ביטוח חיים מגדל – כי המשפחה זה הדבר הכי חשוב

המשפחה היא הדבר הכי חשוב שיש לכם. כדי להבטיח את ביטחונה הכלכלי גם במצבי משבר חשוב שיהיה לכם ביטוח חיים מגדל. ביטוח זה נועד לספק מענה במצב של אובדן כושר עבודה, מחלה קשה או פטירה חלילה. זהו המפתח לשקט הנפשי שלכם וגם של יקירכם.

מה מקבלים במסגרת ביטוח חיים מגדל?

אדם אחראי משתדל לעשות כמיטב יכולתו על מנת לתכנן את עתידו ואת עתיד משפחתו, על מנת להבטיח לו וליקיריו רווחה כלכלית טובה גם בעתיד. עם זאת, לא ניתן לדעת מה יביא המחר.

ישנם נושאים קשים שנוטים להידחק לשוליים והם האפשרות של מוות, מחלה קשה, נכות וכדומה. עם זאת, הדבר הנכון לעשות הוא לדאוג לרווחתם ולביטחונם של משפחתנו, ולהערך לתרחישים אלה מראש. רק כך תוכלו להבטיח שגם בתרחיש הגרוע מכך, משפחתכם תקבל מענה כספי שיכול לסייע לה מאוד להתמודד עם המציאות החדשה שנכפתה עליה. מענה זה ניתן באמצעות ביטוח חיים מגדל.

מהן האפשרויות שעומדות לבחירתכם?

ביטוח חיים בסיסי, המכונה גם ביטוח ריסק הוא למעשה פיצוי הניתן באופן חד פעמי במקרה של פטירת המפרנס במהלך תקופת הביטוח. באמצעותו ניתן לספק למשפחה מקור כספי למימון צרכיה, באת אובדן של הכנסה משמעותית.

ביטוח חיים מגדל למעשה כולל כמה מוצרים המשויכים לקטגוריה זו, כולל:

ביטוח חיים ריסק (אור 1)

ביטוח חיים מגדל למקרה מוות, בפרמיה שמשתנה עם הגיל. ניתן לרכוש את הפוליסה ככיסוי משלים לביטוח בחיסכון הפנסיוני או כביטוח העומד בפני עצמו.

ביטוח ריסק מקס

ביטוח חיים מגדל במסלול זה הוא היחידי שבו סכום הביטוח נשמר, אך התייקרות הפרמיה מתקבעת ונעצרת (גיל הקיבוע נקבע בהתאם לגיל הכניסה לביטוח). כך אפשר להבטיח שהפרמיה המשולמת לא תעלה מעבר לסכום מסוים. מסלול זה מתאים לכל מי שמעוניין בכיסוי של 750,000 ש"ח ומעלה וגיל הכניסה המקסימלי הוא 46.

נקודת אור

ביטוח חיים למקרה מוות המאפשר לקבל פיצוי בגובה מחצית מסכום הריסק בעת גילוי מחלה חשוכת מרפא. הקדמה זו נועדה לממש מחצית מסכום ביטוח חיים בשעת הצורך, ולאפשר לכם ולבני ביתכם להסתגל למצב החדש והמורכב, הכרוך בלא מעט הוצאות רפואיות לצד אובדן הכנסה והתאמות מיוחדות למצב הבריאותי. כך תוכלו להתרכז בדברים החשובים ביותר, במינימום דאגות כלכליות. גיל הכניסה המקסימלי הוא 55.

הכנסה למשפחה

בעת פטירה, המשפחה עלולה להישאר ללא כל מקור הכנסה או להתמודד אם אובדן הכנסה משמעותי. מסלול זה מאפשר לכם לדאוג לאנשים שאתם אוהבים ודואגים להם, באמצעות ביטוח שיעניק להם קצבה חודשית לתקופה מוגדרת למשפחתכם בעת פטירה חלילה. ביטוח חיים מגדל מסוג זה מאפשר לכם למעשה לרכוש עבור כל אחד מבני ביתכם שיקבעו כמוטבים סכומי תשלום חודשיים שונים ולתקופות שונות. מגדל הכנסה למשפחה מכסה גם בני זוג גרושים המעוניינים להבטיח את עתיד ילדיהם, גם כפנסיה משלימה לקצבת שארים בקרן פנסיה, גם כתמיכה בילדים עם צרכים מיוחדים ואפילו כתמיכה בהורים מבוגרים הנתמכים בכם.

