ביטוח צד ג לנהג חדש

החוק במדינת ישראל מחמיר מאוד עם נהגים בלתי מנוסים, במטרה להנחיל להם הרגלי נהיגה נכונים, ולמנוע תאונות דרכים שעלולות לסכן אותם, את יקיריהם ואנשים נוספים.

אם תבצעו עבירת תנועה, ייתכן מאוד והשופטים יחליטו שמדובר בעבירה חמורה, והעונש שתקבלו – לעבור שוב מבחן תיאוריה, טסט ו/או בדיקה רפואית.  לנהגים חדשים צעירים (מתחת לגיל 21) אסור גם להסיע יותר משני נוסעים ברכבם. כמו ען עליכם לנהוג במשך חצי שנה עם נהג מלווה, ברכב שמכוסה בכיסוי מתאים. 

מהו ביטוח צד ג' לנהג חדש?

אין ספק שהוצאת הרישיון הוא אחד הרגעים המרגשים והמאושרים, והצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לדאוג לביטוח רכב כדי שתוכלו לנהוג בראש שקט. מעבר לביטוח החובה, שמעניק פיצוי כספי במקרה של חלילה תאונה, שמכסה נזק שנגרם גם לנוסעי הרכב, וגם להולכי רגל ורוכבי אופניים מחוץ לרכב שנפגעו ממנו, חשוב שיהיה לכם גם ביטוח צד ג לנהג חדש, על מנת שיכסה גם את נזקי הרכוש שנגרמו לאנשים אחרים, עקב שימוש ברכב שעליו נהגתם.

מי מוגדר כנהג חדש?

נהג חדש הוא כל מי שטרם מלאו לו שנתיים לרישיון הנהיגה שלו. הגדרה זו חשובה, כי לפעמים מתבלבלים בינה לבין ההגדרה של נהג צעיר – שזה למעשה כל מי שמתחת לגיל 24. כלומר גם אם הוצאת רישיון בגיל 52, עדיין תחשבו למשך שנתיים כנהגים חדשים. הגדרות אלה משפיעות על עלות פוליסות הביטוח השונות.

כמה עולה ביטוח צד ג לנהג חדש?

לצערנו מבחינה סטטיסטית בכל העולם יש הרבה תאונות דרכים שבהם מעורבים נהגים חדשים וצעירים, וישראל אינה שונה משאר העולם. עובדה זו עלולה לייקר את הפוליסות לנהגים אלה. מעבר לזה יש גורמים רבים שמשפיעים על מחיר ביטוח צד ג' לנהג חדש, כגון: כמה אנשים נוהגים ברכב, מהו גילם, מהו ותק הנהיגה שלהם ועברם התחבורתי וכמות אמצעי המיגון שקיימים ברכב.

לכן חשוב לפנות לסוכן ביטוח מנוסה שעובד עם חברות ביטוח מובילות ויוכל להתאים עבורכם את הביטוח האידיאלי. וזה בדיוק מה שאנחנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.