ביטוח צד ג לנהג צעיר – יתרונות לצד חסרונות

מהם היתרונות והחסרונות של ביטוח צד ג לנהג צעיר? בואו נעשה קצת סדר…

מיהו נהג צעיר?

לפי ההגדרה, נהג צעיר הוא כל מי שטרם מלאו לו 24. לרוב מדובר גם בנהגים חדשים (כאלה שנוהגים שנתיים ומטה על הכביש). חלק ניכר מהנהגים הצעירים הם חיילים, סטודנטים ותיכוניסטים – בין היתר הם יותר פגיעים לתאונות בגלל שהם נוהגים גם אם הם עייפים, כדי לנצל את מעט שעות הפנאי שלהם כדי לבלות עם חברים. אחרים מרגישים עודף ביטחון עצמי ומשתמשים ברכבים כדי להרשים חברים או את המין השני. לכן, התוצאה היא מאוד עגומה במקרים רבים.

מה ההבדל בין נהג צעיר לנהג חדש?

השוני בין נהג צעיר לבין נהג חדש הוא לעתים לא ברור, ואנשים נוטים לטעות ולחשוב שמדבור באותו הדבר, אבל אין זה כך: נהג חדש הוא כל מי שיש לו ותק נהיגה של פחות משנתיים. כלומר גם אם קיים קשישים מוציאים רישיון נהיגה רק ברגע שנולד להם נכד, הם עדיין ייחשבו לנהגים חדשים. לעומת זאת, כאמור – נהג צעיר הוא כל מי שטרם מלאו לו 24. 

במה שונה ביטוח צד ג לנהג צעיר מביטוח מקיף?

עקב פגיעות של נהגים צעירים לתאונות, הם צריכים ביטוח שיכסה נזקים שנגרמו לצד שלישי על ידי שימוש ברכב שבו אתם נוהגים או במילים אחרות ביטוח צד ג לנהג צעיר. אך בניגוד לביטוח מקיף, הוא אינו מכסה נזק שנגרם לנזק שלכם לאחר תאונה או גניבה.

לרוב מחירו זול משמעותית מביטוח מקיף, והוא מתאים בעיקר לרכבים שלרוב לא ישתלם לתקן במקרה של גרימת נזק. אז אם אתם מחפשים פתרונות ביטוחיים זולים מאחר ואתם עושים את צעדיהם הראשונים בעולם התעסוקה, ייתכן ואופציה זו תתאים לכם.

אבל אם אתם יכולים להרשות זאת לעצמכם, ואם יש לכם רכב יחסית חדש, ואתם מעוניינים לתקן ולשמור עליו, כיסוי ביטוחי מקיף יעניק לכם יותר שקט נפשי – מאחד והוא מעניק כיסוי ביטוחי גם לנזק שנגרם לרכב שלכם, בין אם היתה כתוצאה של תאונה, גניבה או פגיעה של נזקי האוויר וגם לרכוש שנפגע על ידכם. 

אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עובדים עם חברות הביטוח המובילות בתחום כדי להתאים לכם את הפתרונות האידיאליים לצורכיכם. נשמח לעזור לכם בבחירת ביטוח צד ג' לנהג צעיר במחיר משתלם.

ביטוח צד ג לנהג צעיר – יתרונות לצד חסרונות
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.