ביטוח בריאות פרטי

תוכן עניינים

מהו ביטוח בריאות פרטי?

המערכת הרפואית הציבורית בישראל אינה נותנת מענה מקיף לחברים בקופות החולים השונות. לדוגמא, במקרה של מחלה קשה של אחד מבני המשפחה, ייתכן צורך בטיפולים או בתרופות יקרות שאינן ממומנות על ידי הקופה. במקרה זה, יאלצו האדם החולה ומשפחתו למצוא פתרון למימון תרופות שמחירן עלול להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש – ואף יותר.

מבחינה כלכלית מדובר על הוצאות שרבים מהאנשים לא יוכלו לעמוד בהן, ולכן הם ייאלצו להשתמש בחסכונות שצברו. ביטוח בריאות פרטי נותן מענה לצורך הזה שישנו, וסוגר את הפער שנוצר בין השירותים שמספקות קופות החולים הציבוריות לבין הצורך של הציבור. כך יש הגנה כלכלית למשפחה כולה, המאפשרת לקבל טיפול רפואי רחב יותר.

יתרונות ביטוח בריאות פרטי

ביטוח רפואי פרטי עשוי להציל חיים, ומעניק אפשרויות רבות למבוטחים להחלים ממחלות רבות, לדוגמא במקרה של צורך בביצוע השתלת איברים. ביטוח זה הכרחי למשפחה, שכן הוא מהווה, כאמור, גם רשת בטחון כלכלית ומאפשר לקבל את הטיפול הרפואי המקיף ביותר שקיים לאחד מבני המשפחה בעת הצורך המיידי בכך. 


אחד היתרונות הבולטים בביטוח בריאות פרטי הוא המגוון הרחב של השירותים המוצעים למבוטחים, המאפשר להם במקרה הצורך להתאשפז ולעבור ניתוח באופן פרטי בארץ וגם בחו״ל, מה שיכול להיות רלוונטי במיוחד במקרה שמדובר על רופא מומחה למחלה ספציפית ונדירה, או כאשר מדובר בבית חולים המתמחה בטיפול בסוג מסוים של מחלה או תופעה.
 

אילו מקרים מכוסים בביטוח בריאות פרטי?

חברות הביטוח השונות מציעות למבוטחים פתרונות רבים באמצעות פוליסות של ביטוח בריאות פרטי:

  • מימון תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות
  • מימון השתלות בארץ ובחו״ל
  • ניתוחים פרטיים בארץ ובחו״ל
  • טיפולים מחליפי ניתוח
  • שירותי רפואה אמבולטוריים
  • בדיקות גנטיות לאפיון וטיפול במחלה
  • מימון של עלויות אשפוז
  • ועוד

מהן העלויות הממוצעות לפוליסת ביטוח בריאות פרטי לכל המשפחה?

מחירי פוליסת ביטוח בריאות פרטית משפחתית נעים בין כ-100 ₪ לחודש ל- 800 ₪ . המחיר נקבע בהתאם לגילאי המבוטחים השונים במשפחה ובהתאם להרחבות שיבחרו להוסיף לפוליסת הבסיס. על מנת למצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר, מומלץ לערוך השוואה בין חברות הביטוח השונות באמצעות סוכן ביטוח שמתמחה בתחום זה, שגם עובד עם מספר רב של חברות ביטוח.


זה בדיוק מה שאנחנו עושים בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. אנחנו גם עובדים עם החברות המובילות בארץ בתחום הביטוחים, גם מבצעים עבורכם את השוואת המחירים והכיסויים וגם חוסכים עבורכם מאות ואפילו אלפי שקלים. אז אם אתם שוקלים לעשות ביטוח בריאות פרטי, אתם מוזמנים פשוט לפנות אל צוות המומחים שלנו. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים עבורכם את הפתרון המושלם עבורכם.

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח או לחיסכון עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מכל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