתלמות וקופות גמל בעזרת אתר הר הכסף הוא קל ובחינם, ואפילו סיפקנו לכם הסבר איך להשתמש בהר הכסף של המדינה. אך עם זאת, חשוב לזכור שיש לו מספר חסרונות משמעותיים. למשל:

  • לא תוכלו לדעת כמה כסף חסכתם
  • לא תוכלו לדעת באיזה מוצרים או מכשירים הכסף נמצא
  • לא תוכלו לדעת איזה תשואות קיבלתם מאותם חסכונות
  • לא תוכלו לדעת מהם דמי הניהול שאתם משלמים על חסכונות אלה
  • האתר לא תמיד מציג את כל החסכונות שיש לכם
  • האתר מאפשר אך ורק עד 10 חיפושים לכל תעודת זהות, ולאחר מכן תינעל האפשרות לחיפושים.

הדרך המוצלחת ביותר לאיתור קרנות השתלמות

ובכל זאת, איתור קרנות השתלמות וקופות גמל הוא אפשרי, גם מבלי להיעזר באתר הר הכסף. כדי לקבל מידע אמין, מדויק ואיכותי על חשבונות החיסכון הפעילים והבלתי פעילים שלכם, פשוט פנו לאחד המומחים של לכאורה תוכלו לאתר כספים אבודים בעזרת אתר הר הכסף בקלות ובחינם. הבעיה היא שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח.

השאירו פרטים בטופס ואנחנו נבצע עבורכם בדיקה עם כלים מקצועיים ומדויקים המאפשרים לקבל מידע עדכני ומקיף על סוגי מוצרי החיסכון שיש לכם, כמה אתם משלמים עליהם, איפה הם נמצאים, מהן התשואות שהצליחו להשיג עד כה ועוד. כמו כן סוכני הביטוח שלנו ינתחו עבורכם את הדוחות כדי להמליץ לכם כיצד תוכלו לשפר את התשואות שלכם בקרנות ההשתלמות ואיך להפוך אותן למשתלמות יותר עבורכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קרן השתלמות הפניקס
קרן השתלמות הפניקס

קרן השתלמות הפניקס היא אחת הקרנות הגדולות והמבוקשות בענף הפנסיוני. אילו מסלולים היא מציעה, מי עומד מאחוריה, מהם יתרונותיה ומה חייבים לשקול לפני שמחליטים להצטרף אליה

קראו עוד »
כמה מפרישים לקרן השתלמות
כמה מפרישים לקרן השתלמות?

כמה מפרישים לקרן השתלמות היא שאלה שמעסיקה מעסיקים ועובדים, שכירים ועצמאים. במאמר זה נסביר מהם אחוזי ההפקדה לקרן ההשתלמות, מהן התקרות להפקדות וניתן לכם טיפ חשוב שימקסם לכם את החיסכון.

קראו עוד »
להצטרפות לקרן השתלמות/קופת גמל
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.