במקום שהכסף שלכם סתם "ישכב" בעו"ש – השקיעו בפוליסת חסכון!

אם אתם מחזיקים סכום של כמה עשרות אלפי שקלים בחשבון העו"ש, בסופו של דבר זה יוצר יותר נזק מתועלת עבורכם. למה? כי אם אינכם מנהלים את הכסף שלכם ביעילות, כנראה שאתם משלמים עמלות גבוהות ודמי ניהול גבוהים, מפסידים רווח פוטנציאלי וגם משלמים תשלומי מס רווחי הון שפוגעים בשל כך בתשואה הכוללת שלכם. לכן כדאי לשקול להשקיע אותו בפוליסת חסכון.

בדקו את עצמכם: האם יש לכם כספים פנויים שאינם מנוהלים נכון ושאתם יכולים להשקיע בפוליסת חסכון?

יכול להיות שאתם מחזיקים כסף שפשוט לא "עובד" טוב בשבילכם כרגע, כי הוא פשוט לא מושקע בצורה אופטימלית. לכן התשואה עבורו תהיה אפסית, ולעתים אפילו שלילית אם יש אינפלציה במשק.


כספים פנויים יכולים להיות למשל:
•    כספים בחשבון העו"ש
•    תוכניות חסכון ופיקדונות שקליים בבנק
•    כספים בקרנות נאמנות
•    כספים שהועברו לתיק השקעות מנוהל
•    ועוד

למה עדיף להימנע מלפנות למנהל השקעות? 

ייתכן ואתם חושבים שהצעד הנכון הוא לפנות למנהל השקעות מנוסה, עם רזומה עשיר ומוכח של ניהול פיננסי נכון ובעלויות ניהול נמוכות. לדעתכם, כך תוכלו להיות בטוחים שהכסף שלהכם מנוהל באופן אפקטיבי וחכם. 

חשוב לדעת שלעתים עלול להיווצר מצב של ניגוד ענייניים: מנהל ההשקעות רוכש עבור הלקוח ניירות ערך וקרנות שעבורם הוא מקבל תמריצים, והם לאו דווקא המוצרים האידיאליים עבורכם. במקרה כזה, השיקולים האינטרסנטיים של הסוכן עלולים להביא לתשואות פחות טובות בשבילכם. 

אז מה בכל זאת כדאי לעשות כדי למנף תשואות?

במטרה לפתור את הבעייתיות שעליה דיברנו בפסקה הקודמת, לאחרונה נפתחו ערוצי השקעה חדשים, שכבר מנהלים יותר מ- 6 מיליארד שקלים. האלטרנטיבה המובילה היא פוליסת חיסכון שמנוהלת באחת מחברות הביטוח הגדולות בארץ. 

לאופציה הזו יש יתרונות רבים עבורכם כחוסכים:
 

  • הכספים שלכם נזילים כך שתוכלו למשוך אותם בכל זמן שתרצו
     
  • תוכלו להפקיד סכומים חד פעמיים או חודשיים, בהתאם להעדפותיכם ואפילו לשלוט בגובה ההפקדה החודשית או לבטל אותה אם תרצו
     
  • אפשר לשנות בכל עת את מסלולי ההשקעה שלכם ללא תשלום מס רווחי הון או עמלות למשל – תוכלו לעבור ממסלול סולידי למנייתי ולהפך
     
  •  תיהנו מניהול מקצועי של מנהלי השקעות בחברות הביטוח, המבוסס על ניסיון של עשרות שנים בניהול מאות מיליארדי שקלים בשלל אפיקים

מסקנה: פנו עוד היום למומחה לפתיחת פוליסת חסכון

ראינו שאם יש לכם כספים שעומדים בעו"ש שלכם – אתם מפסידים פוטנציאל להרוויח על כסף שכבר יש לכם. ראינו שלפעמים השקעות עלולות להיות נגועות משיקולים אחרים שלאו דווקא משרתים את טובתכם והסברנו למה דווקא פוליסת חיסכון היא האלטרנטיבה הראויה. אז אם אתם רוצים לבדוק אם הכספים שלכם מנוהלים עבורכם באופן אופטימלי, וכיצד אתם יכולים להרוויח יותר על היתרה שלכם בבנק, מומלץ לפנות למומחה בתחום החיסכון הפנסיוני. 

פוליסת חסכון
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
להצטרפות לפוליסת חסכון
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.