מתלבטים אם לרכוש ביטוח אחריות מקצועית? קבלו 3 סיבות כדאיות

שיימינג בפייסבוק? תשכחו מזה. היום אנו חיים בעידן שבו יותר מתמיד יש סיכוי שתקבלו תביעה בטענה לרשלנות מקצועית, ובמיוחד אם אתם בעלי מקצועות חופשיים. כדי להתגונן מפני זה הפתרון הוא ביטוח אחריות מקצועית. למה? טוב ששאלתם!

למה מומלץ שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית?

אם עדיין אין ברשותכם ביטוח אחריות מקצועית או אם אתם שוקלים לבטל את הביטוח הקיים שלכם משיקולי עלויות, תעצרו הכול ותקראו את המאמר הזה. הנה 3 סיבות עיקריות שבגללן אנו ממליצים לכל בעל מקצוע שיהיה לו ביטוח חבות מקצועית.

1) כדי ליהנות משקט נפשי

אם גם אתם סובלים מנדודי שינה כי אתם חוששים שיתבעו אתכם ותישארו חסרי כל, אתם ממש בחברה טובה. הרבה בעלי עסקים מדווחים על כך שקשה להם לישון בלילה כי הם מפחדים שכל ההשקעה שלהם תרד לטימיון במידה ויגישו נגדם תביעה, והם מבינים כבר שזו לא שאלה של אם אלא שאלה של מתי. כאמור היום אנו חיים בתקופה שבה אנשים לא חוששים לפנות אל בתי המשפט ולתבוע בעלי עסקים שהעניקו להם שירותי שנתפס בעיניהם כלקוי.

גם אם יש לכם קילומטראז' מקצועי מכובד, זה לא משנה. א' כי טעויות קורות לכל אחד ו – ב' כי גם אם תפקדתם כמו שצריך אבל הלקוח התאכזב ממה שקיבל או שנגרם לו נזק פיזי או כלכלי, הוא עדיין יכול להחליט שהוא תובע אתכם. ותביעה כזו, בין אם היא מוצדקת ובין היא לא, עולה הרבה מאוד כסף. הסכומים יכולים להיות ממש עצומים, ויכולים ממש למוטט את העסק שהשקעתם בו את כל כולכם ולסחוט מכם כל אגורה. עם זאת, אפשר להיערך לתרחיש כזה. עם פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, ההוצאות מתגלגלות לחברת הביטוח וכך אתם יכולים להגן ולשמור על עתידכם.

2) כדי ליהנות מביטחון כלכלי

כאמור, אם יש בידכם ביטוח אחריות מקצועית, אתם למעשה מקטינים משמעותית את הסיכוי שתביעת רשלנות תמוטט אתכם כלכלית כי הוא ממש מספק לכם רשת ביטחון כלכלית. הפוליסה הבסיסית ביותר מכסה את ההוצאות המשפטיות שלכם ומשאירה לכם את האפשרות להשאיר את הדאגות שלכם מאחור, ולהמשיך בשגרת עבודה מבורכת.

חברת הביטוח תדאג לכסות את כל ההוצאות המשפטיות שלכם: החל מתשלומי אגרות, דרך מימון עורך הדין שילווה אתכם לאורך כל הדרך וידאג לאינטרסים שלכם ולייצג אתכם בכבוד ועד לתשלום הפיצויים שייתכן ובית המשפט ידרוש מכם לשלם ללקוח שתבע אתכם. כמובן שכדאי מאוד להיפגש עם סוכן ביטוח אחריות מקצועית שמתמחה בתחום כדי לעזור לכם לשקול הרחבות לפוליסה הבסיסית, על מנת למנוע מכם סיכונים נוספים שיכולים לעלות לכם לא מעט כסף.

3) כדי להשאיר את כל הדלתות הפתוחות

אם אתם רוצים לאפשר לעצמכם להתמודד בהווה או בעתיד במכרזים כדי שתוכלו לבצע פרויקטים משמעותיים וגדולים, חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית. כאשר מוסדות ממשלתיים וציבוריים מפרסמים מכרזים, הם לעתים דורשים מהמתמודדים כתנאי בסיס להציג אסמכתאות לכך שיש בידם ביטוח חבות מקצועית. זהו תנאי הכרחי מבחינתם ומבלי שיהיה לכם את הפוליסה הזו, הם פשוט לא יאפשרו לכם להתמודד על המכרז ואתם עלולים להפסיד הזדמנויות עסקיות שהיו יכולות לקחת את העסק שלכם לשלב הבא.

השתכנעתם? לפני שרוכשים – בודקים

אז כמובן שישנן עוד סיבות לרכוש לעצמכם ביטוח אחריות מקצועית, אך אנחנו השתדלנו לבחור את הסיבות הכי חשובות, כי אנחנו יודעים שזמנכם יקר. ולמרות זאת, אנחנו מציעים לכם בחום קודם כל להשוות מחירים ותנאים לפני שאתם רוכשים פוליסה. חשוב להבין שלכל עסק יש את הסיכונים הייחודיים שלו ולכן חשוב להשקיע את הזמן, ולהיפגש עם סוכן ביטוח מקצועי כדי שיערוך השוואה מעמיקה ויסודית, יבחן את התנאים של כל פוליסה ויתאים לכם את הכיסוי האידאלי.

וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בפתרונות עדיפים. נשמח לתת לכם את כל הסיבות לבחור דווקא בנו כדי לבטח אתכם: אנו עובדים כבר יותר מ-20 שנים עם חברות הביטוח המובילות בארץ בתחום זה, ליווינו כבר אלפי בעלי מקצוע מכל התחומים, אנו מספיקים ללקוחותינו שירות מקצועי ומכל הלב והכי חשוב – אנחנו כאן בשביל לעזור לכם בשעת הצורך. פנו אלינו עוד היום, כדי שנכיר אתכם, נתאים לכם פוליסה ראויה ונערוך עבורכם השוואה בין כל האפשרויות כדי לאתר עבורכם את ההצעה המשתלמת ביותר.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.