מגדל מקפת קרן הפנסיה המובילה

בחיים, על מנת ליהנות מביטחון כלכלי עלינו לחשוב קדימה, לחשוב על עתידנו.
כאשר אנחנו צעירים אנו מרגישים כי כל החיים לפנינו, אך עלינו להיות אחראיים ולהבין שיום אחד נהיה תלויים בקצבת הפנסיה.
על מנת להיות מוכנים ליום הזה עלינו להצטרף לאחת מקרנות הפנסיה מוקדם ככל האפשר על מנת ליהנות מחיסכון פנסיוני אשר
יאפשר לנו להתקיים בכבוד גם כאשר נצא לגמלאות. לא נוכל להסתפק בקצבת הביטוח הלאומי. 

מה היתרונות של קרן הפנסיה של מגדל מקפת?

הקרן תאפשר לכם ליהנות מיציבות ועצמה פיננסית בעתיד, בימים שבהם לא תוכלו להתפרנס. קרן פנסיה מגדל מקפת מאפשרת לכם ליהנות משני מסלולי פנסיה בהתאמה אישית. שני המסלולים של קרן פנסיה מגדל מקפת הם מגדל מקפת אישית ומגדל מקפת משלימה.
כל מסלול עונה על צורך שונה כפי שמייד נראה:

מגדל מקפת אישית – קרן הפנסיה מגדל מקפת אישית היא קרן המיועדת לשכירים ועצמאיים אשר רוצים ליהנות מחיסכון פנסיוני.
המטרה העיקרית של קרן פנסיה היא אמנם לספק לכם קצבה חודשית אשר תהווה תחליף למשכורת כאשר תצאו לגמלאות,
אך יש להיות מוכנים גם למקרים של נכות ואבדן כושר עבודה; אלו עלולים להתרחש גם בטרום גיל הפרישה ולהעמיד אתכם בנסיבות דומות.
קרן פנסיה זו מעניקה לכם כיסוי גם למקרים אלו. כמו כן בקרן פנסיה מגדל מקפת אישית תוכלו לקבל קצבת שארים אשר יכולה לתמוך באלמנה וילדים עד גיל 21. 


מהן מסלולי החסכון בקרן הפנסיה של מגדל מקפת?

במגדל מקפת אישית תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח פנסיוני בכמה אפשרויות של מודל השקעה: מודל השקעות תלוי גיל; מסלול מניות; מסלול שקלי לטווח קצר; מסלול אג“ח ומסלול הלכה לשומרי מסורת.

מגדל מקפת משלימה – מסלול זה מיועד בדרך כלל לבעלי הכנסות גבוהות. זהו עוד מסלול קרן פנסיה של מגדל מקפת וגם הוא מיועד עבור שכירים ועצמאיים. מסלול זה מיועד למי שמעוניין בתוספת הכנסה מעבר לתקרה. קרנות הפנסיה מוגבלות בגובה ההפקדה לחסכון פנסיוני.
מי שעושה תכנון פנסיוני נכון ומעוניין בהכנסה עתידית גבוהה יותר יוכל לבחור במגדל מקפת משלימה. במסלול זה תוכלו להפקיד סכומים חד פעמיים ללא מגבלה על גובה הסכום וליהנות מהטבות מס של חיסכון פנסיוני. יתרון נוסף של מסלול זה הוא שיש גמישות בהפקדות וניתן לבצע הפקדה חד פעמית או הפקדה בסכומים שוטפים. כמו כן ניתן לבחור בין מסלול של ביטוח פנסיוני בלבד או במסלול הכולל כיסוי ביטוחי. 

בחירת קרן פנסיה

אין ספק בצורך ובנחיצות של קרן פנסיה. למעשה היום החוק מחייב כל מעסיק לבטח את עובדיו בביטוח פנסיוני וגם עצמאיים צריכים לדאוג לעצמם לקרן פנסיה. אך לצד החובה של ביטוח פנסיוני יש לנו את החופש בבחירת הגוף המבטח. 

כאשר אנו בוחרים קרן פנסיה חשוב לבדוק שמדובר בקרן יציבה ואיתנה, קרן אשר עומד מאחוריה גוף גדול, אמין ומנוסה.
זהו אחד היתרונות המרכזיים של קרן פנסיה מגדל מקפת. כאשר אתם מצטרפים לקרן אתם מקבלים את הגב של חברת מגדל, חברת הביטוח הפנסיוני הגדולה בישראל. 
 

חברת מגדל מנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ 200 מיליארד שקלים והיא מעניקה את שירותיה מזה למעלה מ 80 שנה. בקרן הפנסיה יש למעלה מ 800,000 עמיתים מאינספור ענפים במשק, ביניהם שכירים ועצמאיים, עובדי מגזר הבריאות, רשויות מקומיות, חברות הייטק, מוסדות אקדמיים ועוד. 

למגדל ניסיון של עשרות שינים בניהול קרנות פנסיה והיא מומלצת לכל מי שרוצה לעשות תכנון כלכלי ארוך טווח ולדאוג לעתידו הפנסיוני. 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
להצטרפות לקרן פנסיה
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.