ביטוח נסיעות לחו"ל למתחסנים

אין תקופה יותר מושלמת מזו של פסח בשביל לעבור לצאת מעבדות לחירות ולחופש: אחרי שנה של סגרים וחוסר ודאות, השמיים אט אט חוזרים להיפתח ובעלי דרכון ירוק רשאים לטוס לחו"ל. אבל לפני שאורזים מזוודה, לא שוכחים לבטח את עצמכם עם ביטוח נסיעות לחו"ל למתחסנים ולמחלימים.

בעלי דרכי ירוק חוזרים לטוס!

אחרי שבשנת 2020 מגפת הקורונה שיתקה את עולם התיירות וביטלה אינספור טיסות, טיולים ונסיעות וגרמה לחברות התעופה ולחברות הביטוח להחזיר לא מעט כסף, נראה שסופסוף יש אור בקצה המנהרה!

כל מי שמתחסן, רשאי להנפיק לעצמו דרכון ירוק שמעניק לו את האפשרות לצאת באופן חופשי מישראל (למעט דרך מעבר טאבה), פטור מבידוד בחזרה מחו"ל ובמקרה של מגע עם חולה מאומת, כניסה למלונות, כניסה לאירועי תרבות וספורט, כנסים, חדרי כושר, מסעדות ועוד. בעלי דרכון ירוק יכולים לנוע בחופשיות בין המדינות שמכירות בדרכון הירוק ולא מחויבים בבידוד או אפילו בבדיקות נוספות. מעבר לכך, גם מי שהציגו תוצאה שלילית לקורונה בטווח של 48 שעות ומחלימים במהלך שנה מיום החלמתם רשאים לצאת מגבולות ישראל.

אלא שהקורונה עדיין כאן, לא בכל מקום החיסונים מצליחים לבלום את הנגיף, ועדיין מרחפת מעל התיירים ואנשי העסקים הישראלים סכנה שמא פתאום יוחלט על סגר במקום שבו הם מבקרים, שעלול לגרום להם להאריך את נסיעתם באופן בלתי מתוכנן. לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל למתחסנים.

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל למתחסנים?

ראינו התייקרות משמעותית בביטוח נסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה, בעיקר כי מדובר בטיפול יקר מאוד עבור חולה קורונה שנדבק בחו"ל, וחברות הביטוח חששו שלא יוכלו לעמוד בזה. למעשה, חלק מחברות הביטוח אפילו הפסיקו לבטח את מי שרצה לבקר במדינות אדומות ושחורות שבהן הטיפול יקר במיוחד (ארצות הברית היא דוגמה טובה לכך).

כעת, בעלי דרכון ירוק פחות מסכנים את חברות הביטוח, ולכן כל מי שהשלים את קבלת מנת החיסון השנייה לקורונה, יוכל ליהנות מביטוח הרבה יותר אטרקטיבי, כמו אלה שמוכרות כלל, הראל או פספורטכארד.

למעשה, ייתכן מאוד שבקרוב נראה תעריפים מוזלים לבעלי דרכון ירוק בהשוואה למתנגדי חיסון. ממש בדומה לתעריפים מוזלים הניתנים לנהגים זהירים לעומת תעריפי ביטוח הניתנים לנהגים אחרים. כמו כן ייתכן וחברות הביטוח אפילו יסרבו לבטח את כל מי שלא התחסן, ובעיקר אם הם מעוניינים לטוס למדינות שנחשבות למסוכנות. אבל ימים יגידו.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל למתחסנים?

ביטוח נסיעות כלל

ביטוח נסיעות לכל המדינות ובתעריף קבוע (שאינו משתנה בהתאם ליעד הנסיעה או למצב התחלואה ביעד), לכל מי שיתחסן נגד נגיף הקורונה, שכולל: כיסוי רחב לשירותי חירום רפואיים, שירותי איתור וחילוץ, החזר כספי מידי בלחיצת כפתור במקרים של אירועים רפואיים ואיחור בקבלת מזוודה, מוקד חירום ורופא Online בשפה העברית 24/7 ועוד.

ביטוח נסיעות הראל

ביטוח נסיעות לכל המדינות בחו"ל, לרבות חידוש ביטוח נסיעות לארה"ב, שהיתה היעד היחידי שאליו הראל הפסיקה לבטח, בתנאי להצגת דרכון ירוק או מסמך אחר המעיד על השלמת הליך החיסון. כל התהליך יתקיים באמצעות אפליקציה חדשנית, המאפשרת לקבל תשלום לכרטיס אשראי או באמצעות bit לאתר רופא בחו"ל ולהגיש תביעה במידת הצורך. הביטוח יופעל בדומה לביטוחי הנסיעות לשאר העולם, המתאפשרים גם כיום.

ביטוח נסיעות פספורט כארד

במידה ויש לכם דרכון ירוק, תוכל לרכוש ביטוח לארה"ב כמו לשאר המדינות העולם, בכל גיל ובכל מצב רפואי, בתנאי שקיים מסמך המעיד על התחסנותכם המלאה, ובכפוף לחיתום רפואי. כמו כן, יינתנו הקלות חיתומיות לבעלי רקע רפואי מורכב במידה ויש בידם דרכון ירוק. הביטוח מכסה בכל צורך רפואי שמתעורר במהלך השהות שלכם בחו"ל, כולל הוצאות טיפול רפואי במחלה שנגרמת מוירוס הקורונה. בנוסף, קיים חדר מצב מיוחד שבו יספקו לכם הנחיות במקרה הצורך לאורך שהותכם בחו"ל.

ביטוח נסיעות למתחסנים מאפשר לכם לטוס בראש שקט!

גם אם אתם מחוסנים, אל תתנו לשום דבר לשנות לכם את התוכניות ולגרור אתכם להוצאות משמעותיות. כיום מתחסנים ובעלי דרכון ירוק יכולים ליהנות מביטוחי נסיעות אטרקטיביים ואיכותיים שמעניקים להם שקט נפשי וביטחון. בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתעדכנים בכל החידושים והשינויים בתחום, ומתאימים לכם את הביטוח המשתלם והמקיף ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל למתחסנים (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.