הפניקס ג'וניור – פוליסת חיסכון לילדים

כל הורה רוצה להעניק לילדיו את כל מה שנדרש כדי להצליח ולהגשים חלומות. כולנו רוצים להיות מסוגלים לממן לילידנו בעתיד שכר לימוד ללימודים גבוהים, רכב, טיול אחרי צבא, חתונה או דירה. הפניקס ג'וניור היא פוליסת חיסכון לילדים, במסלול שנועד לאפשר לכם להבטיח את עתידם.

מהי פוליסת חיסכון לילדים מבית הפניקס?

חברת הפניקס מציעה מגוון רחב של מסלולים במסגרת פוליסות החיסכון שהיא משווקת. מסלול ג'וניור נולד מתוך מטרה לאפשר להורים ליצור פוליסת חיסכון לילדים, ולדאוג לעתידם גם במקרי קיצון של פטירה או אובדן כושר עבודה, חלילה. מסלול ג'וניור מאפשר להמשיך את החיסכון כדי שבבוא העת ילדיכם יוכלו ליהנות מהכספים שצברתם עבורם.

ניתן לשדרג את מסלול ג'וניור כדי ליהנות משקט נפשי אמיתי

מסלול זה מאפשר אפשרות להוסיף כיסויים ביטוחיים נוספים, הכוללים בין היתר המשך הכנסה חודשית במקרה של פטירת הורה וכן כיסויים נוספים המיועדים במיוחד לילדיכם. בין השדרוגים במסגרת זו:

 • מסלול ג'וניור – פוליסת חיסכון והמשך החיסכון מובטח גם במקרה של פטירה או אובדן כושר עבודה של ההורה
 • מסלול ג'וניור פלוס – פוליסת חיסכון והמשך החיסכון מובטח במקרה מוות ו/או במקרה של מוות מתאונה ו/או במקרה של מחלה קשה (כיסויים להורה)
 • מסלול ג'וניור טוטאל – חיסכון וחבילת ריסקים לילד, נכות מתאונה ומרפא לילד.

מהם היתרונות של הפניקס ג'וניור בתור פוליסת חיסכון לילדים?

לפוליסת חיסכון לילדים של הפניקס יש יתרונות רבים:

 • כיסויים ביטוחיים – כיסוי ביטוחי משלים שמגן על החיסכון.
 • נזילות – ניתן למשוך את הכספים בכל עת, ללא קנסות וללא התחייבות לתקופה מינימלית
 • מגוון מסלולי השקעה – מעבר חופשי בין מגוון מסלולי השקעה בעלי רמות חשיפה שונות למניות ואף לשלב בין כמה מסלולים באותה הפוליסה. מעבר במסלולים אינו כרוך בעמלות או קנסות
 • פיזור השקעה – במסגרת ג'וניור משקיעים גם בנכסים בלתי סחירים, שמהווים מן כרית ביטחון לחוסכים כיוון שהם מקטינים את השפעת התנודתיות של שוק ההון המקומי והגלובלי
 • עלויות – דמי ניהול אטרקטיביים וקבועים בחוזה
 • אפשרות להכנסה חודשית – לאחר הפקדת כספים ניתן להגדיר סכום שישולם כמעין קצבה חודשית, בעוד שאר הסכום ימשיך להתנהל במסלול ההשקעה
 • הטבות מס – תשלום מס רווחי הון רק בעת משיכה ופטור ממס על הרווחים למשקיעים בגיל פרישה
 • הלוואה בתנאים אטרקטיביים – ניתן לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים, תוך שימוש בפוליסה כבטוחה להלוואה.
 • שקיפות – ניתן לקבל עדכון על מצב ההשקעה והחיסכון בדף המידע האישי שלכם באתר הפניקס.

מה חשוב לדעת?

אם אתם פותחים פוליסת חיסכון לילדים באחד ממסלולי ג'וניור של הפניקס, תוכלו להפקיד הפקדות שוטפות, ולשלב גם סכומים מזדמנים. לשם כך ניתן להשתמש בכרטיס אשראי במסלול שירות שבו דמי הניהול הם 2% חודשי ו- 1.25% מהצבירה. סכום ההפקדה המינימלי להפקדה החודשית הוא 300 ₪.

אז איך מצטרפים?

כדי לפתוח פוליסת חיסכון לילדים שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות למומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. נשמח לעזור לכם בבחירת המסלול המתאים ביותר עבורכם ובמילוי הטפסים, ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולהציע לכם פתרונות נוספים. צרו איתנו קשר עוד היום ונחזור אליכם בהקדם.

פוליסת חיסכון לילדים - הפניקס ג'וניור
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
חיסכון פיננסי לעתיד

חיסכון פיננסי לעתיד הוא למעשה פוליסת חיסכון המשווקת ע"י חברת כלל. מהי פוליסת חיסכון, מהם היתרונות שהיא מציעה לחוסכים ומה חשוב לדעת לפני שמצטרפים?

קראו עוד »
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
פוליסת חיסכון עושים רק עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.