מגדל מזור לסרטן – ביטוח אונקולוגי ייחודי

פוליסת מגדל מזור לסרטן מעניקה לחולים אונקולוגיים רשת ביטחון עם גילוי המחלה באמצעות פיצוי כספי משמעותי. ניתן לקבל פיצוי מלא גם בגילוי סרטן מוקדם וגם במקרה סרטן שני.

מדוע ההפרדה בין סרטן לבין מחלות קשות אחרות?

בשנים האחרונות מחלת הסרטן נמצאת קודם כל במגמת עלייה, וכיום היא המחלה השכיחה ביותר בארץ: 1 מתוך 3 אנשים עלול ללקות בסרטן. לצד התמודדות נפשית ובריאותית עם גילוי המחלה, נפגעת גם יכולת ההשתכרות, לצד הוצאות רפואית שמצטברות.  

פיצוי עם גילוי המחלה וכיסויים נוספים

מגדל מזור לסרטן מציעה את הכיסוי הרחב ביותר למקרי סרטן. בין היתר, הפוליסה כולל:
•    פיצוי בסכום מלא ל – 2 מקרים של מחלת הסרטן
•    פיצוי בגובה 20% מסכום הביטוח בקרות סרטן מוקדם, בהגדרה הרחבה ביותר הכוללת גידולים המאובחנים כשינויים ממאירים Carcinoma In Situ בסרטן השד או דיספלציה קשה צוואר הרחם בדרגה Cin3 או ניתוח הנדרש לצורך טיפול בגידול ממאיר בערמונית, אשר אובחן היסטולוגית ככזה מסוג Gleason Score עד ל – 6 (כולל בלבד).
•     פיצוי במקרה של אבחון סרטן מוקדם במהלך תקופת הביטוח, ומבלי לגרוע מזכאות המבוטח לקבל תגמולי ביטוח במקרה של מחלת הסרטן
•    כיסוי של בדיקות סקר לאבחון מוקדם של מחלת הסרטן אצל ספקים שבהסכם (זכאות אחת ל- 5 שנים, לאחר תקופת אכשרה של 12 חודשים ובהשתתפות עצמית של 400 ₪ לבדיקה)

האם כל אחד יכול להצטרף למסלול זה?

כמו במסלול של מגדל מזור למחלות קשות, תוכלו להצטרף לפוליסה אם אתם בגילאי 0-65, ולהיות זכאים לתנאיה עד גיל 75. בנוסף לכך קיימים קריטריונים נוספים המפורטים בפוליסה עצמה, וכאן הבאנו רק את התמצית שלה.

עדיף לי מגדל מזור למחלות קשות או מגדל מזור לסרטן?

התשובה איננה חד משמעית, וחשוב לקחת בחשבון קריטריונים רבים שהיריעה קצרה מלפרט. מומלץ מאוד לקבוע פגישה עם סוכן ביטוח מיומן ומקצועי שיוכל לייעץ לכם בבחירת הפוליסה העדיפה בשבילכם.
 

מגדל מזור לסרטן – ביטוח אונקולוגי ייחודי
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.