קבלת קצבה חודשית מפוליסה

באפשרותכם ליהנות ממשיכת קצבה חודשית מפוליסה

מסלול ברירת המחדל – במסלול זה הקצבה תשולם לכל ימי חייך, עם הבטחה למספר תשלומים מינימלי. במקרה פטירה חלילה, המוטבים הרשומים בבקשתך לקבלת הקצבה יהיו זכאים לקבל את יתרת התשלומים עד לתום תקופת ההבטחה  בהתאם לתנאי הפוליסה שברשותך.
בפוליסות שהופקו עד חודש יוני 2001 –  הובטחו 120 תשלומי גמלא לפחות.
בפוליסות שהופקו החל מחודש יולי 2001 ועד דצמבר 2003 – הובטחו  180 או 240 תשלומי גמלא לפחות.
בפוליסות שהופקו החל מחודש ינואר 2004 הובטחו 240 תשלומי גמלא  לפחות.


הקצבה החודשית תשולם לכל ימי חייך עם מינימום של מספר תשלומים בהתאם לתנאי הפוליסה. במקרה של פטירה חלילה במהלך קבלת הקצבה החודשית, יקבלו המוטבים את יתרת התשלומים עד תום תקופת ההבטחה שנקבע על ידך מראש. 


חשוב לדעת כי ככל שתקופת ההבטחה המינימלית לתשלומים שתבחר תהיה ארוכה יותר, כך גובה הקצבה החודשית שתשולם תהיה נמוכה יותר.
ניתן לבחור גם במסלול קבלת קצבה חודשית ללא הבטחת תשלומי מינימום – הקצבה תשולם לכל ימי חייך. במקרה של פטירה, חלילה, לא ישולמו תשלומים למוטבים. מסלול זה יומלץ רק ללקוחות שאין להם שארים ואין ברצונם לקבוע מוטבים מוגדרים.
בפוליסת ביטוח מבטיחת תשואה או בפוליסה משתתפת ברווחים קיים מסלול לבחירה בו החברה תעביר תשלום חד-פעמי במקרה מוות בגובה 25 קצבאות חודשיות. 


מסלול נוסף תשלום לבן / בת הזוג של המבוטח – הקצבה תשולם לכל ימי חייך. במקרה של פטירה, חלילה, תשולם קצבה לבן / בת הזוג שנקבעה בבקשה במשך כל ימי חייו/ה. גובה הקצבה שתשולם לבן / בת הזוג יהיה בהתאם לאחוז מהקצבה שנקבעה בעת הגשת הבקשה.
במסלול זה  לאחר התשלום של הקצבה הראשונה  לא ניתן יהיה להחליף את בן / בת הזוג שנקבע. 
בפוליסות מסורתיות שאינן מסוג גמלה וכן בפוליסות עדיף ומסלולי השקעה – מועד תחילת התשלום הינו מהחודש שביקשת שממנו יהיה לשלם את הקצבה, אך לא לפני גיל 60. קיימת אפשרות לתשלום רטרואקטיבי של עד שלושה חודשים קודם לקבלת הבקשה בחברה.  
תשלום קצבה חודשית כפוף לגובה קיצבה מינימלית.
בפוליסות שהופקו החל משנת 2004, כאשר הזכאות לקצבה נמוכה מ-5% משכר המינימום, ישולם סכום חד-פעמי במקום תשלום קצבה חודשית וזאת בכפוף להעברת אישור ממס הכנסה על שיעור ניכוי המס בגין ביצווע הליך ההיוון.

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי – צרו איתנו קשר בכל עת.

קבלת קצבה חודשית מפוליסה
תוכן עניינים
מחשבון קופת גמל
מחשבון קופת גמל – כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני

מחשבון קופת גמל הוא כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני, מכיוון שהוא מאפשר להעריך את סכום הצבירה הצפוי בהתאם להפקדות החודשיות של, גיל הפרישה המתוכנן והתשואה הצפויה של הקופה. איך הוא עובד, מהם יתרונותיו, איך לבחור והאם ניתן לסמוך עליו?

קראו עוד »
קרן מקפת הותיקה
קרן מקפת הותיקה: מבט על

קרן מקפת הותיקה היא קרן פנסיה שהוקמה בשנת 1951 על ידי ההסתדרות הכללית החדשה. הקרן נועדה לספק פנסיה לעובדים והעובדות שהיו חברים בהסתדרות. קרן מקפת הותיקה הייתה אחת מתוך מספר קרנות פנסיה שהולאמו בשנת 2003, בעקבות משבר הגירעונות שהתגלה בקרנות אלו.

קראו עוד »
קופת גמל של נפטר
מה עושים עם קופת גמל של נפטר?

פטירה של בן משפחה או חבר קרובים היא אירוע טראומטי, אשר דורש מהקרובים לנפטר להתמודד עם מגוון משימות, כולל בירוקרטיה, ענייני רכוש ועוד. בין המשימות הללו נמצאת גם הטיפול בקופת הגמל של הנפטר. כך תעשו זאת נכון

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.