ביטוח משרד

תוכן עניינים

בעלי עסקים רבים מנהלים משרדים: קיימים משרדי עורכי דין, רואי חשבון, חברות דגיטל, מעצבים גרפים, יועצים למיניהם ועוד. אם גם אתם מנהלים את העסק שלכם מהמשרד, חשוב שיהיה לכם ביטוח משרדים

 

מה כולל ביטוח משרד?

ביטוח משרד הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר. הוא כולל בתוכו מגוון רחב של הגנות שמטרתם להעניק לכם שקט נפשי ותחושת ביטחון. חשוב לדעת שקיימים הבדלים מהותיים בין ביטוח המשרד הבסיסי לבין ביטוח משרד מורחב.

ביטוח משרד בסיסי

ביטוח משרד בסיסי מורכב למעשה משני סוגי ביטוח עיקריים: ביטוח מבנה וביטוח רכוש (תכולה). שילוב זה נועד להעניק לכם הגנה מירבית במקרים של נזקים למבנה ו/או רכוש, שעלולים להתרחש במהלך הפעילות השוטפת במשרד, למשל: אש, עשן, התלקחות, התפוצצות נזקי טבע ורעידת אדמה.


ביטוח משרד מורחב

מה עושים לגבי מקרים הקשורים לנזקי גוף או רכוש שנגרמו לצד שלישי המבקר במשרדכם או שוכן לצדכם ואיך מספקים הגנה לעובדי המשרד עצמו? בדיוק בשביל זה קיים גם ביטוח משרד מורחב, שכולל ברוב המקרים את סעיפי הביטוח הבאים:


ביטוח מבנה ותכולה ("כל הסיכונים")

להגנה מפני נזקי אש, נזקי טבע, רעידת אדמה  נזקי פריצה ועוד

ביטוח אובדן הכנסות ו/או אובדן רווחים

להגנה מפני הפסקת פעילותו של המשרד כתוצאה מהתרחשותו של אירועי ביטוחי, הנכלל במסגרת ביטוח "כל הסיכונים".

ביטוח צד שלישי

לכל אותם מקרים בהם צד ג' ניזוק בגופו ו/או ברכושו בזמן הימצאו בשטח המשרד ו/או עקב שימוש בשירותי המשרד.

ביטוח חבות מעבידים

מיועד לצורך כיסוי נזקי גוף אשר נגרמו לעובדי המשרד במהלך שהותם במשרד ו/או עקב עבודתם במשרד .

ביטוחים בהתאמה אישית לעסק

כמו כן ניתן להוסיף כיסויים ביטוחיים נוספים המותאמים לאופי פעילות העסקית של המשרד (למשל – ביטוח סייבר), גודלו והיקף הציוד המשרדי המצוי בו, צורכי המבוטח וכדומה.

ביטוח משרד עושים עם המומחים של פתרונות עדיפים!

אם אתם רוצים באמת לנהל את המשרד שלכם בראש שקט, אתם צריכים פתרון שיגן עליכם מפני נזקים שעלולים לשתק את עבודתכם, ואף לחשוף אתכם לתביעות ולהוצאות כספיות כבדות מאוד. אנחנו מתמחים בפתרונות ביטוחיים בהתאמה אישית, תוך דגש על ליווי צמוד ויחס אישי לאורך כל הדרך, משלב התכנון ובמיוחד בשלב הגשת התביעה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי.
 

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.