ביטוח רכב לתקופה קצרה

בדרך כלל ביטוחי רכב בארץ נמכרים לתקופה של שנה, אך בהחלט ניתן גם לרכוש ביטוח רכב לתקופה קצרה או למספר ימים מוגבל. עניין זה נובע מתוך הרצון לעתים להוסיף עוד נהגים לביטוח עצמו, ואפשרות זו מהווה פתרון מעולה ואטרקטיבי, שהוא גם נוח ופשוט.

סיבות לרכישת ביטוח רכב לתקופה קצרה

יתכנו סיבות רבות לרכישת ביטוח רכב לתקופה קצרה:

  • הורים שמעוניינים לבטח את רכביהם עבור ילדיהם החיילים שמשתחררים לסופ"ש ורוצים "לנקות את הראש"
  • רכש שאינו בשימוש רציף אך רוצים מדי פעם להשתמש בו
  • מכר או אדם אחר שאנחנו מעוניינים שינהג ברכב שלנו
  • ועוד

כדי לספק מענה לצורך זה שהתעורר במיוחד בשנים האחרונות, ובעיקר בשנת הקורונה שבה אנשים רבים עבור לעבוד מהבית, חברות הביטוח החליטו להרים את הכפפה ולאפשר לכל המעוניין לרכוש וליהנות מכיסוי ביטוחי למספר ימים.

האם ביטוח רכב לתקופה קצרה באמת משתלם?

ביטוח רכב לזמן קצר יהיה יקרה ביחס לביטוח השנתי שאתם משלמים, והוא נועד לספק מענה נקודתי. אם אתם מגלים שאתם חייבים ביטוח כזה לעתים קרובות, דווקא ייתכן שהפתרון שאתם מחפשים הוא הרחבה שנתית של הפוליסה, כי היא תהיה זו שתהיה יותר כדאית מבחינה כלכלית עבורכם.

רק אם אתם באמת נעזרים בפתרון הזה לעתים יחסית נדירות, מדובר באופציה טובה למדי. תמיד כדאי לבחון את הצרכים שלכם לעומק ולעקוב אחר ההרגלים שלכם. רק כך תוכלו לקבל את הפתרון היעיל והמשתלם ביותר.

ביטוח רכב לזמן קצר – איך זה עובד?

כיום ישנן חברות ביטוח רבות שמציעות פתרונות ספציפיים, שמתאימים בעיקר לטווח הקצר או למי שממעט להשתמש ברכב שלו, כגון הראל סוויץ', מיילי של חברת מנורה מבטחים, הפניקס דרייב ועוד. חלק מהחברות מאפשרות את רכישת הביטוח ישירות מולם באפליקציה או באתר. עם זאת, מומלץ בחום בכל זאת להעזר בשירותיו של סוכני הביטוח של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח.

הסיבה לכך פשוטה – אם חלילה תצטרכו לממש את הפוליסה שלכם, יהיה שם מישהו שיוכל לעזור לכם בכל ההתנהלות מול חברת הביטוח. מעבר לזה, עולם ביטוחי הרכב הוא עולם גדוש, דינמי ומלא באפשרויות. יתכן שקיימת אפשרות אטרקטיבית יותר עבורכם שאינכם מודעים אליה. סוכני הביטוח שלנו עוסקים בתחום זה כבר שנים רבים, ויודעים לאפיין את צורכי הלקוחותינו כדי להתאים להם את האפשרות האידיאלית לצורכיהם האישיים, תוך השוואה יסודית ואיכותית בין מגוון אלטרנטיבות של חברות הביטוח המובילות בארץ. אז פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור גם לכם.

ביטוח רכב לתקופה קצרה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.