ביטוח לעסקים קטנים – הגנה בהתאמה אישית

גם אם אתם בעלים של עסק קטן, זה לא אומר שאין סכנות גדולות שאורבות לכם. גם בעסקים שיש בהם 2-3 עובדים, ישנן סכנות שעלולות לגרום נזקי רכוש משמעותיים, הפסדים כספיים גדולים וחלילה אפילו פגיעה בחיי אדם. לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח לעסקים קטנים.

מי צריך ביטוח לעסקים קטנים?

ביטוח עסקים הוא חשוב לכל עסק, ללא קשר לגודלו ועל אחת כמה וכמה בעסק שמעסיק עובדים, ו/או מקבל קהל במרחב פיזי כלשהו. גם אם אתם מקפידים לשמור על כל כללי הזהירות, עדיין החיים יכולים להפתיע אתכם ולתפוס אתכם לא מוכנים, וזה נכון לגבי כל אחד: בעלי חנויות, עורכי דין, רואי חשבון, בעל סטודיו למחול או מכון כושר, רופאים בעלי קליניקה פרטית, קוסמטיקאיות, מטפלים ברופאה משלימה ועוד.

חשיבותו של ביטוח לעסקים קטנים

במקומות עבודות גדולים נהוג שישנו אחראי בטיחות, שאחראי להסביר על דרכי הימנעות ממגוון סכנות, כדון: איך למנוע החלקות ונפילות כשמנקים את הקצה, מה עושים במקרה של שריפה, כיצד לנהוג במקרה של אזעקה או רעידת אדמה ועוד. בעסקים קטנים נושא הבטיחות אינו נאכף כראוי ולכן זוהי אחריותכם הבלעדית לדאוג באופן אישי לכל מי שעובד תחתיכם.

לצד מגוון סכנות שעלולות לגרום לעסק שלכם להינזק שאינן נתונות בידיכם, הרי שגם חוסר המודעות יוצר פוטנציאל גבוה לחשיפה אתכם כבעלי עסקים לתביעות. עובדים שעלולים להיפגע בעבודה, לקוחות בלתי מרוצים ונזקים לנכס או לרכוש הם עניין שקורה גם בעסקים קטנים. כל מקרה כזה עלול לגרום להוצאות מרובות, הפסד כספי וחלילה אפילו למצב של פשיטת רגל.

ביטוח בהתאמה אישית

על מנת להימנע ממצב שבו אתם נכנסים לחובות עקב תביעות משפטיות ונזקים שנגרמים לעסק, חשוב לעשות ביטוח לעסקים קטנים. לכל עסק יש את הפרמטרים הייחודיים שלו שחשוב להתחשב בהם: אופיו, גודלו, מספר העובדים, המוצרים והשירותים המוצעים בו – כל אלה עשויים להשפיע על סוג הפוליסה שתקבלו.

ביטוח לעסקים קטנים עושים אצל המומחים!

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח אנחנו מציעים לכל עסק פתרון בהתאמה אישית על מנת ליצור עבורו את הכיסוי האידיאלי ובמחיר אטרקטיבי. אם אתם רוצים שקט נפשי, פנו אלינו עוד היום, ואנחנו נתאים לכם את הביטוח המושלם.

ביטוח לעסקים קטנים
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.