מה כולל תהליך של תכנון וייעוץ פרישה?

פרישה מעבודה היא שינוי משמעותי ומהותי בחיי כל אדם ולכן חובה עליכם לתכנן את הפרישה גם בפן של ניהול הפנאי וגם בפן הכלכלי. אז מה כולל תהליך של תכנון וייעוץ פרישה?

מזל טוב בהגיעכם לגיל שאפשר להתחיל

אם אתם קוראים את העמוד הזה, סביר להניח שהגעתם ליום בו אתם מתכננים להפסיק בקרוב את עבודתכם. ברכותינו! תכנון הפרישה הוא תהליך בעל משמעויות כלכליות עבורכם, לאחר שחסכתם שנים רבות באמצעות מוצרים פנסיוניים ובכלל.

מהו תהליך של תכנון וייעוץ פרישה?

תהליך של תכנון פרישה כולל מספר היבטים, כגון:

  • הגדרת מטרות החיים של המשפחה ותיעדופן
  • בניית ההרכב הטוב ביותר עבור הנכסים הפנסיוניים והפיננסיים שלכם
  • תכנון מיסוי במועד הפרישה ולאחריה
  • תכנון של העברה בין דורית של הנכסים הפנסיוניים והפיננסים שלכם

למה דווקא אצלנו?

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מעמידים לשירותכם יועצי פרישה מקצועיים שיעברו אתכם בצורה מסודרת ויאפיינו את הצרכים והמטרות שלכם בחיים שלאחר הפרישה. נבדוק מהי ההכנסה הנדרשת לכם למחייה השוטפת, האם אתם צופים הוצאה עתידית גדולה, האם אתם מעדיפים לקבל כספים באופן הוני-חד פעמי או כקצבה בלבד או אולי בתור שילוב בין הון לקצבה, ומהן התוכניות שלכם להורשה לדור הבא.

אנחנו נתחשב בכלל הנכסים שלכם כדי לערוך עבורכם תכנון מס מיטבי. בנוסף לכך, נלווה אתכם בכל תהליך הפרישה מול הרשויות השונות ומול חברות הביטוח, הפנסיה, הבנקים ובתי ההשקעות עמן אתם מקיימים קשר שוטף.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתחיל תהליך תכנון וייעוץ פרישה עם אחד המומחים המוסמכים שלנו.

תכנון וייעוץ פרישה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מתכנן פרישה
על תפקידו ועל חשיבותו של מתכנן פרישה

פרישה היא שלב משמעותי בחיים, המהווה שינוי משמעותי בתחומים שונים, ביניהם היבטי המימון, הקריירה והחיים האישיים. פגישה עם מתכנן פרישה לצורך תכנון פרישה מוקדם היא חיונית על מנת להבטיח יציבות כלכלית לאורך תקופת הפרישה, ולממש את החלומות והמטרות האישיות.

קראו עוד »
כמה עולה ייעוץ פנסיוני
כמה עולה ייעוץ פנסיוני?

אם שקלתם לקחת ייעוץ פנסיוני, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה. כמה עולה ייעוץ פנסיוני, במה זה שונה מייעוץ של סוכן פנסיוני ומה עדיף? מוזמנים לקרוא ולגלות

קראו עוד »
מיסוי כספי פנסיה
מיסוי כספי פנסיה – כל מה שחשוב לדעת

מיסוי כספי פנסיה היא עניין שמעסיק לא מעט חוסכים, בין אם הם עומדים בפני פרישה ובין אם הם נקלעו למשבר כלכלי ומתלבטים אם כדאי להם למשוך את הכסף או לקבל הלוואה. במאמר זה נסביר על כל אחת מהסיטואציות האלה.

קראו עוד »
מהי עלות תכנון פרישה?

אולי זה ישמע לכם מוזר אבל תכנון הפרישה שלכם צריך להתחיל כבר ביום שבו התחלתם לעבודה. אז איך עושים את זה, מה משפיע על עלות תכנון פרישה ולמה צריך לשים לב?

קראו עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ פרישה
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.