ביטוח אחריות מקצועית – כדי שבאמת יהיה בסדר

"אל תדאג, יהיה בסדר", "תחשוב טוב, יהיה טוב", "סמוך עליי", "לי זה לא יקרה" – מי שלא מכיר את הביטויים האלה, שיקום. הלקסיקון הישראלי עמוס לעייפה בביטויים שמסתמכים על המזל, אבל אם אתם באמת רוצים שקט נפשי – כדי שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית.

תופעת האופטימיות יתר והשלכותיה

אופטימיות יתר וביטויים מהסוג שהזכרנו בפתיח לפעמים עלולים להוביל אותנו להתנהלות לא נכונה, בין אם בחיים האישיים שלנו ובין אם בחיינו המקצועיים. בשקט בשקט ובלי לשים לב מתחילים לעגל פינות, לחפש קיצורי דרך ומכאן ועד לרשלנות מקצועית ונזקים לעצמנו ולאחרים המרחק קצר.

השילוב בין אופטימיות ושאננות נפוץ מאוד בקרב בעלי מקצוע. הם מרגישים מאוד בטוחים בעצמם, ולא מאמינים שהם חשופים למצב שבו לקוחות יכולים להגיד נגדם תביעה בגין התנהלות רשלנית. לכן, הם פשוט בוחרים לוותר על ביטוח שייגן עליהם מפני סיכון זה, אך זו טעות קריטית שעלול להיות מוצמד לו תו מחיר יקר.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית, מהי חשיבותו ומי צריך את זה?

ביטוח מקצועי נועד על מנת להגן על בעלי מקצוע (ובדגש על בעלי מקצועות חופשיים) מפני תביעות רשלנות של לקוחות בגין עבודתם או התנהלותם העסקית. גם אם אתם אנשי מקצוע משכמכם ומעלה, אתם עשויים לטעות בגלל רגע אחד של חוסר תשומת לב, עייפות, הסחת דעת או כל עניין אחר.

ביטוח מקצועי בשביל שקט נפשי

זה שיש לכם ביטוח אחריות מקצועית, זה לא אומר שתשמשו בו, ממש כמו בכל ביטוח אחר שיש לכם. זה לא אומר עליכם שאתם אנשי מקצוע רשלניים, אלא בדיוק להפך – אתם פועלים באחריות ובהוגנות, הן כלפי עצמכם והן כלפי הלקוחות שלכם. מעבר לכך, זה בסדר גמור להגן על עצמכם מפני מצב שבו עלולים להגיש נגדכם תביעה, ולמצוא את עצמכם מתמודדים עם בעיות משפטיות וכלכליות. אתם רוצים שקט נפשי, בדיוק כמו אדם שמבטח את עצמו בביטוח רכב מעוניין בכך.

זה הזמן לקחת שליטה על הגורל שלכם

אל תשאירו את עתידכם ליד הגורל. קחו את השליטה לידיים שלכם ובטחו את עצמכם בביטוח אחריות מקצועית. ביטוח זה מספק לכם הגנה מקסימלית במקרה של תביעת רשלנות ומכסה את כל הוצאותיכם המשפטיות, לרבות תשלום פיצויים לתובע במידת הצורך.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת פנו עוד היום אל המומחים שלנו בפתרונות עדיפים. אנחנו מתמחים בתחום זה כבר עשרות שנים ועובדים עם חברות הביטוח המובילות בתחום בארץ. נשמח לרתום את הידע והניסיון העשיר שצברנו בתחום על מנת להתאים לכם את הפוליסה האידיאלית לצורכיכם. צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ואפיון ותיהנו ממענה מקצועי על כל שאלה, יחס אישי וחם והכי חשוב תוכלו לישון בראש נקי מדאגות.

אחריות מקצועית - שהכל יהיה בסדר (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
אישור קיום ביטוחים – כמה זה עולה?

אישור קיום ביטוחים הוא מסמך הנדרש לעתים קרובות לבעלי מקצוע שעובדים מול חברות גדולות או בינוניות, רשויות מקומיות עיריות וגופים מוסדיים שונים. מדוע יש צורך במסמך זה, מהי מטרתו והכי חשוב- עלות השירות

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.