איך מוצאים סוכן ביטוח אמין?

מציאת סוכן ביטוח אמין ומקצועי מצטיירת בעידן של הרשתות החברתיות בתור עניין פשוט, אלא שלמעשה מדובר לפעמים באתגר לא קטן שדרוש זמן, תשומת לב והשקעה מסוימת. במאמר זה נסקור בקצרה כמה מהשיקולים שכדאי לעשות בעת בחירת סוכן ביטוח מקצועי.

בשביל מה בכלל צריך סוכן ביטוח?

הרבה אנשים חושבים שתחום הביטוח הוא עניין פשוט, משעמם ואפור, אבל היתרון המשמעותי שבו הוא שהוא קבוע. אנשים משכנעים את עצמם שאם הם רק יפנו כמה שעות, יקראו קצת באינטרנט וברשתות החברתיות ויסתכלו ביוטיוב על כמה סרטונים, יהיה להם נורא קל להתנהל מול חברות הביטוח בעצמם.

אבל העניין הוא שזה פשוט לא נכון. מדובר בתחום דינמי למדי, שזכה ליחסי ציבור מפוקפקים שיצרו לו תדמית מרובעת ומשעממת. אבל האמת היא שמדובר בתחום עשיר ומעניין שמשתנה בתדירות די גבוהה. מעבר לזה, גם אנשים משתנים וכך גם הצרכים והמטרות שלהם. צריך להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק, להתעדכן בכל מה שחדש, להנגיש לאנשים את המידע החשוב, ולבחון אם יש צורך לעדכן את הפוליסות שלהם או לחלופין – אם יש צורך לבטל את חלקן. וכאן נושא האמינות משחק תפקיד חשוב מאוד.

אמינות היא מה שעושה את כל ההבדל

כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של סוכן ביטוח אמין ומקצועי על מנת לבדוק את התיק הביטוחי שלכם אחת לתקופה של שנה-שנתיים. תתפלאו כמה דברים תגלו מבלי שבכלל חשבתם עליהם ומבלי שהייתם מודעים אליהם, למשל: כפל ביטוחים שיש לכם באופן פרטי ומהעבודה, ביטוחים שאתם לא צריכים כבר או שאתם משלמים עליהם דמי ניהול מוגזמים וכן חוסר בביטוחים חשובים הנובע משלל סיבות, חלקן נובעות עקב שינויים של חוקי מדינה, אחרים עקב תשומת לב ועוד.

סוכן ביטוח אמין יטפל בכם לאורך כל התהליך

כולנו מקווים תמיד לשלם על הביטוח ושלא נצטרך להשתמש בו, אבל חשוב לתת את הדעת גם על הרגע שבו כן נאלץ להיעזר בו. כל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו ביום בהיר אחד להתמודד עם  פציעה, מחלה קשה או תביעה במסגרת העסק שלנו. מדובר באירועים שעבור האדם הממוצע יוצרים קושי להתמודד עכשיו עם בירוקרטיה, שגורמת לפעמים למשבר של ממש.

ניירת שאם לא מטפלים בה נכון, גם חברת הביטוח עלולה לדחות את הבקשה שלנו להחזרים או לפיצויים ולגרום לכם כעס, תסכול וחוסר אונים מאחר ובמצעים כאלה כנראה שתזדקקו לכסף בדחיפות ובאופן נואש. בדיוק לשם כך צריך סוכן ביטוח אמין – מישהו שילווה אתכם ויעזור לכם בהתנהלות מול חברת הביטוח. לעתים, מילה קטנה או משפט של סוכן הביטוח יכולים לשנות את כל התמונה, ולעזור לכם לממש את זכאותכם במסגרת הפוליסה.

כבר ברגע ההצטרפות לביטוח חשוב להיעזר בסוכן ביטוח אמין ומיומן, כדי שבבוא העת חברת הביטוח לא תוכל לטעון שאין כיסוי מתאים לביטוח או שהסכומים אינם נכונים, שהוחסר מידע או שדבר מה אינו תואם את תנאי הפוליסה. אם תמלאו את הפוליסה עם סוכן אמין, טענות אלה ימנעו מבעוד מועד.

לסיכום, סוכן ביטוח אמין יטפל בכם ב- 360 מעלות: הן בפגישה הראשונית שבה הוא יעשה עבורכם סדר בתיק הביטוחי שלכם, והן בהתנהלות מול חברות הביטוח בעת הצטרפות, ביטול ובשעת חירום. מעבר לכך, במקרים מסוימים, תוכלו גם לערוך אצלו בדיקה של התיק הפיננסי והפנסיוני שלו על אותו עיקרון: לבדוק אם אתם לא משלמים דמי ניהול גבוהים מדי, שאתם נמצאים במסלול נכון ושאתם עובדים עם בית השקעות איכותי שיכול להשיג עבורם את התשואה האופטימלית.

אמינות היא ערך עליון עבורנו!

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח אנחנו מעמידים לשירותכם סוכני ביטוח אמינים, ותיקים ומקצועיים. כולם בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. לקוחותינו הרבים, שאנחנו מלווים במסירות כבר שנים רבות, יוכלו להעיד כמה חשוב ליווי וייעוץ של סוכן ביטוח אמין, שיודע להתאים את הביטוחים במדויק ללקוחותיו, לחדש את הפוליסות הישנות וללוות בעת הצורך מול חברת הביטוח. השאירו פרטים והצטרפו עוד היום לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ההבדלים בין אנשי מקצוע בתחום הפיננסי והפנסיוני

בשנים האחרונים התחום של ניהול הון בתחום הפיננסי, הפנסיוני והביטוחי הולך ותופס תאוצה, וישנם אנשי מקצוע רבים בתחום שיכולים לעזור לכם לנהל יותר טוב את הכסף. אז איך בוחרים מתוך היצע את איש המקצוע המתאים ביותר לצורכיכם? אנחנו כאן כדי לעשות סדר.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.