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים מגדל למשכנתא מספק מענה במקרה של פטירה חלילה של אחד הלווים וכן במקרה שהמבנה ניזוק משמעותית עקב רעידת אדמה, שיטפון, שריפה וכו'. הביטוח מכסה את כל ההלוואה לבנק, ובכך מוריד מכתפי המשפחה את הדאגות הכלכליות.

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח חיים מגדל במסלול זה מעניק למשפחה פיצוי כספי במקרה של אובדן כושר עבודה חלקי או מלא, זמני או קבוע של המבוטח בעקבות תאונה או מחלה. בשני המקרים מרוץ החיים נעצר, ולצד ההתמודדות עם הכאב הפיזי והקושי הנפשי, ההוצאות הרפואיות גדלות ובמקביל ההכנסה קטנה. ביטוח זה מעניק מעין קצבה חודשית שמונעת ממצבה הכלכלי של המשפחה להתדרדר. ניתן להרחיב ביטוח זה באמצעות כיסוי, פיצוי או שחרור.

ביטוח נכות מתאונה

ביטוח חיים מגדל מסוג זה מספק לכם רשת ביטחון כלכלית במקרה שבו חלילה הייתם מעורבים בתאונה ונגרמה לכם נכות קבועה, מלאה או חלקית. בעקבות נכות קיים צורך ממשי לשנות את סביבתכם ואורח חייכם, וכל זאת לצד אובדן הכנסה ופרנסה. סכום הפיצוי החד פעמי והמשמעותי שאתם ומשפחתכם תקבלו ממגדל יכול לעזור לכם מאוד להתמודד עם קושי זה.

מטריה לפנסיה

מטריה לפנסיה היא מעין נספח לביטוח החיים ולקרן הפנסיה שלכם. באמצעותה תוכלו להרחיב את ההגנה שברשותכם ולשדרג אותו משמעותית. המטריה מאפשרת לכם לקבל פנסיית נכות ללא תקופת אכשרה בת 5 שנים וגם מבלי שתצטרכו להוכיח את חוסר המסוגלות שלכם לעבוד במקצוע סביר. כמו כן המטריה מאפשרת לכם שחרור תשלום פרמיה של קרן הפנסיה.

מה כדאי לדעת לפני שמצטרפים?

מגדל היא חברת הביטוח בעלת המאזן הגבוה ביותר בארץ (171 מיליארד ₪ בשנה) ומציעה ביטוח חיים מגדל בהתאמה אישית עם מגוון אפשרויות להרחבות לכיסויים. המומחים שלנו מפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עובדים עם חברות הביטוח המובילות והמקצועיות ביותר בענף כבר עשרות שנים. נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם ביטוח חיים איכותי המותאם לכם כמו מכסה לסיר. השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
עלות ביטוח חיים
עלות ביטוח חיים – איך אפשר לשלם פחות ועדיין לדאוג למשפחתכם?

עלות ביטוח חיים אינה זולה, ועם עליית יוקר המחייה, כשהוצאות המשפחה הולכות וגדלות, כולנו מחפשים מצד אחד איך לחסוך, ומצד שני קיימת ההבנה כי לצד הוצאות המשפחה הולכות וגדלות, חייבים לדאוג לרשת ביטחון כלכלית למשפחה, כי במקרה של מות המפרנס, המשפחה עלולה להיתקל בקשיים כלכליים משמעותיים. במאמר זה נסביר מה אפשר לעשות.

קראו עוד »
ביטוח חיים משלים
ביטוח חיים משלים – חשוב או מיותר?

לרוב האנשים קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם, המכונה ביטוח שארים. אך האם היא אכן מספקת או ששווה לשקול לרכוש ביטוח חיים משלים, כדי שאם חלילה הנורא מכל יקרה, עתיד המשפחה יהיה מובטח?

קראו עוד »
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
רפורמת ביטוחי חיים
רפורמת ביטוחי חיים הובילה לירידה של עשרות אחוזים בעלויות

בשנת 2019, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אישרה את רפורמת ביטוחי חיים. הרפורמה, שנכנסה לתוקף בחודש פברואר, הביאה להוזלה משמעותית של תעריפי הביטוח, בשיעור של כ-30% בממוצע. האם גם אתם יכולים להוזיל את העלויות שלכם בעשרות אחוזים?

קראו עוד »
ביטוח מומחים עושים עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.