מהי תוכנית פספורטכארד לעסקים

מהי תוכנית פספורטכארד לעסקים

תכנית ביטוח עסקית המותאמת לחברות וארגונים לכל נסיעה עסקית לחו"ל. כחברה המתמחה בביטוח נסיעות ורואה בסוכני הביטוח שותפים אסטרטגיים, חשוב לנו לתת לך, סוכן הביטוח, אמצעים להגדיל את תיק לקוחותיך בענף ביטוח הנסיעות. פעילות זו יכולה לשמש כמנוע צמיחה עבורך.

בדיוק לשם כך יצרנו את תכנית פספורטכרארד לעסקים

תכנית PassportCard Business מאפשרת לך לצרף ל-פספורטכארד לקוחות עסקיים, חברות וארגונים, ולהפעיל עבור עובדיהם (ו/או אחרים הנוסעים מטעמם) את ביטוח הנסיעות, כאשר דרישת התשלום עבור הפעלת הפוליסות מתבצעת במרוכז על ידי הלקוח העסקי. ניתן לבחור באחת משלוש רמות כיסוי, ובמסלול ביטוח יומי או שנתי, בהתאם לאופי הנסיעה וצרכי העובד.

למה PassportCard עסקי משתלם עבורך?

פתרון מותאם לחברות בהסכם שנתי,
עמלה גם בנסיעות הפרטיות של העובדים**

למה PassportCard עסקי משתלם עבור עובדי החברה?


כרטיס PassportCard              כולל כיסוי למצב רפואי קיים

אישי לכל עובד

ללא השתתפות עצמית               מזומן במקום במקרה של עיקוב מזוודה

ממשק הפקה פשוט                   כולל כיסוי הריון*
וידידותי למשתמש       


מעתה, לקוחותיך, שהתרגלו בנסיעותיהם הפרטיות להפעיל את ביטוח הנסיעות של פספורטכארד, יוכלו להמשיך וליהנות ממעטפת השירות הייחודית של ביטוח הנסיעות המתקדם בישראל, גם בנסיעותיהם העסקיות, במסגרת מקום עבודתם. כמו כן, תוכל ליהנות מעמלה גם בנסיעותיהם הפרטיות של עובדי חברה שנסיעתם הראשונה עם ביטוח הנסיעות של פספורטכארד הייתה במסגרת הסכם החברה!*

*לא כולל: כיסוי למחלות קשות ו/או ושינוי במצב הבריאותי ב-3 החודשים שקדמו לנסיעה. הריון שהוגדר בסיכון ו/או מרובה עוברים.
** בנסיעותיהם הפרטיות של עובדי חברה שנסיעתם הראשונה עם ביטוח הנסיעות של פספורטכארד הייתה במסגרת הסכם החברה. בכפוף ל"מדיניות פעילת עסקית" של חברת פספורטכארד בנושא שיוך הסוכנים. התוכנים מותנית במינימום של 250 ימי נסיעה בשנה לחברה. תנאי התוכנית המלאים, חריגיה וסייגיה כפופים לתנאי הפוליסה ולהסכם ההתקשרות המלא עם החברה.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.