פוליסת חיסכון מגדל קשת לפרט – נוחות מקסימלית

אחד המיתוסים הגדולים של תוכניות חיסכון למיניהן הוא שכדי ליהנות מתשואה, חייבים להפקיד את הכסף לזמן רב ולא לדעת בו עד לתחנת היציאה. אבל האמת היא שזה רחוק מהמציאות. פוליסת חיסכון מגדל קשת לפרט משלבת בין תוכניות חיסכון והשקעה, במגוון רחב של מסלולים גמישים ונזילים.

היתרונות של פוליסת חיסכון מגדל קשת לפרט

בפוליסה זו אתם יכולים ליהנות מכל היתרונות ולחסוך את כספיכם לכל מטרה ולכל פרק זמן שהוא. בין היתרונות הבולטים של הפוליסה:
•    חיסכון כספי לכל מטרה ולכל פרק זמן עם תשואות נאות בהשוואה לפיקדונות ולתוכניות החיסכון שמציעים כיום הבנקים
•    ניתן להפקיד באופן חודשי החל מ- 200 ₪ בלבד או להפקיד הפקדות חד פעמיות החל מ- 10,000 ₪, ואף לשלב בין הפקדות קבועות לחד פעמיות
•    מעבר חופשי בין מסלולי השקעה בתמהילים שונים וברמות סיכון שונות, בהתאם להעדפותיכם ולצורכי החיסכון שלכם וכל זאת ללא תשלום מס על רווחי הון במעבר בין מסלולי ההשקעה
•    משיכת כספים בכל רגע נתון – ללא קנסות או עמלות פירעון מוקדם – כסכום חד פעמי, תשלומים חודשיים או קצבה מגיל פרישה ולכל אורך החיים
•    דמי ניהול קבועים לכל אורך תקופת החיסכון

כדאי לדעת: קיימות עוד תוכניות חיסכון במגדל

מגדל מציעה לכם עוד מוצרי חיסכון שמשלבים בין גמישות ונזילות לכסף שלכם. בין היתר תוכלו למצוא את תוכנית מגדל גמל להשקעה המיועדת לחוסכים בטווח קצר, בינוני וארוך כדי להגדיל את החיסכון העתידי שלהם; תוכנית חיסכון לכל ילד המאפשרת להפקיד מדי חודש סכום של 50 ₪, במטרה שיצטבר סכום משמעותי עד שהילד יגיע לגיל 18; וכן תוכנית מגדלור לפרישה המאפשרת לכם לקבל קצבה לכל החיים באמצעות ביטוח פנסיוני עם הפקדה חד פעמית.

איך מצטרפים לפוליסת חיסכון מגדל?

איך תדעו איזו פוליסת חיסכון מתאימה לכם ואיזה מסלול השקעה לבחור? לשם כך מומלץ להתייעץ עם סוכן פנסיוני מקצועי ומנוסה, שיוכל להתאים את הפוליסה והמסלול המתאימים ביותר למטרותיכם.

פוליסת חיסכון מגדל קשת לפרט – נוחות מקסימלית
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
חיסכון פיננסי לעתיד

חיסכון פיננסי לעתיד הוא למעשה פוליסת חיסכון המשווקת ע"י חברת כלל. מהי פוליסת חיסכון, מהם היתרונות שהיא מציעה לחוסכים ומה חשוב לדעת לפני שמצטרפים?

קראו עוד »
להצטרפות לפוליסת חיסכון
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.