פוליסת חיסכון מסלול לחיים מבית הפניקס

הפניקס מציגת את מסלול לחיים, פוליסת חיסכון שמאפשרת לכם לדאוג לעתידכם ולעתיד משפחתכם במכשיר השקעה בעל יתרונות רבים. אילו יתרונות יש למסלול זה ומה כדאי לדעת עליו? כל הפרטים במאמר.

פוליסת חיסכון הפניקס: מסלול לחיים

בפוליסת חיסכון מסלול לחיים, בדומה לפוליסה השנייה שהיא מציעה (אקסלנס אינווסט), תוכלו למקסם את ההשקעה שלכם, בסיכון מופחת באמצעות השקעה בנכסים בלתי סחירים דוגמת נדל"ן, אשר איננה קיימת בתכניות החיסכון ובפקדונות הבנקאיים. כך ניתן להקטין את תנודתיות ההשקעה. כמו כן תוכלו למשוך את כספי החיסכון בכל רגע נתון, ללא קנסות או הגבלות, להפקיד כספים בגמישות.

גם אם יש בידכם חיסכון פנסיוני הניתן לכם לפי חוקר במקום עבודתכם, בעזרת הפוליסה תוכלו להרחיב את הבסיס הכלכלי שלכם ושל יקירכם לעתיד, לרבות: מימון לימודים גבוהים לילדים, סיוע לילדיך לרכישת דירה וכו'.

יתרונות תוכנית מסלול לחיים

 • נזילות – הכספים ניתנים למשיכה בכל עת, ללא התחייבות לתקופת השקעה מינימלית וללא קנסות פדיון.
 • גמישות – הפקדות שוטפות ו/או חד פעמיות לכל פרק זמן שתבחרו, לכל צורך ובמטרה לדאוג לעתידכם ולעתיד משפחתכם
 • השקעה גם בנכסים שאינם סחירים להורדת סיכון – במסגרת תוכנית זו קיים פיזור רחב של סיכונים בהשקעות. נכסים בלתי סחירים משמשים כמעין כרית ביטחון ומקטינים את השפעת התנודתיות הרבה של שוק ההון המקומי והגלובלי.
 • מגוון מסלולי השקעה ומעבר חופשי ביניהם – לבחירתכם מגוון מסלולי השקעה: מסלולים ללא מניות, מסלולים בעלי רמות חשיפה שונות למניות ומסלול מנייתי בעל חשיפה מלאה למניות. כמו כן, קיימת אפשרות לשילוב של מספר מסלולי השקעה באותה הפוליסה. תוכלו לעבור בין מסלולי ההשקעה באופן חופשי, ללא הגבלה וללא עלויות נוספות.
 • חיסכון בעלויות – העלות היחידה הינה דמי ניהול (ללא דמי משמרת, עמלות קנייה/מכירה וכו'). דמי הניהול קבועים ומוגנים בחוזה.
 • הכנסה חודשית/פדיון לשיעורין – לאחר הפקדת סכום חד פעמי, ניתן להגדיר סכום שישולם כהכנסה חודשית מתוך סך ההשקעה, שתמשיך להתנהל במסלול ההשקעה שבחרתם.
 • הלוואה בתנאים אטרקטיביים – אפשר לקבל הלוואה בתנאים מעולים, וכך גם ליהנות מהכסף שאתם צריכים כאן ועכשיו וגם להמשיך לחסוך לעתיד.
 • מיסוי על הרווחים – תשלום המס בגין הרווח הריאלי מתבצע רק בעת פדיון.
 • כיסויים ביטוחיים – אפשרות להוספת כיסויים ביטוחיים, כגון: שחרור מתשלום פרמיה חודשית במקרה של אובדן כוח עבודה או אבטלה, ריסק מוות ועוד.

מה חשוב לדעת על מסלול לחיים?

 • ניתן להשתמש בכרטיס אשראי לצורך הפקדת כספים לחיסכון במסלול שירות שבו דמי הניהול הינם 2% מפרמיה ו-1.25%מצבירה.
 • ניתן להפקיד סכומים נוספים לאחר ההפקדה הראשונה בכל עת ובכל שלב כל סכום נוסף שתחליטו, לאותו מסלול השקעה שבו אתם נמצאים או לכל מסלול השקעה אחר
 •  ניתן להשקיע סכום חד פעמי החל מ-10,000 ₪ או הפקדה חודשית החל מ-300 ₪ ללא התחייבות לתקופת השקעה מינימלית וללא קנסות.
 • ניתן לקבל עדכון על מצב ההשקעה והחיסכון, בדף המידע האישי והמאובטח שלכם באתר הפניקס המאפשר לכם לקבל מידע באופן ידידותי ונוח.

רוצים גם אתם ליהנות מכל היתרונות של הפוליסה?

כדי להצטרף לפוליסת חיסכון מסלול לחיים מבית הפניקס, צרו קשר עוד היום עם אחד המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. נשמח לייעץ לכם בבחירת מסלול ההשקעה האידיאלי ולהסביר לכם על אלטרנטיבות השקעה נוספות.

מסלול לחיים
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
פוליסת חיסכון עושים עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.