ביטוח צימרים

ביטוח צימרים הוא למעשה ביטוח עסק, שמאפשר רכישת כיסוי ביטוחי למבנה ולתכולת הצימר.

עם התפתחות ענף הצימרים ו "יחידות הבוטיק" ניתן לרכוש כיום גם בחברת הפניקס וגם בחברות ביטוח נוספות ביטוח עסקים עם כיסויים המותאמים לצימרים "משודרגים" בעלי שווי תכולה משמעותי. מעבר לזה, כדאי לקחת בחשבון שעליכם להתגונן מפני תביעות בגין נזקים שחלילה עלולים להיגרם לאורחים שלכם, ולפגוע משמעותית בחוויית האירוח והחופשה שלהם.

מה כולל ביטוח צימרים?

כל יחידה ניתן לבטח לפי ערך של עד 110,000 ₪ למבנה ו-33,000 ₪ לתכולת הצימר. בנוסף לכך, ניתן לרכוש כיסוי בגין אובדן הכנסות כתוצאה ממקרה ביטוח המקנה פיצוי של 275 ₪ ליום ועד 90 ימי פיצוי. מעבר לביטוח עסק בסיסי, התוכנית הייחודית לצימרים, מאפשרת כיסוי גם לנזק של עד 5000 ₪ לחפצי האורחים בצימר וכיסוי בגובה של עד 825,000 ₪ ליחידה באמצעות ביטוח צד שלישי  (ביטוח צד ג) בגין נזקים.

הרחבות מומלצות לביטוח צימרים

על מנת ליהנות ממקסימום שקט נפשי, מומלץ לרכוש הרחבה לביטוח צד ג' לבעלי ג'קוזי פנימי או חיצוני ליחידות וכמובן גם למחזיקים בבריכות שחיה נפרדות לכל יחידה או משותפות לכלל הצימרים במקום המבוטח. פוליסת ביטוח צימרים גם כוללת אפשרות לרכישת ביטוח חבות מעבידים לעובדי המתחם.

באיילון חברה לביטוח ניתן להרחיב את הפוליסה לבעלי משק חקלאי לפעילות נוספת של אחזקת צימרים במשק.

יתרונות ההרחבה: השתתפות עצמית אחת במקרה משולב בין מספר פרקים בפוליסה ומספר מוקדי אירוע במשק, אפשרות הרחבה לביטוח אחריות מקצועית לבעל צימר שהינו מטפל אלטרנטיבי, אחריות מוצר או אחריות שילוחית לאלו המעסיקים מטפלים בהזמנת הלקוח.

כמה הערות שצריך לקחת בחשבון:

  • במשק פעיל תינתן הנחה בפרק צד שלישי לכלל הפעילות כמשק וכמחזיק צימרים.
  • חישוב אובדן הכנסות עונתי ולא שנתי.
  • הכיסוי הביטוחי והשתתפות העצמית למבנה ותכולת הצימרים נמוכה כיוון שהם כפופים לתנאי פרקי דירות מגורים בהתאמה לפעילות העסקית.

אנחנו בפתרונות עדיפים מציעים מגוון רחב של פוליסות ביטוח לעסקים, כולל ביטוח צימרים. נשמח להתאים לכם את הביטוח האידיאלי לכל צורך שיש לכם, באמצעות הרחבות מיוחדות שיעניקו לכם שקט נפשי אמיתי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.