ביטוח מקצועי לאדריכלים

ביטוח מקצועי לאדריכלים הוא לא עוד ביטוח, הוא ה- דבר שיאפשר לכם התנהלות שוטפת בלב שקט. אם הפחד מפני תביעות מנהל אתכם בעסק, סימן שאתם לא מרגישים באמת מוגנים. הרי כולנו בני אדם, וכל אחד מאיתנו יכול לטעות בגלל רגע של חוסר ריכוז, עייפות או הסחת דעת.

היתרון בביטוח מקצועי לאדריכלים

אבל חשוב שתדעו, גם אם אתם או עובדיכם עשיתם טעות בתום לב, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים מול הוצאות כבדות. מספיקה טעות אחת קטנה יכולה לעשות נזק גדול, ובהתאם אליו כך יהיו הוצאות ההגנה שלכם במשפט והפיצויים שבית המשפט יפסוק שעליכם לשלם לתובע. בגלל סיבות אלה, חשוב שיהיה לכם ביטוח מקצועי לאדריכלים.

אילו כיסויים כולל ביטוח מקצועי לאדריכלים?

ביטוח זה מעניק לכם למעשה הגנה מפני תביעות של לקוחות שטוענים שבגלל טעות של אדריכל, נגרמו להם נזקי גוף או נזקי רכוש. גם אם הנזק אינו משמעותי, כיום לקוחות רבים ממהרים להגיב תביעות בטענה לרשלנות, מחדל, השמטה או טעות שפגעה בהם. 

הביטוח למעשה מכסה אתכם בשלושה רבדים:
•    כיסוי עבור מימון הוצאותיכם המשפטיות, כגון ייעוץ וייצוג לצורך הגנה בפני בית המשפט.
•    כיסוי עבור סכום הפיצויים שייתכן מאוד שתאלצו לשלם למי שתבע אתכם. סכומים אלה יכולים בקלות להגיע לעשרות אלפי שקלים ואפילו מעבר לכך.
•    כיסוי עבור תביעות צד שלישי שטוען לנזקי גוף או רכוש אשר נגרמו לו כתוצאה מפעילותכם העסקית

הגנה מושלמת גם בתביעות פליליות!

ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים כולל בתוכו אלמנט חשוב שאינו בהכרח נמצא בביטוחים אחרים: כיסוי ביטוחי לתביעות הן בפן המקצועי והן בפן הפלילי, שיכול להצטרף לתביעת רשלנות. חברת הביטוח תדאג לספק לכם את שירותיו של עורך דין שמתמחה בתחום הרשלנות, על מנת שינהל את הליכי התביעה בשבילכם. 

מה חשוב לעשות לפני שרוכשים ביטוח מקצועי?

אנחנו ממליצים לכם בחום, להתייחס לפוליסה כמו אל חוזה: עברו ביסודיות ובקפדנות על תנאי הפוליסה, ושימו לב במיוחד למקרי ביטוח חריגים ולסכומי ההשתתפות העצמית. לא בטוחים איך לעשות את זה נכון? הסוכנים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח יוודאו עבורכם שכל הסעיפים הרלבנטיים בשבילכם אכן נמצאים וימליצו לכם על הרחבות וכיסויים נוספים שיעניקו לכם הגנה מקיפה יותר. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.