משלמים על ביטוח תאונות אישיות מחיר יקר? כך תוזילו אותו בקלות

מדי חודש אנחנו משלמים מאות ואלפי שקלים לחברות הביטוח, ומחפשים איפה אפשר לחסוך. אם אתם חושבים שאתם משלמים על ביטוח תאונות אישיות מחיר גבוה, ריכזנו בשבילכם כמה טיפים שיוזילו את המחיר בעזרת השוואת ביטוח תאונות אישיות

מתי בדקתם אם ניתן להוזיל ביטוח תאונות אישיות?

אחד הדברים שכולנו עושים הוא לעבור על דף החיובים שלנו בכרטיס האשראי. כצרכנים נבונים שתמיד נמצאים עם היד על הדופק, ודאי גם אתם כבר יודעים שביטוחים זה לא עניין של מה בכך. מדי חודש אנחנו מוציאים באופן קבוע סכומים שיכולים להצטבר למאות ואפילו לאלפי שקלים, כך שמדובר בהוצאה כבדה למדי. לכן חשוב מאוד לבדוק האם מדובר בביטוחים שנדרשים עבורכם, אילו כיסויים נדרשים לכם והאם תוכלו להוזיל את המחיר אם תערכו השוואת מחירים לביטוחי תאונות אישיות כמו גם לשאר הפוליסות. 

מה צריך לבדוק?

כדי לעשות השוואת ביטוח תאונות אישיות, כדאי מאוד לקחת בחשבון מספר היבטים, למשל:
•    שהתשלום אטרקטיבי בהשוואת לחברות ביטוח אחרות
•    שהכיסוי של הפוליסה רחב, מקיף ותקף לכל זמן ולכל מקום שבו חלילה תעשו תאונה
•    שתקבלו את הפיצוי בכל מקרה, גם אם אתם אחראים לתאונה (למעט מקרים חריגים שיפורטו בפוליסה)
•    אם יש לכם תחביבים שעלולים להיות מסוכנים או שאם יש אתם חובבי ספורט אתגרי, הפוליסה כוללת בתוכה את ההרחבות המתאימות, או שניתן להוסיף אותן אליה.
•    שהמחיר כולל את כל מי שאתם רוצים שיהיה מכוסה במסגרתה 
•    שהפרמיה משתנה בהתאם לגילכם בתוספת מניחה את הדעת
•    שאתם מרוצים מגובה סכום הפיצוי שתקבלו במקרה שבו חלילה תהיה מעורבים בתאונה
•    שחברת הביטוח בעלת מוניטין שירות מעולה, ושהיא מטפלת בתביעות במהירות וביעילות

במילים אחרות – קיימים לא מעט פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים פוליסה. גם אם חברה אחת מציעה לכם ביטוח תאונות אישיות במחיר משתלם, זה לאו דווקא אומר שהיא באמת כזו, וחייבים לבדוק את הדברים לעומקם.

הדרך להשוות ביטוח תאונות אישיות בקלות

סוכן ביטוח מיומן ומקצועי יכול לעזור לקבל על ביטוח תאונות אישיות מחיר אטרקטיבי מאחר וישנם הרבה קריטריונים להשוואה, התהליך עלול להיראות מסובך, אבל האמת היא שהוא ממש פשוט. אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח קיימים כלים מתקדמים המאפשרים לנו לבצע את ההשוואה בשבילכם בזמן אמת, וללא כל מאמץ מצדכם. לאורך השנים הצלחנו לחסוך עבור לקוחותינו לא רק כסף, אלא גם זמן יקר שהיו עלולים להשקיע לו היו מבצעים את ההשוואה בכוחות עצמם.

אם גם אתם רוצים לשלם פחות על ביטוח תאונות אישיות ולוודא שהוא באמת מתאים לצורכיכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. נשמח תמיד לענות על כל שאלה, לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את הפתרון האידיאלי.

משלמים על ביטוח תאונות אישיות מחיר יקר? כך תוזילו אותו בקלות

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.