לא כל סוכן הוא סוכן ביטוח אחריות מקצועית!

הרבה בעלי מקצועי מוצאים את עצמם מתמודדים מול תביעות רשלנות מקצועית ונגררים להליכים משפטיים ארוכים ויקרים, וצוברים חובות כלכליים משמעותיים שקשה להם לכסות. איך אפשר להימנע מהמצב הזה? פשוט פונים אל סוכן ביטוח אחריות מקצועית מנוסה שיתאים לכם פוליסה להגנה מלאה.

מי צריך ביטוח מקצועי?

בכל מקצוע קיים גורם סיכון, ובמקרים מסוימים עלולים להיות לסיכונים האלה משמעויות קשות, הן מבחינה כלכלית ואפילו מבחינה רפואית או נפשית. כמעט כל בעל מקצוע זקוק כיום לביטוח אחריות מקצועית, או בקיצור לביטוח מקצועי.

ביטוח מסוג זה נועד למעשה להעניק לכם כיסוי בגין תביעות רשלנות או נזק שנגרם במהלך עבודתכם. מדובר בעניין חשוב מאוד, שכן הוא יכול ליצור את כל ההבדל בין פשיטת רגל וסגירת העסק לבין רשת ביטחון כלכלית. לכן חשוב לבחור סוכן ביטוח אחריות מקצועית מנוסה שיוכל להתאים לכם את הפוליסה לעסק שלכם, ממש כמו כפפה ליד.

מהו תפקידו של סוכן ביטוח אחריות מקצועית?

  • לייעץ לכם בהתאמת ביטוח אחריות מקצועית לסוג העסק ולמאפייניו הייחודיים
  • לבחון הצעות מחיר של חברות הביטוח המובילות, ולנהל בשמכם מו"מ מולן ולהשוות מחירים
  • להציע לכם פתרונות ביטוח המעסיקים כיסוי רחב ככל הניתן במחיר אטרקטיבי כדי לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה
  • להעניק לכם שקט נפשי וביטחון כלכלי: חברת הביטוח תשלם את כל ההוצאות המשפטית

ופיצוי כספי לתובעים על ידי חברת הביטוח, במידת הצורך

  • לאפשר לכם לענות למכרזים עם לקוחות גדולים המחייבים ביטוח אחריות מקצועית ולעזור לכם לעמוד בדרישות רגולטוריות, תוך תמיכה בניהול מו"מ עם מזמיני העבודה, יועצי בטיחות ורשויות מקומיות וזירוז קבלת אישורי ביטוח שלכם לטובת עבודות

במה עדיף סוכן ביטוח על פני חברת ביטוח?

לסוכן ביטוח אחריות מקצועיות יש ידע, ניסיון והיכרות מעמיקה עם התחום, ובשעת הצורך הוא מתנהל בשמכם מול חברת הביטוח ודואג ללוות אתכם כך שהכל יתנהל על הצד הטוב ביותר, המהיר ביותר והמקצועי ביותר.

מוקדי שירות של חברות ביטוח ישירות, הרבה פעמים הופכים את כל עניין ההתנהלות למסורבל מדי. דברים נוטים "ליפול בין הכיסאות", וכבעל עסק אתם רוצים לשמור עליו מתפקד ועובד, ואין לכם זמן מיותר להשקיע ב"לרדוף" אחרי נציגי שירות, לטפל בבירוקרטיה ולהיות עוד לקוח על פס הייצור של חברות הביטוח. סוכן ביטוח פשוט ידאג לנהל עבורכם את כל הדברים בצורה חלקה ככל הניתן ויחסוך לכם זמן יקר ובזבוז אנרגיות.

מעבר לזה ביטוח אחריות מקצועית הוא לא עניין של מה בכך. חברות הביטוח הישירות מציעות חבילות אחידות ולרוב אינן יודעות להתאים חבילות לבעלי עסקים עם צרכים ייחודיים. סוכן ביטוח אחריות מקצועית ידע להתאים לכם את הפתרון המשתלם ביותר והמתאים ביותר.

מה תעדיפו – סוכן כללי או מומחה בתחום?

אנשים שסובלים מכאבי אוזניים הרבה פעמים ניגשים ישירות לרופא אף אוזן גרון, כי חשוב להם לקבל חוות דעת של מומחה. הדבר נכון גם בענייני ביטוח. אמנם ישנם הרבה סוכני ביטוח, אבל לא כל אחד מכיר לעומק את תחום הביטוחים המקצועיים, כמו סוכן ביטוח אחריות מקצועית.

אנו מעמידים לשירותכם מומחים שמתמחים זה למעלה מ- 20 שנה בהתאמת ביטוחי אחריות מקצועיות לכל בעלי המקצועות החופשיים, ובדגש לעוסקים בתחום ההנדסה, האדריכלות וההייטק, ומעניקים פתרונות ביטוחים מקצועיים לאינספור משרדים בתחומים אלה, לצד שירות ביטוח וניהול סיכונים למפעלים, בתי מלאכה, אולמות אירועים, משרדים חנויות ומסחר.

רוצים להתייעץ עם סוכן ביטוח אחריות מקצועית?

המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עומדים לשירותכם בכל שאלה וישמחו לייעץ לכם ולהתאים לכם ביטוחי מקצועי מדויק, איכות ומשתלם. השאירו לנו פרטים ונדאג לחזור אליכם במהרה ועם הצעה אטרקטיבית במיוחד.

סוכן ביטוח אחריות מקצועית 1 (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
חסכו אלפי שקלים על ביטוח אחריות מקצועית
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.