ביטוח נסיעות לארצות הברית

ארה"ב היא אחד המוקדים הפופולריים לטיסות בקרב ישראלים, בין אם לצורך תיירות ובין לצורך עסקים. למרות שמדובר ככל הנראה בידידה הטובה ביותר של ישראל, ובארץ דוברת אנגלית, חשוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לארצות הברית.

ביטוח נסיעות לארצות הברית בזמן הקורונה

סופסוף השמיים אט אט נפתחים, החיסונים כבר כאן ואפשר לטוס ליעדים רבים, וגם לאחד היעדים האהובים ביותר עלינו – ארצות הברית. בעקבות התפשטות נגיף COVID19, שפגע באורך קשה מאוד באמריקאים, חברות רבות החליטו להפסיק לבטח את מי שמעוניין לטוס אליה, למעט חברה אחת שדרשה עלות יחסית גבוהה עבור הביטוח.

לשמחתנו, אפשר כבר לנשום לרווחה ולבשר על שובו של ביטוח נסיעות לחו"ל בקרב חברות ביטוח רבות, לפחות עבור כל מי שכבר התחסן וחלף לפחות שבוע מאז שקיבל את מנת החיסון השנייה. חשוב לומר שלמרות שכבר חוסנתם – יהיה לכם כיסוי גם אם חלילה תדבקו בקורונה.

מה כולל ביטוח לארצות הברית כיום?

בין אם אתם מתכננים טיול שופינג בניו יורק, טיול בר מצווה בלוס אנג'לס או עסקים בוושינגטון או בכל מקום אחר ברחבי ארה"ב, חשוב לבדוק מה כולל הביטוח שלכם, וגם כיצד הוא מתייחס למגפת הקורונה ואם בכלל. אתם מוזמנים לקרוא  מאמר שכתבנו בנושא השוואת ביטוחי בריאות בתקופת הקורונה.

להלן כמה מהכיסויים בביטוח נסיעות לארצות הברית בתקופת הקורונה:

  • כיסוי לביטול הנסיעה בשל הידבקות בקורונה/בידוד עם החזר כספי עד לסכום המצוין בפוליסה.
  • אשפוז וטיפול רפואי בארה"ב בעקבות מגפת הקורונה.
  • כיסוי להחזר הוצאות בגין הארכת השהיה בחו"ל בעקבות הידבקות בקורונה, צורך בבידוד או סגר במדינה
  • כיסוי להטסת מלווה למקום אשפוזו של המבוטח בחו"ל
  • הרחבה לכיסוי אובדן כבודה או גניבתה
  • הרחבה לכיסוי אובדן מוצרים אלקטרוניים יקרים או גניבתם
  • ועוד

ביטוח נסיעות לארה"ב – לא לכל אחד

יש לציין כי רק בעלי דרכון ירוק או מסמך אחר של משרד הבריאות המעיד על חיסון / מחלימים יוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לארצות הברית. ילדים מתחת לגיל 16 שנוסעים עם הוריהם, פטורים מהצגת אישור על חיסון בנסיעה לארה"ב, אך ככל הנראה יחויבו לבצע בדיקות קורונה ולהציג תוצאה שלילית

כמה עולה ביטוח לארה"ב?

לפני הכול כדאי שנציין שעוד לפני עידן הקורונה מחירי ביטוח לארצות הברית היו לעתים יוצאי דופן, ויקרים יותר בהשוואה ליעדים אחרים וכמובן גם בין חברות הביטוח היה שוני. עם זאת, חשוב לברר מה כוללים הכיסויים בכל חברה. לכן חשוב תמיד לערוך השוואת מחירים ולבדוק לא רק כמה אתם משלמים על ביטוח נסיעות לארה"ב אלא גם אילו כיסויים יש לכם בכל פוליסה.

ביטוח נסיעות לארצות הברית בהתאמה אישית

המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח תמיד נמצאים עם האצבע על הדופק ומתעדכנים בכל השינויים והחידושים שיש לחברות הביטוח להציע, ובמיוחד בתקופה רגישה זו. פנו אלינו עוד היום להתאמת ביטוח נסיעות לארה"ב ונשמח לעזור.

ביטוח נסיעות לארצות הברית
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.