ביטוח צד ג לעסק – להיות מוגנים מכל צרה

ביטוח צד שלישי לעסק, או ביטוח צד ג לעסק, מעניק לכם הגנה ושקט נפשי.

הרבה בעלי עסקים חשופים לתביעות פוטנציאליות שעלולים להגיש נגדם בעקבות פעילותם העסקית. מספיק תביעה אחת כזו כדי לגרור אתכם להוצאות כבדות לצורך הגנה עצמית בבתי המשפט, ואם תאלצו לשלם פיצויים – ייתכן ואתם עלולים להגיע למצב של פשיטת רגל. ביטוח צד שלישי נועד להגן עליכם מפני מצבים אלו בדיוק.

 

מתי מפעילים ביטוח צד שלישי לעסק?

אם מוגשת נגדכם חלילה תביעת נזיקין על ידי צד ג שטוען שנפגע כתוצאה מפעילותכם העסקית, זה הזמן להפעיל את הביטוח. צד ג' יכול שיהיה שכן ו/או לקוח שביקר בעסק שלכם, וכתוצאה מאירוע חיצוני ובלתי צפוי, הוא נפגע ונגרם לו נזק לגוף ו/או לרכוש. כלומר, גם אם זה בכלל לא באמת קשור אליכם, אתם עלולים להיקלע לסיטואציה שבה אתם נתבעים תביעת נזיקין.

איך ביטוח צד ג לעסק יכול לעזור לכם?

תביעות נזיקין עלולות להוביל להוצאות כספיות משמעותיות מכמה סיבות: ראשית, ניהול ההליכים המשפטיים הכרוכים בתביעה – לרבות ייעוץ, ייצוג והגנה משפטית. כמו כן אם בית המשפט מקבל את טענות התובע, הוא יכול לפסוק שבתור בעל העסק, מוטלת עליכם החובה והאחריות לפצות את התובע, בהתאם לפקודת הנזיקין הנהוגה בארץ.

באילו מקרים עלולים לתבוע אתכם?

נזקים לרכוש ו/או נזקים לגוף הקשורים לבית העסק מהווים עילה להגשת תביעה מטעם צד ג' כלפי בית העסק ו/או בעליו. בין היתר, עלולים לתבוע אתכם עקב כל פציעה/חבלה/נפילה וכדומה, אשר נגרמה כתוצאה מהימצאותם של ליקויים שונים בבית העסק וסביבתו ו/או כתוצאה מהתנהלות רשלנית של עובדי בית העסק ו/או בעליו.

הפתרון הטוב ביותר עבורכם – ביטוח צד ג לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק מהווה את ההגנה הביטוחית הטובה ביותר לכל בעל עסק בישראל, ומעניק לכם שקט נפשי. למה? כי הוא מספק לכם שתי הגנות עיקריות:
1.    כיסוי עבור ההוצאות המשפטיות שתצטרכו בשביל לנהל הליכי התביעה נגד התובע 
2.    כיסוי לתשלום הפיצויים במידה ותאלצו לשלם לתובע

ביטוח צד שלישי לעסק בהתאמה אישית 

חשוב מאוד להתאים את מרכיבי ותנאי הפוליסה בהתאם לפעילות העסק שלכם. יש לבחון את מכלול הסיכונים אליהם אתם עתידים להיות חשופים, כולל הצדדים המוגדרים בפוליסה כ-"צד שלישי", אשר אינם נחשבים כעובדי בית העסק.

חשוב לדעת!

ביטוח אחריות כלפי צד שלישי כולל בתוכו הרחבה המאפשרת לכם לכלול בפוליסה גם את קבלני המשנה ועובדיהם, שאתם שוכרים לטובת פעילותו העסקית. כמו כן, חשוב שתדעו שביטוח צד שלישי מתבסס על יום האירוע ולא על יום הגשת התביעה (הפוליסה צריכה להיות בתוקף ביום מקרה הביטוח).

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?

המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עומדים לשירותכם. לפרטים ומידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת.

ביטוח צד ג לעסק
תוכן עניינים
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.