ביטוח רכב מנורה

צריכים ביטוח רכב מקיף שיהיה במחיר אטרקטיבי אבל גם עם חווית שירות מעולה? ביטוח רכב מנורה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. חברת הביטוח הידועה מציעה מספר מסלולים ללקוחותיה, על מנת לאפשר להם ליהנות שקט נפשי.

ביטוח רכב מנורה – ביטוח מקיף איכותי

באמצעות ביטוח מקיף תקבלו הגנה רחבה מפני מגוון נזקים שעלולים להיגרם לרכבכם כתוצאה ממעורבות בתאונה מכל סוג שהוא, גניבה (או ניסיון גניבה), פגעי נזק אוויר ואסונות טבע, שריפה והתלקחות ועוד. כמו כן ביטוח מקיף מכסה נזקים שעלולים להיגרם לרכוש של אדם אחר, כתוצאה משימוש ברכבכם. ביטח מקיף יעניק לכם את ההגנה האופטימלית.

אפשרויות הרחבה

ברכישת ביטוח רכב מנורה תוכלו לרכוש הרחבות נוספות לפוליסה, בהתאם לצורכיכם, כדי ליהנות מהגנות והטבות נוספות, למשל: ביטוח על רדיו ודומיו, שבר שמשות, שירותי גרירה 24/7, נזקי רעידת אדמה, מתן רכב חלופי במקרה של תאונה או גניבה, תוספת שווי רכב, פרעות ומהומות, טיפול במשפטי בתביעות נגד צד ג', הוצאות הגנה משפטית בהליך פלילי, כינון אוטומטי לאחר נזק ראשון שתוקן במוסך בהסדר, נהג מלווה, נזק טוטאלי, נהג מזדמן, שבר מראות ופנסים, תיקון או החלפת פגושים, ביטוח השתתפות עצמית בעת תיקון רכב במוסך שבהסדר.

חבילות ביטוח

במנורה יש אפשרות לרכוש חבילות ביטוח שמאפשרות לכם ליהנות מכיסוי ביטוחי מושלם. למשל: חבילת ביטוח חובה ומקיף לרכב פרטי, חבילת ביטוח מקיף וצד שלישי לרכב שאינו פרטי ומסחרי, ביטוח חובה וצד שלישי לרכבי אספנות ופוליסה לביטוח מקיף וצד שלישי לרכב שאינו פרטי ומסחרי (עד 3.5 טון).

רוצים להוזיל עלויות? 

ניתן לבחור גם בביטוח מקיף ללא כיסוי תאונות, המגן עליכם מפני כל הסיכונים שפורט בפסקה הקדומת, למעט כיסוי במקרי גניבה. ניתן גם לרכוש רק ביטוח אחריות כלפי צד שלישי (ביטוח צד ג') – עד לגובה האחריות של הפוליסה, מבלי לכסות את הנזקים שיגרמו לרכבכם.

איך לבחור ביטוח מקיף לרכב?

כאמור חברת מנורה מבטחים מציעה מגוון חבילות ואפשרויות וההיצע עלול לבלבל. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת עם המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח שיקשיבו לצורכיכם ויעזור לכם לקבל את ההחלטה האידיאלית.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.