מי היא פוליסת החיסכון הכדאית ביותר?

אם גם אתם מאוכזבים מהריבית שהבנק מציע לכם על הפיקדונות שלכם, אתם לא לבד. יותר ויותר אנשים מחפשים אחר חלופות שיאפשרו להם למקסם את הכסף שלהם וליהנות מתשואה הולמת יותר. בין החלופות קיימת גם פוליסת החיסכון על שלל יתרונותיה. במאמר זה נפנה את הפוקוס לאחת הפוליסות שמתבלטת מעל לכולן.

תזכורת: מה זה פוליסת חיסכון?

אינספור משקיעים מאוכזבים מהריבית שמציעים להם בבנק, ובצדק. רבים מהם מגלים כי גם אם הם חוסכים בבנק במשך עשור, הם משיגים ריבית נמוכה מאוד בהשוואה לאלטרנטיבות שמציעים להם בבתי ההשקעות ובחברות הביטוח, וכך זאת בזמן שהכסף סגור ואינו זמין באופן מיידי כדי שנוכל להשתמש בו בכל רגע שירצו. חברות הביטוח הרימו את הכפפה והחליטו להציע לציבור החוסכים פתרון – פוליסות חיסכון.

מדובר במכשיר השקעה שמתאים לטווח קצר, בינוני וארוך בעל יתרונות רבים, שמתאים לכל מי שרוצה מצד אחד לשמור על הכסף נזיל ונגיש ומצד שני כל עוד אין צורך ממשי בו, שיצברו תשואה.. הפוליסה מאפשרת לקבל את הכסף שחסכתם תוך כמה ימים ללא קנס או עמלה (אך כן בכפוף לתשלום מס רווחי הון), ובנוסף תוכלו לבחור באיזה מסלול להשקיע את כספכם בהתאם לרמת הסיכון והסיכוי המועדפת עליכם, ולעבור בין המסלולים באופן חופשי וחינמי. כמו כן הפוליסה גם מאפשרת גמישות מרבית בסכום ההפקדה ותדירות ההפקדה

חשוב לציין גם שהפוליסות מנוהלות באופן מקצועי על ידי חברות הביטוח ומפוקחות על ידי רשות שוק ההון והביטוח במשרד האוצר, ולכן ההתעסקות שלכם בהשקעה היא מינימלית ונוחה למדי. כל זה ממש על קצה המזלג על היתרונות של מכשיר זה.

החיסרון בפוליסת חיסכון

החיסכון הבולט ביותר של פוליסת החיסכון הוא ביכולת לנייד את הכספים מחברת ביטוח אחת לאחרת, בניגוד למוצרים הפנסיוניים או לקרנות ההשתלמות ולקופות הגמל להשקעה. לצורך ניוד הכספים יש צורך למשוך את הכסף, מה שכרוך בתשלום של 25% מס רווחי הון, ורק אז להעביר את הכסף לחברה אחרת. אך גם לחיסרון זה נמצא פתרון.

בסט אינווסט – נעים להכיר

רוב החברות מנהלות את פוליסות החיסכון במקביל לביטוחי המנהלים, אך חברת הביטוח הכשרה החליטה ליצור פוליסת חיסכון מיוחדת שנקראת בסט אינווסט (BEST INVEST). החברה משמשת כגורם מתווך בין הלקוח לבין 5 בתי השקעות ידועים: אלטשולר שחם, אקסלנס, ילין לפידות ומיטב דש.  כך למעשה מוצע לקהל החוסכים אפשרות לעבור בין כמה גופים מנהלים מבלי למשוך את הכסף ומבלי שיצטרכו לשלם מס רווחי הון, ממש כמו במעבר בין מסלולים. עבור השקיעים שלא מוכנים לוותר על היכולת שלהם לבחור את בית ההשקעות שלהם, מדובר בבשורה של ממש. כמו כן עצם היכולת לפזר את החיסכון בין בתי ההשקעות וליצור תיק עם פיזור מיטבי, זה יתרון משמעותי.

זכרו! זה לא הגורם היחידי להשוואה בין הפוליסות

כאשר עורכים השוואה בין פוליסות החיסכון, חשוב לזכור שגמישות היא עניין חשוב ומבורך, אבל כדאי מאוד להתבונן גם עם גורמים אחרים כגון: תשואות במסלול הרלבנטי לאורך זמן ממושך ככל הניתן, דמי הניהול שגובים מכם ונוגסים ברווחים שלכם מהפוליסה, גובה מדד שארפ שמעיד עד כמה החברה הסתכנה כדי להשיג את התשואה שהשיגה ועוד.

איך עושים את זה קל ופשוט? פשוט פונים אל המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. אנחנו עובדים כבר שנים רבות עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בתחום, ויש לנו טכנולוגיה מתקדמת להשוואה לצד ידע רב וניסיון עשיר בהתאמת הפתרונות המתאימים ביותר עבור לקוחותינו. נשמח לשוחח אתכם, ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי להתאמת הפוליסה האידיאלית והמשתלמת ביותר עבורכם.

מי היא פוליסת החיסכון הכדאית ביותר (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
הצטרפו לפוליסת חיסכון
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.