פספורטכארד – השקט הנפשי שלך לכיסוי ביטוחי איכותי בחו"ל

מתכננים טיול בחו"ל או נסיעת עסקים מעבר לים? לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, הכירו את הביטוח שמעניק לכם באופן מיידי החזרים בכל מקום בעולם, בלי שתצטרכו להוציא כסף מהכיס.

מהו ביטוח פספורטכארד?

פספורטכארד הוא חברת ביטוח נסיעות ישראלית המציעה מגוון רחב של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל. הפוליסות של פספורטכארד מכסות מגוון רחב של סיכונים, כולל ביטוח רפואי, ביטול נסיעה, אובדן כבודה, ביטוח מטען ועוד.

ביטוח פספורטכארד הוא ביטוח המכסה את הנוסע בעת שהותו בחו"ל. הביטוח מסייע לנוסע במקרה של אירוע בלתי צפוי, כגון תאונה, מחלה, ביטול נסיעה או אובדן כבודה.

החברה מציע פתרון ייחודי שמשנה את כללי המשחק – כרטיס מגנטי. במקום לשלם מכיסם עבור ההוצאות השונות שנגרמו לכם, לאסוף את הקבלות והחשבוניות השונות, ולהגיש תביעת ביטוח לאתר שובכם לארץ, מטעינים את הכרטיס המגנטי – באמצעות האפליקציה או באמצעות מוקד השירות העולמי (פועל 24/7) – ומשלמים באמצעות הכרטיס. פשוט, קל והכי נוח.

למה ביטוח פספורטכארד חשוב?

ביטוח פספורטכארד חשוב מכיוון שהוא מספק לנוסע שקט נפשי וביטחון בעת שהותו בחו"ל. הביטוח יכול לסייע לנוסע במצבים קשים, כגון תאונה או מחלה, ולעזור לו לקבל את הטיפול הרפואי הדרוש לו.

מהם יתרונותיו?

הפוליסה מציעה מספר יתרונות, ביניהם:

  • כרטיס מגנטי – ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד הוא פטנט בינלאומי, המשנה את חוקי המשחק בכל הקשור לביטוחי נסיעות ותשלום הוצאות רפואיות בחו"ל באמצעות כרטיס מגנטי. הכרטיס מאפשר קבלת תשלומי הביטוח בו במקום, בזמן אמת ועם פטור מהשתתפות עצמית על כל ההוצאות הרפואיות
  • כיסוי מקיף – ניתן לרכוש את כל הכיסויים (כמו בכל ביטוח נסיעות). יש פוליסת בסיס להוצאות רפואיות בחו"ל, שעליה ניתן להוסיף הרחבות שונות כגון לספורט חורף, ספורט אתגרי, הריון, מצב רפואי קודם, מטען וכבודה ועוד. בדיוק כמו בכל פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל – כל האפשרויות זמינות.
  • תמיכה בעברית ומסביב לשעון – החברה מעמידה לרשות המבוטחים רופאים מקצועיים הזמינים עבורם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

כמה עולה הפוליסה?

מחיר ביטוח פספורטכארד משתנה בהתאם לגיל הנוסע, מועד הנסיעה, יעדה של הנסיעה, וכן לפי הכיסויים הכלולים בפוליסה.

איך לבחור פוליסה טובה?

כאשר בוחרים פוליסה של פספורטכארד, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

  • גיל הנוסע: גיל הנוסע משפיע על עלות הפוליסה.
  • מועד הנסיעה: מועד הנסיעה משפיע על עלות הפוליסה.
  • יעדה של הנסיעה: יעדה של הנסיעה משפיעה על עלות הפוליסה.
  • הכיסויים הכלולים בפוליסה: חשוב לבחור פוליסה המכסה את כל הסיכונים האפשריים.

איך אנחנו עוזרים לכם בהתאמת הפוליסה?

סוכן ביטוח יכול לעזור לנוסעים לבחור את הפוליסה המתאימה להם ביותר. סוכן הביטוח יכול לסייע לנוסעים להבין את ההבדלים בין הפוליסות השונות, ולבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים ולתקציב שלהם. צוות פתרונות עדיפים לשירותכם בייעוץ בכל הקשור לתכנון ורכישה של ביטוח נסיעות.

פספורטכארד – ביטוח נסיעות עם כרטיס מגנטי
תוכן עניינים
ביטוח ביטול טיסה עקב מצב ביטחוני (1)
ביטול טיסה עקב מצב ביטחוני

כמעט שנה שלמה ענף התעופה היה בהקפאה בגלל וירוס הקורונה, ורק מי שעבר ועדת חריגים היה יכול לטוס. כעת, שוב אזרחי המדינה מתקשים לצאת מהארץ עקב גל של ביטולי טיסות, בעיקר של חברות התעופה הזרות. אנחנו כאן כדי להסביר לכם מה מגיע לכם במקרה של ביטול טיסה עקב מצב ביטחוני.

קראועוד »
מה לבדוק בביטוח נסיעות לחול (1)
ביטוח נסיעות לחו"ל: מה צריך לבדוק?

לעתים במהלך השהייה מחוץ לישראל אנחנו יכולים לסבול ממחלה כלשהי או להיפגע בתאונה. אירועים כאלה לא רק שיפגעו בצורה משמעותי בחוויית הנסיעה שלנו, אלא גם יוסיפו עלות כלכלית משמעותית. אז מה לבדוק?

קראועוד »
ביטוח נסיעות לטאבה
ביטוח נסיעות לטאבה

סופסוף הגיעו חיסונים, הקורונה מאחורינו ואפשר לצאת לטייל. שוקלים לרדת לסיני? לא לפני שתעשו ביטוח נסיעות לטאבה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת. למה צריך

קראועוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.