ביטוח רכוש פרטי

כיצד ניתן לבטח רכוש פרטי יקר או בעל ערך סנטימנטלי, באילו מקרים ביטוח מסוג זה הוא חובה ואיך מבצעים השוואת מחירים חכמה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

כולנו לאורך החיים צוברים רכוש יקר, וכמובן גם רכוש בעל ערך סנטימנטלי. בין אם מדובר בדירה שקנינו לאחר שחסכנו במשך שנים רבות, רכב שמסייע לנו להגיע ממקום למקום, רהיטים ומוצרי חשמל שבחרנו בקפידה כדי למלא את חיינו, תכשיטים שקיבלנו במתנה או בירושה ועוד. לכן קיים צורך אדיר בביטוחי רכוש פרטי, כדי שאם חלילה משהו יקרה להם – לפחות נקבל פיצוי ראוי כדי שנוכל לשקם את הנזק שנגרם ולפתוח דף חדש.

ביטוח רכוש פרטי הם חובה במקרים מסוימים

למעשה, אפילו החוק במדינת ישראל מחייב אותנו בביטוחים מסוימים למשל: ביטוח חובה לרכב או ביטוח מבנה לדירה למי שנוטל משכנתא. אבל אם אתם רוצים שקט נפשי אמיתי, כדאי מאוד שתתבוננו בביטוחים נוספים, שיעניקו לכם כיסוי רחב ומקיף יותר, ויאפשרו לכם כמובן לקבל פיצוי משמעותי בגין הנזקים שנגרמו לכם.

אילו ביטוחי רכוש קיימים?

ביטוח דירה מתחלק לשניים:

ביטוח מבנה – נועד לספק מענה במקרה של נזקים שנגרמו למבנה עצמו, כלומר בתקרה, קירות, מרפסת, במערכות שונות כגון אינסטלציה, חשמל ודודי מים ועוד.  

ביטוח תכולה – ביטוח משלים לביטוח המבנה שנועד להעניק לכם פיצוי במקרה של נזקים שנגרמו לחפצים בעלי ערך כלכלי או סנטימנטלי.

ביטוח רכב מתחלק לשלושה סוגים:

ביטוח רכב חובה – כל בעל רכב מנועי מחויב לבטח אותו בביטוח רכב חובה. מטרתו לספק כיסוי לכל מי שהיה מעורב חלילה בתאונת דרכים ונזקק לטיפול רפואי בעקבותיה.

ביטוח צד ג' – כדי שיהיה לכם כיסוי במקרה שבו התנגשתם בטעות ברכב אחר וגרמת לו נזק, זה הביטוח שיעזור לכם להתמודד עם ההשלכות הכספיות של המעשה.

ביטוח רכב מקיף – מעניק לכם הפוליסה כיסוי מקיף, בהתאם לתנאי הפוליסה, כולל פגיעות ברכב שלכם.

השוואת מחירים בביטוח רכוש פרטי

מה צדיך לדעת כשרוכשים ביטוח רכוש פרטי ואיך משווים מחירים נכון? קיימת דרך פשוטה ויעילה הרבה יותר להשוות בין מחירי ביטוח של חברות שונות שמאפשרת לכם לחסוך הרבה זמן וטרחה ויחד עם זאת לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר. כיום זה אפשרי בעזרת שימוש בתוכנות ייעודיות וסימולטורים מתקדמים אשר בודקים מחירי ביטוח רכב וביטוח דירה בין כל חברות הביטוח הפועלות בישראל. ניתן לקבל באופן דיגיטלי מתקדם מידע לגבי המחירים השונים של פוליסות הביטוח בהתאם למאפיינים הייחודיים של כל לקוח. בצורה מהירה תוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר, כלומר את המחיר הטוב ביותר הקיים בשוק עבור פוליסת הרכב או ביטוח הדירה שלכם.

כל הפרטים בסרטון שלפניכם:

מעוניינים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית על ביטוח רכב ודירה?

רוצים לוודא שיש לכם ביטוחים שמתאימים לצרכים שלכם ושאתם לא משלמים על ביטוחים מיותרים? פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.