השוואת מחירי ביטוח מקיף – טיפים שחייבים להכיר!

השוואת מחירי ביטוח מקיף היא ללא ספק אחד הדברים הראשונים שכדאי לעשות לפני שרוכשים ביטוח. הסיבה לכך פשוטה: מאחר ומדובר בתחום תחרותי ביותר, תוכלו למצוא פערים במחירים בין החברות שנלחמות על כך לקוח. אבל מה עומד מאחורי מחיר מוזל ואיך להשוות נכון? חשוב שתדעו.

למה נדרשת השוואת מחירי ביטוח מקיף?

תחום ביטוחי הרכב הוא ללא ספק אחד התחומים התחרותיים ביותר שקיימים, עם הרבה מאוד גופים שמעוניינים לקבל נתח מהשוק הזה. התחרותיות באה לידי ביטוי בין היתר באמצעות פרסומות מקוריות באמצעי המדיה השונים, כשכל חברת ביטוח מנסה ליצור לעצמי תדמית שונה, ייחודית ומושכת יותר, אבל כמובן ישנן חברות שינסו למשוך לקוחות חדשים באמצעות מחירים אטרקטיביים במיוחד.

לחסוך כסף זה נחמד, אבל מה יהיה כשתצטרכו להפעיל את הביטוח?

השוואת מחירי ביטוח מקיף היא הכרחית, לא רק כדי לחסוך. לא פעם אנחנו נתקלים לצערנו בסיפורים על לקוחות שהיו זקוקים לעזרתן של אותן חברות, וברגע האמת גילו לאכזבתם שהביטוח שלהם אינו מכסה מקרים מסוימים. לצערנו, לא מדובר במקרים נדירים אלא בשיטת מכירה, שגורמת לאנשים להתפתות בגלל המחיר, ובשעת חירום לגלות שאין להם ברירה אלא לשלוף את הארנק ולשלם לא מעט כסף, ושאין מי שיטפל בהם וילווה אותם בעת הצורך.

אז למה צריך לשים בעת השוואת מחירי ביטוח מקיף?

רוב הנהגים בארץ נוהגים לרכוש ביטוח מקיף על מנת ליהנות מהגנה מקסימלית, ורוכשים אותו אחת לשנה. בכל פעם כדאי לבצע השוואת מחירים לביטוח מקיף ולבחון את האפשרות לחסוך, אבל גם לשים לב לדקויות של כל אחת מהפוליסות. הנה כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון:

  • האם הפוליסה כוללת או מאפשרת להוסיף שירותי דרך וגרירה? – זכרו שביטוח מקיף לא נדרש רק במצבי קיצון, אלא נועד לסייע לכם גם במקרים שבהם ישנה תקלה ברכב שמחייבת אתכם לעצור בשולי הדרך. חשוב להבין אם הפוליסה שלכם כוללת שירות זה או שאתם יכולים לשדרג אותה עם שירות זה ולבדוק – כמה זמן תצטרכו להמתין כדי לקבל את השירותים האלה, האם גרירה למוסך כלולים במסגרת זו והאם ידאגו לכם לשירותי הסעה בעת הצורך.
  • כיצד הפוליסה מתייחסת לרכב חלופי ולמצבי טוטאלוס (אובדן גמור)? – רוב הפוליסות מציעות רכב חלופי במקרים מסוימים. חשוב לוודא באילו מקרים תהיו זכאים לקבל רכב חלופי, ותוך כמה זמן, וכנ"ל לגבי מצבי טוטאלוס (בתקווה שאתם יצאתם בריאים ושלמים ממצב כזה).
  • כיצד הפוליסה מתייחסת לחלקים עדינים ושבירים? – מראות צד, השמשות והחלונות של הרכב והפנסים יכולים בקלי קלות להיסדק, להישבר או להתקפל. בדקו האם ביטוח הרכב שלכם יכסה אתכם במקרה כזה או שתצטרכו לשלם עליהם מכספכם.
  • כיצד הפוליסה מתייחסת לאמצעי מיגון לרכב? יש דרישות שונות בכל חברת ביטוח בנוגע למערכות בטיחות ומיגון שהם מחייבים אתכם להחזיק. אם הרכב שלכם חדש, רוב הסיכויים שכבר יש לכם את האמצעים האלה, אבל אם לא, זה בהחלט נתון שכדאי להתחשב בו בעת השוואת מחירי ביטוח מקיף.
  • בדקו לעומק את סעיף ההשתתפות העצמית – בעיקרון ככל שסעיף ההשתתפות העצמית גבוה יותר, כך מחיר הביטוח נמוך יותר (ולהפך כמובן). חשוב אם אתם נוהגים להפעיל את ביטוח הרכב שלכם ומהי היסטוריית התאונות שלכם, כדי להחליט מה חשוב לכם.
  • השוו את מדד השירות של חברות הביטוח – כשתצטרכו להפעיל את הביטוח, הרי שחשוב שחברת הביטוח שלכם תהיה יעילה וזמינה ושתרגישו שאתם בידיים טובות. שווה להריץ חיפוש ולבדוק מה המדד שהחברה קיבלה במדד שירות חברות הביטוח של משרד האוצר.

איך להפוך את התהליך להרבה יותר פשוט וקל?

תנו לנו לחסוך לכם כסף וזמן יקר על השוואת מחירי ביטוח מקיף. במקום להתמקח, לשקלל נתונים ולקרוא כל פוליסה לעומק – המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח  עושים את העבודה בשבילכם! אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת שמשווה את כל הפרמטרים ביעילות ובמהירות, על מנת להציע לכם את הביטוח האולטימטיבי עם הכיסויים האיכותיים ועם המחיר המשתלם ביותר. השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.

השוואת מחירי ביטוח מקיף
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
להצטרפות לביטוח מקיף
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.