ביטוח מקצועי למהנדסים

ביטוח מקצועי למהנדסים הוא לא מותרות. הוא כיסוי ביטוחי שמגן עליכם מפני תביעות יקרות שעלולות להכניס אתכם לחובות כבדים. 

ביטוח אחריות מקצועית

בעלי מקצועות חופשיים, ובפרט מהנדסים, כבר למדו על בשרם כמה חשוב שיהיה להם ביטוח אחריות מקצועית. ביטוח מקצועי למהנדסים, מאפשר לכם שקט נפשי ומרחיק מכם דאגות. כולנו מודעים לכך שלא משנה כמה עמוק ועשיר הידע שלנו, הניסיון הפרקטי או התיאורטי שיש לנו או רמת המקצועיות שלנו. כולנו עלולים לעשות טעות אנוש. וכשמדברים על תחום העיסוק שלכם – לטעות עלולות להיות השלכות הרות גורל, כולל על חיי אדם. אבל גם אם מדברים על טעויות קטנות יותר, אנחנו חיים בעידן שבו לקוחות לא מהססים להגיש תביעות פיצויים בגין רשלנות. 

ביטוח מקצועי למהנדסים הוא הפתרון שמעניק לכם שקט נפשי

במקרים מצערים שבו לא היה לעסק ביטוח מתאים, גרמו לאובדן פרנסה בקרב אינספור מהנדסים ובעלי מקצועות אחרים. שנייה אחת של חוסר תשומת לב, עלולה לשנות את המציאות על פניה בפן המשפטי, הכלכלי והעסקי כאחד: החובות תופחים, העסק משותק ואתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של אובדן פרנסה ופשיטת רגל. 

מי צריך ביטוח מקצועי למהנדסים?

כל מהנדס חייב שיהיה לו ביטוח אחריות מקצועית, כולל:
•    מהנדסים אזרחיים
•    מהנדסי תחבורה
•    מהנדסי מכונות
•    מהנדסי תוכנה
•    מהנדסי ייצור
•    ועוד
מדובר באחד מתחומי התעסוקה המגוונים שיש, וחשוב להתאים לכל מהנדס את הכיסוי הביטוחי בהתאם לאופי השירותים שהוא מעניק, תחום פעילותו והיקף אחריותו. סוכן ביטוח יוכל לעזור לאפיין את הצרכים שלכם ולהתאים לך את ההגנה הנדרשת בכל מקרה של נזק פוטנציאלי שעלול להיגרם ללקוחותיכם בתום לב במהלך שגרת העבודה היומיומית שלכם.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים?

למרות שנראה ששם הפוליסה מאוד ספציפי, עדיין מדובר בביטוח שעלותו תלויה בגורמים רבים, כמגוון סוגי המהנדסים הקיימים. זה כמו שתשאלו כמה עולה דירה מבלי להתייחס לפרמטרים כמו מיקומה, גודלה, גילה, אם יש בה מרפסת וכדומה. ובכל זאת בגדול מדובר בטווח מחירים שנע בין כמה אלפים בודדים לבין כמה עשרות אלפי שקלים. במה זה תלוי? בעיקר בגודל המשרד, תחום העיסוק, סכנות פוטנציאליות בעת הפעילות, אירועים יוצאי דופן, סוגי לקוחות, היקף פעילות, אירועים ביטוחיים בעבר ועוד. כמו כן, אם תרצו להוסיף הרחבות כדי ליהנות מהגנה מקיפה יותר, כמובן שהדבר יתבטא במחיר. 

איפה ואיך רוכשים את הפוליסה?

פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתמחה בביטוח אחריות מקצועית, כולל בביטוח מקצועי למהנדסים. אתם מוזמנים לפנות אלינו וצוות הסוכנים שלנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה, לייעץ ולהתאים לכם את הפתרון האידיאלי שיעניק לכם את השקט הנפשי המרבי בהתנהלותכם השוטפת.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.