ביטוח לעסק – 5 ביטוחים שאתם חייבים שיהיו לכם

העסק שלכם עלול להיות חשוף לסיכונים שונים, גם אם הוא עסק קטן, וביטוח יגן עליכם מפניהם. אז איזה ביטוח לעסק כדאי שיהיה לכם?

התלבטתם, חשבתם, ביררתם, בדקתם ובסופו של דבר תפסתם אומץ לפתוח עסק. אחרי כל ההשקעה שלכם, חשוב לקחת בחשבון גם את כל הסיכונים שאתם חשופים אליהם: נזקי טבע שונים, שריפות, הצפות וגניבות הם רק חלק מהסיכונים שאורבים לכם. פוליסת ביטוח עסק תגן עליכם מפני מקרים אלו ואחרים.

5 ביטוחים שאתם חייבים שיהיו לכם

   1. פוליסת ביטוח עסק – מדובר בכיסוי הבסיסי ביותר שכל עסק צריך. אם חלילה פרצה שריפה, כל המבנה והתכולה יהיו מבוטחים.

   1. ביטוח צד ג' – מכסה אתכם בגין כל נזק שנגרם לצד ג' בעקבות כניסה לעסק שלכם או עקב פעילותכם, בין אם מדובר בנזקי גוף ובין אם מדובר בנזקי רכוש.

   1. ביטוח אחריות מקצועית – תעניק לכם כיסוי במקרה של תביעות עקב רשלנות מקצועית.

   1. ביטוח חבות מעבידים – חשוב שיהיה לכם במקרה שיש לכם עובדים

   1. ביטוח אחריות מוצר – חשוב שיהיה לכם במידה ואתם מייצרים, מייבאים או משווקים מוצרים.

  האם כדאי להשקיע בהרחבות?

  מעבר לביטוחים הבסיסיים, בכל פוליסת ביטוח עסק, ניתן לרכוש גם הרחבות, על מנת ליהנות מכיסוי מלא יותר לעסק שלכם. למשל: תוכלו לקבל פיצוי על אובדן רווחים במקרה שנגרם לעסק נזק שמשבית את עבודתכם, ביטוח לציוד מחשבות יכול להגן עליכם במקרה של נפילות חשמל מזיקות, ביטוח נגד נזקי אלימות ופעולות טרור יוכלו להגן עליכם בגין נזקי רקטות וקסאמים. כך תוכלו ליהנות משקט נפשי אמיתי.

  הטעויות שבעלי עסקים עושים ברכישת ביטוח לעסק

  באופן כללי חשוב מאוד לזכור שחשוב מאוד תמיד להתאים את הביטוח לצורכי העסק ולא להתפתות לרכוש ביטוחים שאינם עונים להגדרה זו. אחת הטעויות הנפוצות שבעלי עסקים עושים זה לרכוש ביטוחים משתי חברות ביטוח, אך אינם מודעים לכך שבעת הצורך, לא תמיד יוכלו לקבל פיצוי משתי חברות הביטוח ולכן זו הוצאה מיותרת, כי משלמים על כפל ביטוחי, למרות שבפועל לא יוכלו לקבל פיצוי מוכפל.

  טעות שכיחה נוספת היא לרכוש ביטוח כל הסיכונים. ביטוח מקיף ואיכותי יכסה את כל מה שמצוין בפוליסה, וביטוח כל הסיכונים מכסה כל נזק שעלול לקרות, למעט מה שחברת הביטוח ציינה בפוליסה. הוא אולי רחב יותר, אך יקר מאוד. מומלץ לבטח איתו חפצי ערך נקודתית, ולכן הוא מתאים יותר למי שרוכש ביטוח בית ולא ביטוח עסק.

  מה שבטוח – ביטוח לעסק עושים עם המומחים!

  חשוב להבין שכאשר מדברים על ביטוח עסק, ביטוח משרד או ביטוח חנות, למעשה נפתח בפניכם עולם שלם של אפשרויות. לדוגמה: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח סייבר, אחריות מקצועית, ועוד.  לכן, כאשר שפותחים עסק חדש, חשוב להיפגש עם סוכן מנוסה ומקצועי, שיוכל לאפיין בדיוק את הצורך שיש לכם ולהתאים לכם את הביטוח באופן מדויק כדי שהפוליסה תתאים לאופי הפעילות של העסק, לכמות העובדים בו ולסוג הסחורה או השירות שהוא מספק.

  זה בדיוק מה שאנחנו עושים בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. אצלנו תיפגשו עם סוכנים בעלי ידע עשיר וניסיון רב, שיודעים לתשאל אתכם, להבין לעומק את הצרכים והמטרות שלכם ושלוקחים בחשבון את כל המשתנים המיוחדים של העסק שלכם כדי להתאים אותם לכיסויים המתאימים ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום נשמח לעמוד לשירותכם.

  ביטוח לעסק
  תוכן עניינים
  מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
  צרו קשר
  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

  / 5.