כל מה שחשוב לדעת על ביטוח מסעדה

ניהול מסעדה או עסק לא פשוט, וזה בלשון המעטה. מסעדנים מתמודדים מול אתגרים מורכבים מאוד, ויש להם אינספור הוצאות: החל מהזמנת סחורה באופן שוטף, ציוד יקר, תשלומי ספקים, וכמובן מסים ומשכורות לעובדים. לכן חשוב לדייק במכלול הכיסויים שיגנו עליכם בשלל סיטואציות.

ביטוח מסעדה זה לא הוצאה – זה השקעה!

אחרי שחסכתם בשקדנות שקל לשקל, גייסתם משקיעים, ולקחתם הלוואות, אחרי שהשקעתם את כל הלב והנשמה בלהפוך חלום למציאות, זה הזמן לוודא שהוא יישאר לאורך זמן ואפילו יניב רווחים עבורכם. לשם כך חייבים שיהיה במסעדה ציוד איכותי שיאפשר לבשל לקהל הבא, עיצוב של האווירה במקום, להזמין סחורה טרייה ולהיות עם האצבע על הדופק בכל הנוגע למלאי, לנהל את העובדים, לשלם בזמן לספקים ועוד. ואם לא מספיקות ההוצאות בשוטף, חשוב לקחת בחשבון הוצאות בלתי מתוכננות, כמו תנור או ציוד אחר שמתקלקל ושפוגעים בעבודה וכמובן גם בפרנסה.

אי אפשר להתעכב בתשלומים, חשוב לזכור שגם אם יש חודשים פחות מוצלחים, חייבים להוציא תשלומים בזמן, ללא קשר לתזרים החודשים. אם המסעדן לא רוצה להיות כל הזמן בחרדה, כדאי שתהיה לו פוליסת ביטוח מסעדה ראויה, שתגן עליו מפני נזקים בלתי צפויים, תקלות ומצבי קיצון אחרים.

מהם הכיסויים במסגרת ביטוח מסעדות?

ביטוח מסעדה, בדומה לביטוח עסק, כולל כמה שכבות. השכבה הראשונה כוללת כמה כיסויים גנריים שרלבנטיים לעסקים מכל סוג שהוא:

  • ביטוח מבנה – כיסוי למגוון רחב של נזקים שעלולים להיגרם למבנה שבו ממוקמת המסעדה.
  • ביטוח תכולה – כיסוי איכותי ורחב היקף לכל תכולת המסעדה, לרבות הסחורה והציוד היקר שנמצא בה.
  • חבות מעבידים – כיסוי מפני תביעות עובדים, לרבות תביעות שמוקרן ברשלנות במקום העבודה שגרמה לנזק פיזי או נפשי לעובד, ובגין מקרי מוות, וכן מקרים שהם העובדים נפצעו במסגרת עבודתם או בעקבותיה
  • אחריות כלפי צד שלישי – כיסוי במקרה של תביעות בגין נזקים שעלולים להיגרם בתחום המסעדה ללקוחות, לספקים ולאורחים.
  • אובדן רווחים – העסק ניזוק ועליכם לסגור אותו זמנית? קבלו פיצוי כספי גבוה בגין אובדן הרווחים במהלך זמן השיפוץ.

בנוסף, לכל ביטוח מסעדה קיימת אפשרות להוסיף שכבה נוספת של ביטוחים שתגן עליכם בצורה טובה יותר, ותמזער עבורכם אפילו עוד יותר את הסיכונים אשר אליהם אתם חשופים במסגרת עבודתכם. הנה כמה דוגמאות להרחבות מסוג זה:

  • ביטוח למכונות וציוד – ביטוח שנועד לספק מענה במקרה של נזקים פנימיים וחיצוניים העלולים להיגרם למכונות ולציוד היקר שבמטבח.
  • ביטוח תאונות אישיות – פוליסה למעסיק ולעובדי המסעדה שמספקת תוספת תשלום מעבר למה שמגיע להם במסגרת ביטוח לאומי או קרן פנסיה במקרה של פגיעה
  • ביטוח ציוד אלקטרוני – כיסוי לנזקים שנגרמים לציוד הגברה, תאורה, מקרנים, מסכים ומחשבים
  • ביטוח שחזור מסמכים – כיסוי נזקים שיגרמו לתוכניות, שרטוטים, קלטות, דיסקים לפי ערכם המקורי ושחזורם
  • ביטוח נזקי טרור – כיסוי לנזקים שיגרמו למסעדה בעקבות פרעות, מהמות ופעולות טרור ואיבה

כמובן שישנן עוד הרחבות רבות ואנחנו דגמנו רק כמה מהן, כדי שתוכלו להתרשם. חשוב לדעת שניתן להתאים את הביטוח לכל מסעדה לפי צורכיה ומאפייניה הייחודיים.

ביטוח מסעדה בהתאמה אישית עושים עם המומחים!

אנחנו עובדים כבר עשרות שנים עם חברות הביטוח המובילות בתחום. נשמח לצרף אתכם לאינספור מסעדנים מרוצים שכבר נהנים מכיסוי איכותי בהתאמה אישית ובמחיר משתלם ובעיקר משירות מקצועי, יחס אישי והכי חשוב – שקט נפשי.  צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולהתאמת ביטוח אידיאלי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.